Alytaus mero žmona Aurelija: „Supratau, kad nors ir rėksiu, ir pyksiu, vyras vis tiek liks gaisravietėje“

Cesiuliene
Spalio viduryje kilus vienam didžiausių gaisrų Lietuvoje, po to sekusios 10 parų buvo sunkiausios gyvenime ne tik Alytaus merui Nerijui Cesiuliui, bet ir visai jo šeimai. „Ir burbėjau, ir pykau, bet supratau, kad vyro tikrai neperkalbėsiu“, – šį pirmadienio vakarą 20 val. „Nuo...iki…“ laidoje prisipažins politiko žmona Aurelija Cesiulienė.

Per visas 10 gaisro gesinimo parų Alytaus mero Nerijaus Cesiulio šeima jo beveik nematė. Užsiliepsnojus gaisrui, po kelių dienų politiko žmona su dviem vaikais – ketverių Ąžuolu ir beveik dvejų Liepa – išvyko pas senelius, gyvenančius 18 kilometrų nuo Alytaus.

„Iš pradžių jam kartojau, kad mums reikia tavęs namie, grįžk, reikia pailsėti, tu ir taip daug padarei. Bet supratau, kad kitaip nebus. Kad ir aš pyksiu, kad ir rėksiu, jis vis tiek darys tą, ką turi daryti. Tai palaipsniui supratau, kad mes, šeima, turim atsitraukti“, – „Nuo...iki…“ laidoje pirmadienio vakarą pasakos Aurelija Cesiulienė.

„Žmona išleisdama mane į gaisrą irgi nežinojo, o jeigu grius stogas, o jeigu grius sienos, jei aš negrįšiu. Bet ji žinojo, kad manęs neperklabės ir kitaip nebus“, – šiandien prisimena Nerijus Cesiulis.

Pati Aurelija su vyru susiskambindavo vos kartą per dieną, visus įvykius ji akylai sekė žiūrėdama televizorių ar internete. Pasak jos, įtampa nebuvo nuslūgusi nė akimirkai.

„Labai didžiuojuosi juo kaip vyru, kaip tėčiu. Tai pavyzdys visiems, mūsų vaikams, nes jie turi nuostabų tėtį, kuris nenuvylė mūsų, kuris darė tai, ką turėjo daryti, ką prisiekė savo miestui“, – kalbės A. Cesiulienė. 

Pirmas dalykas, ką Nerijus Cesiulis padarė vos užgesinus gaisrą, išjungė telefoną, iš uošvių pasiėmė žmoną, du vaikus ir nuo visko atsiribojo savo sodyboje. Čia traukė ne tik norėdamas pasislėpti nuo aplinkinių, pagaliau skirti laiko per katastrofą apleistiems artimiausiems, bet ir dėl gydytojų diagnozuoto ūminio bronchito, kurį gydosi sodybos pirtyje.

Kaip Alytaus meras jaučiasi šiandien, ką iš tikrųjų teko patirti jam ir jo šeimai, o taip pat – istorijos apie jaunystę ir jo, kaip didžėjaus laikus – tiesiai iš mero sodybos bei gaisravietės pirmadienį 20 val. „Nuo...iki…“ laidoje per LNK.

  Komentaras

  Ar mero suburtos perteklinės komandos visas darbas minusus dėt po komentarais, kurie kritiškiau žiūri į valdžios piarą. Jau mada ir šeimas įtraukinėt. Su potekste, gal rinkimams į Seimą netiesiai reklamuojasi?

  Komentaras

  Meras mėgsta piarintis ir net šeimą įtraukia. Vienok ir per facbuk kur gaisro metu erelis nesigirdi viešinimo apie rimtas Alytaus problemas. Kur info iš mero kompetencijos apie savivaldybės sistemos finansinę būklę, strategijas ir švietimo reformas, savivaldybės sistemos optimizavimo priemones, ar pasitiki direktorium po sklypo skandalo..? Kažkaip per ilgai privengia rimtais klausimais siūlyt sprendimus. Jis ir jo perteklinė komanda kur iš vis neaišku, kuo jie užsiiminėja?

  Komentaras

  Tikiu...,kad šiuos du žmones suvedė likimas...likimas negailestingas, bet išbandymus jie iškentė, o toliau bus grsžiau ir jaukiau...mylėkim...būkim mylimi...tikėkim kad, bet kokia neganda neišskirs!!! Šaunuolė visa šeima😘😘😘

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.