Patogi darbo vieta kompaktiškame bute – tai įmanoma (1)

patogi darbo vieta
Kol vieni darbdaviai siūlo darbą biure, kiti suteikia galimybę dirbti hibridiniu arba visiškai nuotoliniu būdu. Tiek vienas, tiek kitas atvejis turi savų privalumų. Tad jeigu gyvenate mažame bute ir planuojate ar neseniai įsidarbinote įmonėje, siūlančioje nuotolinį darbo modelį, šis įrašas kaip tik jums. Toliau pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kurios leis sumaniai sukurti patogią darbo vietą net ir labai kompaktiškame bute.

Patogūs baldai

Gyvenant nedideliame bute, gali kilti keblumų norint įrengti darbo vietą. Vis dėlto, daugiafunkciai baldai gali šią problemą lengvai išspręsti. Vieni iš svarbiausių baldų darbui – stalas ir kėdė. Kompaktiškoms erdvėms puikiai tinka kokybiški stalai transformeriai. Darbo dienomis stalą galima išskleisti ir naudoti kaip darbo stalą, o savaitgaliais – suskleisti ir naudoti kaip žemą kavos staliuką.

Šiandien taip pat galima įsigyti itin unikalių ir komfortiškų kėdžių, kurios stilingai įsilies į interjerą. Šalia transformuojamo stalo galima įsigyti modernią kėdę su ratukais ir aukščio reguliavimo bei sukimosi aplink savo ašį funkcijomis. Dienomis ją galima naudoti prie rašomojo stalo, o vėliau – virtuvės ar valgomojo erdvėje.

Tinkamas apšvietimas

Didžiausias stalų transformerių ir modernių darbui prie kompiuterio pritaikytų kėdžių privalumas – mobilumas. Tai leidžia įrengti darbo vietą bet kurioje vietoje. Kadangi apšvietimas dirbant yra itin svarbus, išskleiskite transformuojamą stalą gerai apšviestoje namų zonoje. Neturint tokios galimybės ar prasidėjus tamsiajam metų sezonui, darbo vietą svarbu apšviesti įvairiais šviestuvais. Šie ne tik suteiks jaukumo, bet ir leis produktyviai atlikti reikiamas užduotis.

Neretai mažame bute svetainę, miegamąjį, valgomąjį ir virtuvę reikia įrengti vienoje erdvėje, o ką jau kalbėti apie dar vieną darbo erdvę. Visgi, norint įrengti darbo zoną riboto ploto būstuose, svarbu pasitelkti sumanius sprendimus. Vieni iš jų – daugiafunkciniai stalai, modernios ir patogios kėdės, tinkamas baldų išdėstymas bei apšvietimas. Viską gerai apgalvoję ir įvertinę, ne tik išlaikysite, bet ir padidinsite produktyvumą.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai