„Sprendimai ir atsakomybė”: apie galimą korupciją, meilę pinigams ir suvaržytą pasirinkimą (30)
Sigitas Leonavičius: Visi žinome, kad miesto šeimininkas yra meras, bet pamiršome, jog pagrindiniai miesto šeimininkai esame mes, alytiškiai. Todėl mes turime reikalauti iš mero atsakomybės ir atskaitingumo miesto žmonėms. Blogiausia yra tada, kai į valdžią išrinktas žmogus pamiršta, kad jis turi tarnauti žmonėms, o ne ponauti ar savivaldžiauti.
Tikriausiai daugelis prisimena apvalią sumą, kurią norėta nuplukdyti per Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Chirurgijos skyriaus kapitalinį remontą. Miesto taryba tam buvo skyrusi 1,5 mln. eurų. Pirmas konkursas laimėtas daugiau kaip už 2,5 mln. eurų. Tačiau konkurso rezultatai apskųsti teismui ir, paskelbus antrą konkursą, darbų rangovas parinktas už 1,3 mln. eurų.
Tokie dalykai be mero žinios ir dalyvavimo nevyksta.
Kita jau paties mero įvardyta nereali milijoninė suma išlindo karo Ukrainoje kontekste. Miesto savivaldybė gavo draugiško Alytui Kremenčuko miesto mero laišką, kuriame prašoma suteikti pagalbą vaistais. Kremenčukas yra tapęs humanitarinės pagalbos centru, iš kurio dalijama parama visai Ukrainai.
Buvo prašoma tikrai didelio kiekio – 40 tonų įvairių vaistų. Aš kreipiausi į ligoninės direktoriaus pavaduotoją Dmitrijų Kačiuriną, kad būtų suskaičiuota, kiek tai gali kainuoti. Ligoninės direktoriaus pavaduotojas informavo, kad toks kiekis vaistų kainuotų 225 tūkst. eurų. Tai jis patvirtino ir praėjusiame tarybos posėdyje. Nesuprantu, kaip skaičiavo meras, bet tarybos posėdyje jis pareiškė, kad tai kainuos daugiau kaip 1,5 mln. eurų ir jog tai yra per didelė našta savivaldybei.
Ar tai nepanašu į ligoninės Chirurgijos skyriaus remonto pirmo konkurso peripetijas? Kaip merui atsirado 1,5 mln. eurų suma vietoje 225 tūkst. eurų? Meras Nerijus Cesiulis tarybos posėdyje į šį klausimą taip ir neatsakė.
Trečias pavyzdys, kuriame irgi jaučiamas korupcijos kvapas, yra Jaunimo parko tvarkymas. Tarybos Aplinkos ir plėtros komiteto posėdyje svarstant šio parko valstybinės miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis, išsiaiškinome, kad tai, kas dabar daroma Jaunimo parke – įrengiamos vaikų žaidimų, krepšinio, šunų vedžiojimo aikštelės, meilės labirintas, yra be projektų, be leidimų statybai, be sąmatų ir be konkursų.
Jeigu nėra projekto, tai nėra ir sąmatos, pagal kurią būtų galima palyginti kainas. Sąmata tokiu atveju gali kisti vykdant statybos darbus. Akivaizdu, kad atlikti darbai alytiškiams kainavo daugiau nei dvigubai brangiau. Tai ne atsitiktinumas. Tai sisteminga mero veikla – dėmesys sau ir meilė pinigams.
Alytiškius galiu tikrai nuraminti: niekas šių objektų nesirengia griauti, kaip yra sakęs meras. Kad žemės paskirties pakeitimo reikėjo, visi suprato. Toks sprendimas tarybos posėdyje ir buvo priimtas.
Tačiau miesto gyventojai turi žinoti, kad į Jaunimo parko objektus, kurie atsirado dirbant šios kadencijos tarybai, investuota apie 0,5 mln. eurų. Ar tiek šie objektai gali kainuoti, tegul įvertina patys miesto gyventojai.
Kadangi Aplinkos ir plėtros komitete suabejota dėl statinių Jaunimo parke teisėtumo, kreipėmės į Generalinę prokuratūrą bei Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją.
Gediminas Daukšys: Jeigu norime, kad įstatymų laikytųsi piliečiai, pavyzdį turi rodyti pati savivaldybė. Ji turi demonstruoti pagarbą įstatymams ir šventai juos vykdyti, nesvarbu, kokios srities jie būtų. Švietimo įstatyme parašyta, kad savivaldybės taryba turi nustatyti tvarką, kaip mokykloms skiriamos ūkio lėšos, kurios reikalingos susimokėti už komunalines paslaugas, išlaikyti ūkio darbuotojus ir kitoms ūkio reikmėms. Pas mus tokios tvarkos nėra. Kai jos nėra, savivaldybės darbuotojams atsiranda galimybė piktnaudžiauti – kam noriu, duodu daugiau, kam nenoriu, mažiau.
Mes keliame klausimą dėl ūkio lėšų skyrimo tvarkos patvirtinimo, bet to nedaroma, nes dirbant pagal tvarką nebus galima manipuliuoti mokyklų direktoriais ir mokyklų bendruomenėmis.
Edvardas Bielskis: Kiekvienam alytiškiui turi būti vienodos teisės ir galioti vienodos taisyklės. Tikrai Alytuje yra sferų, kur žaidžiama ne pagal vienodas taisykles. Pavyzdžiui, švietimo srityje būna situacijų, kur vieni ar kiti klausimai sprendžiami neobjektyviai, o, kai atsiranda šališkumas, tai apie visiems teisingus sprendimus galime pamiršti. Taip neturėtų būti.
Švietimo srityje konkursus turi laimėti geriausi, aukštos kompetencijos ir gebantys būti lyderiais vadovai, kurie moka sutelkti komandą, numatyti įstaigos tikslus ir motyvuoti mokyklos kolektyvą juos įgyvendinti, kurie imlūs naujoms idėjoms bei kritikai, kurių darbas pagrįstas abipusiu pasitikėjimu ir pagarba.
Paminėsiu klasių komplektavimo problemą miesto mokyklose. Tėvai vaikams teisiškai gali parinkti mokyklas ir tai daro, tačiau, jei mokykla nori komplektuoti daugiau klasių, susiduria su savivaldybės suvaržymais. Mokykla nori ir gali priimti daugiau vaikų, bet tiesiog neleidžiama komplektuoti daugiau klasių komplektų, motyvuojant tuo, kad nebeliks vaikų vienoje ar kitoje mokykloje. Kažkuriai mokyklai tiesiog gali nebelikti motyvacijos stengtis tobulėti, nes vaikų skaičius yra užtikrinamas dirbtinai.
Visi žinome, kad, atsižvelgiant į vaikų skaičių klasėje ir klasių komplektų skaičių, yra skiriamos mokinių ugdymo išlaidos. Kitaip tariant, kuo daugiau vaikų mokykloje, tuo ji labiau aprūpinta finansiškai. Taip turėtų būti ir su savivaldybės skiriamomis ūkio lėšomis.
Tėvai turėtų būti didžiausias indikatorius vaikui renkant mokyklą, kas parodytų, kuri mokykla dirba gerai, o kuriai dar reikia pasistengti. Jei tėvai į mokyklą neatvestų vaikų, tai tarybos nariams nebereikėtų ginčytis, kurią mokyklą uždaryti, jei Alytuje jų tikrai yra per daug. Taip yra daroma kituose miestuose ir dviračio išradinėti nebereikia. Čia yra ilgas procesas, kuris neįvyksta per vienus metus, juk vis dėlto ten dirba žmonės ir negalima jų tiesiog išmesti į gatvę kaip išmetame sunešiotą ir nebenaudojamą drabužį.
Sigitas Leonavičius: Kiekviena mokykla, turėdama konkurenciją, tobulėja. Alytaus švietime vis dar egzistuoja sovietinė sistema – tėvai savo vaikams negali parinkti mokyklos, nors įstatymiškai tai nedraudžiama. Daugumoje mokyklų yra savivaldybei bei Švietimo ir sporto skyriui lojalūs direktoriai.
Gediminas Daukšys: Kita problema, kad dalis vaikų ugdymui skirtų pinigų panaudojama ne pagal paskirtį. Skiriame nemažai pinigų vaikų sporto būreliams. Pagal švietimo ministro nustatytą tvarką sporto treneriams numatytas konkretus treniruočių skaičius per savaitę ir privalomas treniruojamų vaikų dalyvavimas varžybose. Deja, dalis trenerių ir vaikų nedalyvauja jokiose varžybose.
Kyla įtarimų mažiausiai dėl trijų trenerių darbo Alytaus sporto ir rekreacijos centre. Jų treniruojami vaikai nedalyvavo varžybose, tad kyla klausimas, ar tie treneriai dirbo ir treniravo vaikus.
Skiriame pinigus, kad mokėtume treneriams padorius atlyginimus, bet realiai dirbančių trenerių dalis algos nueina vaikų netreniruojantiems treneriams išlaikyti. Aš tokį klausimą kėliau ir taryboje, paklausimą pateikiau administracijos direktorei Onai Balevičiūtei.
Prieš metus pasiūlėme ir taryba buvo patvirtinusi tvarką, kai atlyginimą gauna tik realiai vaikus treniruojantys treneriai pagal aiškius kriterijus – vaikų skaičių ir jų sportinius pasiekimus. Kuo daugiau vaikų treniruoji, kuo aukštesni jų sportiniai pasiekimai, tuo didesnį atlyginimą gauna treneris. Deja, socialdemokratai ir dar kelios ilgai miesto valdyme dalyvaujančios partijos šiai tvarkai labai priešinosi ir jiems pavyko minėtą tvarką atšaukti. Šiuose veiksmuose matau labai aiškius politinės korupcijos bruožus.
Valius Micevičius: Mes tikrai pasigendame miesto vadovų bendravimo su alytiškiais kaip būdavo anksčiau. Todėl nieko nuostabaus, kad kyla nepasitenkinimas ir dėl miesto erdvių tvarkymo, ir dėl švietimo, ir dėl kitų Alytuje sprendžiamų klausimų.
Jausdami gyventojų palaikymą įkūrėme asociaciją „Sprendimai ir atsakomybė“. Jau šiandien turime nemažai bendraminčių, kurie dirba asociacijoje ir kurie neabejingi mūsų miestui. Artimiausiu metu atidarysime savo asociacijos būstinę miesto centre, kad alytiškiai galėtų pas mus ateiti, išsakyti savo mintis, nes visi esame Alytaus šeimininkai, atsakingi už jo ateitį.
Parengė Alma Mosteikaitė
Užs. Nr. 051
Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Neaiškių tikslų lūzerių…
Komentaras
Neaiškių tikslų lūzerių susirinkimas
Eina jie ...apsimetėliai.
Komentaras
Eina jie ...apsimetėliai.
Jeigu šitoje kompanijoje yra…
Komentaras
Jeigu šitoje kompanijoje yra Daukšys tai ir Laura (nuotaka) . Jaunamartė nutemps jus visus į juodą dugną.
Specialiai ir dėl Jaunimo…
Komentaras
Specialiai ir dėl Jaunimo parko problemų prieš metus savivaldybės valdininkai viešino kolektyvinį pareiškimą dėl mobingo. Kur pasirašiusių tarpe buvo ir valdininkų, kurie nukentėjo per stadijono bylą. Ten ir dėl laiku nesuderintų projekto procedūrų, tad valdininkai siekė viešai į tai atkreipt tarybos, visuomenės, teisėsaugos dėmesį. Nes kitaip jų nepaisė. Normaliai dar tada prieš metus taryba turėjo viešai svarstyt šį pareiškimą, pasikviečiant ir išklausant valdininkų argumentus garbingai akis į akį. Išsiaiškint ir pripažont spragas ir taisyt. Bet svarstymo nebuvo, pareiškimas kaip ir ignoruotas. O dabar po metų dalis tarybos narių atseit pastebėjo problemas ir patys per teisėsaugą įvėlė vėl aiškint. Ir rūpintojėlius dar vaizduoja. Tad valdininkai, kaip jei teisėsauga aiškinsis dėl Jaunimo parko, gali ir surašyt. Prieš metus net viešu kolektyviniu pareiškimu buvo atkreiptas dėmesys, kad yra problemų dėl Jaunimo parko, bet taryba nereagavo. Nors pagal įstatymą nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ir turėjo taryba svarstyt. Nereikia laukt, kad kaip stadijono byloj susemtų ir..O ką atskiri neatsakingi taryboj krečia vaikydamasi primityvaus populizmo, čia ne miesto politikų lygiai. Patys pradelsia, ignoruoja, vėliau per teisėsaugą dorot. Čia negražu, negarbinga..,Net apmaudu, į kokį žemą lygį per kaip kuriuos per tarybą įvelta ir dar teisuolius vaizduoja? Jei taip visi elgtūs, kas būtų per savibaldą tik skundinėjimai, vietoj rimtų ir savalaikių sprendimų. Užtenka aerodromo 100 ha vėl per teismus įvėlus, kiek laiko prarasta ir prarandama? Kas mokesčius nuo aerodromo didelių plotų moka? Juolab apskūst, kažkas advokatams moka didelius pinigus ir kaip atsiims, jei.? Nors rezultatas nei patys daro, nei kitiems leidžia ir... terliokites.
Teko susidurt su dalim…
Komentaras
Teko susidurt su dalim verslininkų, į politiką orentuojančiusių. Gal keli taip vadinamas rimtas žmogiškas garbės vertybes išlaiko. Bet dominuoja žemų lygių, viena kalba o elgesys net kaip nužmogėję momentais. Todėl užstrigę rimti projektai, net valdininkai žino geriau nesivelt- nes užskundinės net vietoj padėkos. Todėl per savivaldą žemyn upe, vis atsiranda klastingesnių, prisidengiant. Į viešumą išsitraukia lozungėlių lygį smulkmėj ir velia. Jiems atrodo, kad jau rimti politikai, ypač jei dar teisėsaugai ką nors apskundžia. Bet čia ne tarybos narių kompetencija, čia daugiau teisėsaugos informatorių lygis. Jaučias, kad bent dalis verslo per tai tik išgyvent gali. Tuo tarpu pagal įstatymus tarybos narių kitos kompetencijos, vardint problemas ir teikt raštu registruojant jų siūlymus problemoms sprest ir tarybos svarstymui bei tvirtinimui. Kur sprendimai įsigali juos patvirtinus tarybos narių aritmetinei daugumai. O teisėsauga žmonių nerinkti ir kaip sugeba sprendimus ne tik įtartinus priimt, yra pavyzdžių ir Alytuj. Per ką tarybos lygį praktiškai išsiderinę, suglumę. Nes atvejuose nebūnant logikų net baugina, kad gali ir kitais atvejais pašiurpint.
Alytuj per 30 metų…
Komentaras
Alytuj per 30 metų išsiritualioję taip vadinami oligarchiniai, partinukų interesai. Viešas interesas jei nori neįtikt aniems, iškelk problemą dėl neefektyvaus panaudojimo pramonės parko, aerodromo, silpno darbo per es paramą ir pertvarkų neatlikimo. Neįtiksi nei vienai grupei. Dabar kas toliau dėl pramonės parko? Kur kitur pritraukę rimtus vakarų investuotojus regionai per tai ekonomiškai veržias. Alytuj būt ir, kita vakarų verslo kultūra ir kita elgsena taryboj. Dėl aerodromo 100 ha vertės apie 40 milijonų kokia nauda miestui, kokie mokesčiai? Kaip kitus dėl smulkių apleistų žemės sklypelių baudom apdeda. Ir čia makrodydžiai lemiantys Alytaus vystymo kokybę, ir būtent mero tarybos išimtinė kompetencija, apie ką taryba vieningai pratyli. Vis velia į saviblusinėjimų smulkmę prisidengiant, kur per tarybą patys tarpusavy galėjo išsiaikint, o ne replikuot per žiniasklaidą. Paviešinkit kaip tarybos narių kompetencijoj per kadenciją teiktus siūlymus raštu registruojant pagal tarybos veiklos Reglamentą, kad anksčiau sprest šiuos klausimus tarybos lygį. O kalbos s dėl kalbų gali tikt eiliniams asmenims, kaip tarybos narių veikla vertinama konkrečiai pagal jų teiktus raštiškus siūlymus tarybai sprest. Tarybos minusas nepakyla į rimto miesto tarybos lygio veiklą.
Taip vadinamų policinio…
Komentaras
Taip vadinamų policinio valdymo dėka laikosi. Išskiriantys prioritetai ne taryboj tarpusavy aiškintis ir priisiimt atsakomybes už kaip tarybos narių sprendimus, o per teisėsaugą manipuliuojantis. Kaip gali priekaištaut, kad prr tarybą nesusikalba, kaip savivaldybės Etikos komisijos sprendime Nr.KPPn- 16 net kolegų kviestas ateit į komisiją ir į akis paaiškint kur neaišku, neateina. Mosikuodamas teismo sprendimu Nr.Nr.2_952-292/2017 kur teosmo salėj pats triadom iki nualpinėjimų. Advokate tablete gaivins. O teisėja net greitosios neiškviečia. Kas čia kaip nužmogėjimo metodai. Anksčiau buvo komentarai, kaip tik pareikalauji iš kaip politiko paaiškiny tokį elgesį, ten grasinimai lūnk psichinių bylų. Klausimas, kas čia kaip grupuotiniai ūnteresai pridengti rimtesni dalykai, apie kuriuos prabilus vis skūst. Kreipsimes, juk čia ne tarybos narių metodai? Ar versle neįmanoma išsilaokyt neskųndinėjant, ką bando permest per tarybos lyhį ir į miesto valdymą? Ką gali į tai atsakyt trisėsaugos institucijos, kurios turi ir aiškint žmonėms kas neaišku, apie tokius įtartinus derinius. Nes per tai veliama valdyme ir stagnuojama. Progreso nėra Alytuj per savivaldą, apart smukdoma.
Akivaizdu, kad kliedesiai…
Komentaras
Akivaizdu, kad kliedesiai prasidėjo... Arbatėlė nepadės, kreipkis rimtesnės pagalbos. Kitaip brangiai kainuos.
Iš komentarų matosi kad…
Komentaras
Iš komentarų matosi kad klastingas politikierius. Viena kalba, visai kitaip elgiasi. Jei gautų rimtesnį postą, dar labiau susireikšmintų. Ne vieną kartą turėjo progą nuveikti rimtus darbus, bet nieko gero ir nenuveikė
Aukščiausias Alytaus miesto…
Komentaras
Aukščiausias Alytaus miesto valdymo organas yra pačių rinkti 27 tarybos nariai. Kur sprendimai įsigalioja kai juos tvirtina aritmetinė tarybos narių dauguma. Tad už valdymą pagal įstatymus atsakingi ir atskaitingi 27 tarybos nariai. Kurie davę priesaikas laikytis įstatymų turi jų patys laikytis ir to reikalaut iš kitų. Bet ir patys 27 tarybos nariai, kurių tarpe ir meras, turi ir iš savęs reikalaut atsakomybės, atitikt politikams keliamų aukštų reikalavimų. Šiandien neatsakyti klausimai alytiškiams, kodėl neefektyviai
naudojamas miesto ir savivaldybės potencialas? Konkrečiai: 1) kiek savivaldybė turi paskolų ir strategijos gražint. 2) kodėl pustuštis pramonės parkas, kaip kitur pritraukti strateginiai vakarų investuotojai su reikalavimais, min 20 milijonų investicijos? 3) kiek mokesčių sumokėta už Alytaus aerodromo 100 ha žemių ir jei orlaiviam naudojo, kiek konkrečiai mokėta už jų naudojimasi aerodromu? 4) silpnas savivaldybės darbas per es paramą? 5) kodėl nesimmato reikiamų pertvarkų per savivaldą kaip švietimo ir pan. srityse? - Kodėl taryba nereagavo nesvarstydami į prasiskverbusius į viešumą pareiškimus nuo pedagogų, medikų, net valdininkų kolektuvinį pareiškimą dėl mobingo? Kur pasirašiusių tarpe ir nukentėję nuo stadijono bylos ir prieš metus signalizuota ir dėl problemų Jaunimo parke? Kur neseniai dalis tarybos narių patys tuo met praleidę signalus, dabar per teisėsaugą velia skūsdami. Ar ir toliau dėl nepatogių temų dėl pramonės parko, aerodromo, orlsivių atskiri tarybos nariai per privačius kaltinimų ieškinius per teismus gainios neįtinkančius, kad kiti šių temų neliedt, per derinius padedant teisėsaugai per nutrauktą konkretų ikiteisminį tyrimą Nr.03-2-00215-17 ir pačiam politikui iki nualponėjimų teismo salėj iš neapykantos konkrečioj Alytaus teismo civ. byloj Nr. 2-952-292/2017? Ar ir toliau net Alytaus m. savivaldybės Etikos komisijos sprendime Nr.KPPn-16 pradėję tarybos nariai aiškintis, kas rašinėjo žargonais slopinant dėl temų apie aerodromą, orlaivius konkrečiam ikiteisminiam tyrime Nr.03-2-00215-17 nustatyta po moters darbo ir namų kompiuteriais, moteris atsisakė duot parodymus, o kvietas kolegų politikų politikas neateina pasiškint į akis kolegoms, ar ne jis rašinėjo? Į ką pavirtus savivalda per tarybos atskirų įtartiną elgesį? Kur stabdis sėkmingai miesto plėtrai. Jei iš anksčiau suformuotos savivaldos sritys iš apačių dar veikia gerai, kur nuo viršaus taryba prisiliečia per savo mentalitetus visur užsovrlia. Taryba vieningi tik mokesčius kelt, kitur intrigų kamuoliai.