Kokybiški plastikiniai langai – komforto garantas (2)

plastikiniai langai
Plastikiniai langai – pirmaujantis pasirinkimas Lietuvoje. Tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučiuose, tiek ir komerciniuose statiniuose dažniausiai naudojami plastikiniai langai. Jie mėgstami dėl savo ilgaamžiškumo, gerų eksploatacinių savybių, lengvos priežiūros ir, be abejo, patrauklios kainos. Tie, kurių finansinės galimybės itin ribotos kartais renkasi naudotus plastikinius langus, nes net ir po daugelio metų, jie vis dar gali atlikti pagrindines savo funkcijas. Vis dėlto, nors viešojoje erdvėje šiandien yra daug informacijos apie plastikinių langų atnaujinimo galimybes, langų gamintojai ir ekspertai pataria aklai tuo nepasikliauti. Naudotas daiktas niekuomet neprilygs naujam. Taip yra ir su langais – nauji plastikiniai langai yra geresnis pasirinkimas tiek investiciniu, tiek komforto atžvilgiu. Jei kyla klausimas kodėl, atsakymą rasite toliau.

Naujiems plastikiniams langams naudojami itin patikimi langų profiliai ir sistemos

Plastikiniai langai neatitiks aukštos kokybės, jeigu jų gamybai bus naudojami žemos klasės profiliai. Rinkoje sparčiai populiarėjančio langų gamintojo Megamas produkcija tapo itin paklausi tiek dėl langų gamyboje naudojamos patikimos konstrukcijos, tiek dėl optimalaus langų kokybės ir kainos santykio. Gamintojai visuomet akcentuoja, kad plastikinių langų profilių kaina priklauso nuo kelių veiksnių, t. y. kamerų skaičiaus, pasirinkto profilio ir papildomų elementų (priedų). Megamas.lt plastikinių langų gamybai pasitelkia inovatyvius sistemos sprendimus, atitinkančius griežtus energijos vartojimo efektyvumo, komforto ir saugos reikalavimus. Šio gamintojo plastikiniai langai turi Ponzio aliuminio sistemas – tai itin plataus asortimento sistemos, užtikrinančios šiuolaikinius šilumos izoliacijos, stabilumo bei patvarumo reikalavimus. Be to, šias sistemas galima pamatyti daugelyje pasaulio šalių, kur jos sukuria patrauklų šiuolaikinės architektūros vaizdą.

Nauji plastikiniai langai – ekologiškas pasirinkimas

Plastikas, naudojamas langų gamybai, pripažintas kaip saugesnė ir ekologiškesnė medžiaga, palyginti su kitomis langų gamybai naudojamomis medžiagomis. Įrodyta, kad šiuolaikinius plastikinius langus galima perdirbti netgi keliasdešimt kartų, todėl sunaudojama mažiau šilumos. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl plastikiniai langai laikomi ekologišku pasirinkimu.

Nauji plastikiniai langai patrauklūs savo priešgaisrinėmis savybėmis

Nauji plastikiniai langai buvo ne kartą testuojami ir rezultatai parodė, kad gaisro metu iš naujų plastikinių langų išsiskiria mažiau toksinų, nei iš senų langų. Taip yra dėl plastikinių langų gamybai naudojamų šiuolaikinių medžiagų.

Nauji plastikiniai langai yra energetiškai efektyvesni

Nauji plastikiniai langai yra energetiškai efektyvūs ir padeda patalpoje išlaikyti šiltą orą. Energetinis efektyvumas matuojamas pagal šilumos perdavimo koeficientą (U), kurio skaičiavimo metodas yra nustatytas ISO standarte 10077-2. Langų gamintojai pabrėžia, kad koeficientas U yra vienas iš svarbiausių lango parametrų, kuris parodo, koks šilumos kiekis išeina pro lango kvadratinį metrą per valandą, išorės ir vidaus temperatūrų skirtumui esant 1 ºC. Kuo mažesnis šilumos perdavimo koeficientas, tuo efektyvesnė lango šilumos izoliacija ir tuo mažiau šilumos išleidžiama į lauką. Visos U vertės yra gaunamos langą testuojant.

Naujiems plastikiniams langams reikia mažiau priežiūros

Ne vienerius metus plastikinius langus turintys vartotojai džiaugiasi ir vieningai sutinka, kad nauji plastikiniai langai beveik nereikalauja priežiūros. Juos pakanka kartais nuvalyti sudrėkinta šluoste, retkarčiais patikrinti ir prižiūrėti langų priedus, jų varstymo galimybes. Būna, jog kelerius metus eksploatuojant plastikinius langus juos prireikia profesionaliai sureguliuoti, kad atsidarinėtų sklandžiai. Langų gamintojai taip pat sutinka, kad šiuolaikinių plastikinių langų nereikia atnaujinti, nes minimaliai prižiūrint šiuos langus nesunku išsaugoti jų natūralią spalvą ir pirminę kokybę. O jeigu ir prireikia remonto darbų ar sureguliuoti langus, tai ši paslauga nereikalauja didelių išlaidų.

Nauji plastikiniai langai pasižymi ilgaamžiškumu

Plastikinių langų ilgaamžiškumą įvertinti galima pasitelkus skaičius. Senos gamybos plastikiniai langai vidutiniškai būdavo eksploatuojami apie 30 metų. O šiuolaikiniai, naujos gamybos plastikiniai langai, kurie gaminami naudojant pažangias technologijas ir inovatyvius sprendimus, savo savybes išsaugo ir po 50 eksploatacijos metų. Tinkamai juos prižiūrint – laiku sureguliuojant, nedelsiant pašalinus atsiradusius mažus defektus (jei tokių atsiranda), reguliariai išvalant – nauji plastikiniai langai gali tarnauti dar ilgiau! Tiesa, tam pasirinkti reiktų ir patikimą langų gamintoją.

Jei nusprendėte, kad jums reikalingi plastikiniai langai ir ieškote patikimų gamintojų, galite kreiptis į Megamas komandą. Telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt arba užpildant specialią užklausą internetu. Čia ekspertai su malonumu aptars jūsų langų projektą, išklausys jūsų pageidavimų ir parinks tinkamiausius plastikinius langus.

https://megamas.lt/produktai/plastikiniai-langai/


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Looking for a good deal on glitter store? Explore a wide range of the best bulk glitter on GlitterMall to find one that suits you! Besides good quality brands, you’ll also find plenty of discounts when you shop for wholesale glitter during big sales. Don’t forget one crucial step - filter for items that offer bonus perks like free shipping & free return to make the most of your online shopping experience!

  GlitterMall an enormous variety of glitter, high quality nails art glitter products,ranging from craft glitterfor DIY craft projects, holiday decorations and school projects to cosmetic glitter for makeup and nail polish. We have hundreds of colors and various shades of gold, pink, silver and more to help you add a little sparkle to any creative project. Plus find a wide range of flake shapes and sizes, such as fine glitter (the classic, most common glitter size) and the more delicate extra fine glitter. Order small amounts or buy bulk glitter by the pound and save. Shop around our glitter store below to view our entire selection, or see our glitter guide to help you choose the right glitter for your needs.https://www.glittersmall.com

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.