Grožis, kuris supa mums kiekvieną dieną! (1)

grožis
Šiuolaikinė medicina geba išties nuversti kalnus. Dėka jos pagalbos galima atlikti įvairiausias transplantacijas, gydyti sunkiausias ligas ir padaryti neatpažįstamų pokyčių. Plastinė chirurgija yra viena iš medicinos šakų, kuri suteikia žmonėms naują žvilgsnį į save ir vidinio pasitikėjimo, kurio taip trūksta dabartinėje visuomenėje.

Kada, jeigu ne dabar?

Krūtų didinimo operacija implantais yra viena iš populiariausių procedūrų. Taip yra todėl, nes dauguma moterų skundžiasi nelygiomis, nusvirusiomis, mažomis krūtinės formomis. Pačios krūtinės dydis ir forma priklauso nuo moters paveldimumo, sudėjimo, amžiaus, mitybos ypatumų ir net nuo geografinio faktoriaus. Tiesa, gamta ne visada suteikia tokias formas kokių norėtume, todėl visą tai gali koreguoti ir keisti plastinė chirurgija. Krūtinės didinimas implantais yra puikus sprendimas suteikiantis visiškai kitokį vaizdą ne tik krūtinei, bet ir visam kūnui.

Labai svarbu, kad prieš pačią operaciją būtumėte pasirinkę tinkamą implanto formą bei dydį, per kurią vietą bus atliekama krūtų didinimo operacija ir vietą, per kurią bus įdėtas implantas. Krūtų didinimo operacijos metu pjūvis gali būti padaromas po krūtimi, pažastyje arba aplink spenelį. 

Kas yra estetinė chirurgija?

Estetinės chirurgijos klinikos kaip https://grozioakademija.lt/paslaugos/estetine-chirurgija/, yra tokios vietos, kuriose atliekamos plastinės operacijos, rekonstrukcinės, estetinės paslaugos ir grožio procedūros. Estetinės chirurgijos klinikose dirba specialistai, kurie konsultuoja pacientus apie plastinę chirurgiją (žinoma jas ir atlieka). Taip pat estetinės chirurgijos klinikose atliekamos įvairios veido, kūno srities operacijos. kaklo, veido, plastinės operacijos, krūtų didinimo/mažinimo operacijos, riebalų šalinimo procedūros, kūno kontūrą koreguojančios ir kitos operacijos. Šiose  klinikose  galite rasti viską, kas yra grožis - nedvejokite ir užsukite!

Kokios yra populiariausios estetinės chirurgijos procedūros?

Nors ir estetinė chirurgija apima labai platų spektrą, tačiau visada atsiranda tų procedūrų, kurios būna pačios populiariausios, o tokios yra:

 • viršutinių/apatinių vokų amžiniai arba kitokie kilmės pokyčiai

 • atlėpusios ausys bei kitos ausų deformacijos

 • problemos, kurios atsirado po didelio svorio netekimo ir pilvo odos pertekliaus šalinimas

 • krūtų plastika

 • veido patempimas

 • pagurklio riebalų siurbimas

 • bichat riebalų siurbimas

 • HD ir 360° laipsnių riebalų nusiurbimas

Planuojant bet kokią plastinę operaciją ar procedūrą, privaloma konsultacija su tos srities specialistu. Konsultacijos metu chirurgas jus apžiūrės ir įvertins jūsų būklę. Tuomet pateiksite savo lūkesčius, o šis pasiūlys jums geriausią sprendimą ir papasakos apie operacijos eigą, jos pasiruošimą ir pooperacinį režimą.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.