Prezidentas atleido iš pareigų teisėjo vardą pažeminusią teisėją

Vaidutė Stangvilienė
Vaidutė Stangvilienė.
Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir Teismų įstatymu bei gavęs Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą, kuriuo atleidžia Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėją Vaidutę Stangvilienę iš pareigų, jai savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą.

Pasak šalies vadovo, teisėjams keliami aukšti etinio bei moralinio pobūdžio reikalavimai. Teisėjai privalo saugoti savo profesijos garbę ir prestižą, nes nuo to priklauso ir žmonių pasitikėjimas teismais.

Sprendimas kreiptis į Teisėjų tarybą buvo priimtas Lietuvos Respublikos generaliniam prokurorui pateikus duomenų, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens vairavimo apsvaigus alkoholiu.

Pagal Konstituciją dėl teisėjų atleidimo prezidentui pataria Teisėjų taryba.

ELTA

 

  Komentaras

  Ji man ateme teises tai pat si uoli ,narsi bei drasi teiseja 😇teismo metu sako tai tik 2.02 yputei ir supylei masina 😅😅😅😅😘kad ir pati tiek youte ir supyle hahahahahaha

  Komentaras

  Oi, oi kokia Nausėdos etikmatj: vieną rozą atleido dūšią teisėja ir jau supokuota, o va 25 jau sugautiems teeisėjams -kyšininkams ar Masiuliui nei plaukas nuo galvos nenukrito!

  Komentaras

  Jei policija išdryso fiksuot įvykį ir su teisėja, vadinas ir jiems kaip kas teismų veikloj įgrysę? Nes ir dėl gaisro tyrimus veda ir policija. O čia galima raizgslynė..? Vėl savivaldybės Etikos komisija nagrinėja derinius susijusius politikų ir per teismų sprendimus, kur..? Klausimų pamatyt ne visi politikai išdrysta. Bet persiuntė vtek, o ten suvokia.. Tad ir galima įtampa teisme, kurių ne visi atllaiko. Trumpiau čia tik išorinės pasekmės gilesnių priežasčių. Juolab, kai teismuose priima sprendimus pagal įstatymus ir ne manipuliuojant žmonių likimais, įtampų bebūna. Atsiranda, kaip per daug blefo.

  Komentaras

  Teisėjas teisėjui nelygu. Bet, kaip garsinas ir tokiais atvejais, o ne miesto interesų gynimo sritį, nusako ne kokią miesto būsena. Juk kaip neliečiamųjų kasta valdžia teismai ir kitos kontroliuojančios institicijos.. Bei bagočiai. Kur kas skūsim per teismus... Ir miestas iki ekologinės bombos per pačių nesukontroliuotą gaisrą atsilikęs bei panašiai. Dabar pačius iki eilinių mirtingų lygio gyvenimas nuleidžia. Net esmėj per nerimtas situacijas.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.