Kontaktai

UAB „Alytaus naujienos“

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4, LT-62137 Alytus
Tel. (8 315) 51 487
El. paštas info@ana.lt

Administracija

Rūta Jasionienė

UAB „Alytaus naujienos“

Redaktoriaus pavaduotoja
Tel. (8 315) 51 487, ruta@ana.lt, info@ana.lt

Buhalterija

Birutė Melenkevičienė

Tel. (8 315) 51 956, buhalterija@ana.lt 

Reklama, skelbimai

Gitana Bauževičienė

Reklamos vadybininkė-apskaitininkė
Tel. (8 315) 51 956; 8 612 64 650,
skelbimai@ana.lt; gitana@ana.lt

Korespondentai

Aldona Kudzienė, tel. (8 315) 51 342, aldona@ana.lt

Alma Mosteikaitė, tel. (8 315) 51 435, alma@ana.lt
Saulė Pinkevičienė, tel. (8 315) 51 377, saulepinkeviciene@gmail.com
Zita Stankevičienė, fotokorespondentė, tel. (8 315) 51 592, zita@ana.lt

Kiti

Kompiuterinė (maketavimas), tel. (8 315) 51 398, reklama@ana.lt

 

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.