Šian­dien Aly­tu­je pra­de­da­mas šil­dy­mo se­zo­nas

Sildymo sezonas
EPA-ELTA nuotr.
Aly­taus mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius pa­si­ra­šė įsa­ky­mą, ku­ria­me skel­bia­ma, kad Aly­taus mies­te 2020–2021 m. šil­dy­mo se­zo­no pra­džia – spa­lio 15 d.

Įsa­ky­me nu­ro­do­ma dau­gia­bu­čių na­mų ad­mi­nist­ra­to­riams, val­dy­to­jams, pa­sta­tų šil­dy­mo ir karš­to van­dens pri­žiū­rė­to­jams, UAB „Aly­taus ši­lu­mos tin­klai“ nuo šil­dy­mo se­zo­no pa­skel­bi­mo pra­džios pra­dė­ti šil­dy­mo se­zo­ną Aly­taus mies­te.

Taip pat nurodoma dau­gia­bu­čius na­mus, švie­ti­mo, iki­mo­kyk­li­nio ug­dy­mo, so­cia­li­nių pa­slau­gų ir svei­ka­tos pa­skir­ties pa­sta­tus šil­dy­mo se­zo­no me­tu šil­dy­ti, iš­sky­rus at­ve­jus, kai pa­sta­tų sa­vi­nin­kai ar val­dy­to­jai, dau­gia­bu­čių na­mų val­dy­to­jai ar tech­ni­niai pri­žiū­rė­to­jai tei­sės ak­tų nu­sta­ty­ta tvar­ka pri­ima spren­di­mus šil­dy­mo se­zo­ną pra­dė­ti ki­tu lai­ku ir įsi­pa­rei­go­ja už­tik­rin­ti gy­ve­na­mo­sio­se ir vie­šo­jo nau­do­ji­mo pa­tal­po­se mik­ro­kli­ma­to pa­ra­met­rus, nu­sta­ty­tus hi­gie­nos nor­mo­je HN 42:2009 „Gy­ve­na­mų­jų ir vie­šo­jo nau­do­ji­mo pa­sta­tų mik­ro­kli­ma­tas“.

Dau­gia­bu­čių na­mų ad­mi­nist­ra­to­riai, val­dy­to­jai, pa­sta­tų šil­dy­mo ir karš­to van­dens pri­žiū­rė­to­jai, nu­spren­dę pra­dė­ti šil­dy­mo se­zo­ną ki­tu lai­ku, apie tai raš­tu tu­ri in­for­muo­ti UAB „Aly­taus ši­lu­mos tin­klai“.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus inf.

 

  Komentaras

  Sveiki, ponia ir ponai, ar jums reikalinga finansinė pagalba? Aš Susan Benson. Esu skolintojas, taip pat finansų konsultantas.

  Ar jums reikia verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos paskolos ar paskolos, kad užbaigtumėte savo projektą? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, rekomenduosiu kreiptis į mano įmonę. Mes teikiame visų rūšių paskolų paslaugas, įskaitant ilgalaikes ir trumpalaikes paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, parašykite mums el. Paštu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) arba išsiųskite man žinutę tiesiogiai „WhatsApp“ telefonu: +447903159998 ir gaukite atsakymą akimirksniu.

  Esame išsami finansinių paslaugų įmonė ir esame pasiryžę padėti jums pagerinti ilgalaikius ir trumpalaikius finansinius tikslus. Mes specializuojamės veiksmingiausių ir greičiausių struktūrizuotų finansų sprendimų teikimo srityje asmenims ir įmonėms.

  Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte kreiptis į mus dėl paskolos;
  * Patogumas - galite kreiptis dėl paskolos bet kada ir bet kur.
  * Lanksti suma - jūs nuspręsite, kiek norite skolintis.
  * Greitas tiesioginis finansavimas - gaukite paskolą per 24 valandas po patvirtinimo.
  * Lanksti 3% palūkanų norma.
  * Aukštos patvirtinimo normos
  * Lankstus grąžinimas - jums suteikiama galimybė pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1–30 metų laikotarpiui.
  * Paprasta internetinė programa.
  * Asmeninės konsultacijos ir patirtis.
  * Jokių paslėptų mokesčių

  Nepraraskite galimybės dėl lėšų trūkumo. Susisiekite su mano įmone dabar, mes galime jums padėti paskolai gauti, nes mes padėjome daugybei asmenų ir organizacijų, kurios visame pasaulyje susidūrė su finansiniais sunkumais

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, maloniai atsiųskite mums paskolos prašymą:
  El. Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
  „WhatsApp“: +447903159998

  Tarpininkai / konsultantai / brokeriai kviečiami atvesti savo klientus ir yra 100% apsaugoti. Visiškai pasitikėdami dirbsime visų dalyvių labui.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.