Kontaktai

UAB "Alytaus naujienos"

S.Dariaus ir S.Girėno g.4, LT-62137 Alytus
Tel./faksas: (8-315)  51 956
El.paštas. info@ana.lt

Administracija

Romas Burba
UAB "Alytaus naujienos" direktorius
"Alytaus naujienų" redaktorius
tel. (8-315) 51 449, romas@ana.lt

Rūta Jasionienė
Redaktoriaus pavaduotoja
tel. (8-315) 51 487, ruta@ana.lt

Sekretoriatas
tel. (8-315) 51 487, info@ana.lt

Buhalterija
tel. (8-315) 51956, buhalterija@ana.lt 

Reklama, skelbimai

Gitana Bauževičienė

Reklamos vadybininkė - apskaitininkė
tel. (8-315) 51 956; 8 612 64650;
skelbimai@ana.lt; gitana@ana.lt

Korespondentai

Aldona Kudzienė, korespondentė, tel. (8-315) 51 342, aldona@ana.lt
Alma Mosteikaitė, korespondentė, tel. (8-315) 51435, alma@ana.lt
Saulė Pinkevičienė, korespondentė, tel. (8-315) 51 377, saule@ana.lt
Zita Stankevičienė, fotokorespondentė, tel. (8-315) 51 592, zita@ana.lt

Kiti

Kompiuterinė (maketavimas), tel. (8-315) 51 398, reklama@ana.lt

 

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.