Ką galima sužinoti iš transporto priemonės VIN numerio?

nuotrauka
Ar kada susimąstėte, ką galima sužinoti iš automobilio VIN numerio? Tai ilgas numeris, kurį Jūs pateikiate savo draudimo kompanijai. Tačiau kokią informaciją tai jiems suteikia? Tiesa yra ta, kad VIN ne tik padeda identifikuoti transporto priemonę, bet ir suteikia labai daug informacijos apie pačią mašiną. Taigi, ką tiksliai VIN gali Jums parodyti?

Gamintojo specifikacijos

Automobilio VIN jums pasako, kokiomis dalimis automobilis buvo aprūpintas surinkimo linijoje. Jis nurodo pagaminimo modelį, tipą ir net variklio dydį. Taip pat jis nurodo tikslią pagaminimo vietą. Pavyzdžiui, 2015 Mazda turėjo gamyklas Meksikoje ir Japonijoje. Dalys priklausė nuo to, kur Mazda 3 modelis buvo pagamintas. Iš tikrųjų stabdžiai buvo visiškai skirtingų dydžių!

Jei norėjote sužinoti kokio dydžio stabdžius užsisakyti, turėjote žinoti kur Mazda tą automobilį pagamino. O paprasčiausias būdas tai padaryti buvo tiesiog pažiūrėti į VIN numerį.

Tačiau VIN gali suteikti kur kas daugiau informacijos, nei vien tik apie automobilio surinkimo vietą. Jis gali nurodyti:

 • Ar automobilis buvo patekęs į avariją
 • Ar automobilis nėra paieškomas policijos
 • Variklio tipą
 • Variklio tūrį
 • Automobilio amžių
 • Kur automobilis buvo surinktas

Nors VIN ir gali suteikti visą šią informaciją, svarbu paminėti, jog nurodomos specifikacijos yra tokios, kokios jos buvo surinkimo linijoje. Galbūt dabartinės dalys yra kitokios. VIN numeris yra automobiliui suteikiamas surinkimo linijoje, jis yra nekeičiamas tad jis nenurodo jokių atliktų mechaninių darbų.

Jei norite sužinoti viską ,ką VIN jums gali nurodyti apie Jūsų automobilio pagaminimą , Jums tiesiog reikia jį įvesti į vieną iš VIN dekoderių, kaip pavyzdžiui tas, kurį pateikė JAV Nacionalinė greitkelių ir eismo saugumo administracija , transporto priemonėms iš JAV ar carVertical visoms transporto priemonėms.

Automobilio istorija

Nors VIN gali pasakyti daugelį įdomių dalykų apie originalias transporto priemonės specifikacijas, jis gali nurodyti ir kur kas daugiau.

Turint automobilio VIN, galima pažvelgti į visą transporto priemonės istoriją. Kiekvieną kartą kai automobilis yra nuvežamas į prekybos atstovybę pakeisti alyvos ar patenka į avariją, tai būna užfiksuojama transporto priemonės VIN.

O sužinoti šią informaciją yra lengviau, nei jūs manote. Jums tiesiog reikia įrašyti VIN į vieną iš daugelio galimų VIN istorijos ataskaitų tikrintuvų. Nesvarbu, ar tai CARFAX, ar myfreevin.com, yra daugybė būdų pasiekti šią informaciją.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.