Kodėl verta pirkti įrankius internetu? 6 patarimai ir įžvalgos (5)

irankiai internetu
Tam tikrų prekių pirkimas internetu, daugumai vartotojų vis dar atrodo nenatūralus. Vienus dalykus per internetą pirkti patogiau ir paprasčiau, o kitus – sunkiau. Įrankiai tikrai nėra pirmas dalykas, apie ką pagalvojame, kai minimas pirkimas internetu.

Visgi pasirodo, kad pirkti juos internetu net gali būti verta. Iš „Varlė“ parduotuvės ar kitų tinklapių įsigyti įrankiai tarnaus taip pat ilgai ir, ko gero, dar net bus pigesni... Tad kokie būtų patarimai ir įžvalgos, jeigu klausiate „Ar verta pirkti įrankius internetu?“.

Patrauklesnė kaina

Teiginiai apie geresnes kainas interneto parduotuvėse yra ne iš piršto laužti. Jie – pagrįsti logika. Visų pirma, fizinė parduotuvė visuomet turi didesnius išlaikymo kaštus nei tik sandėlis ar tarpininkavimo sistema, kuria rūpinasi internetinė parduotuvė. Dėl sumažėjusių kaštų, internetinės prekybos platformos beveik visuomet gali pasiūlyti geresnes ar net daug mažesnes kainas jūsų įrankiams.

Jeigu dar prenumeruojate naujienlaiškius ar sekate naujienas, galite gauti ir papildomų nuolaidų, kurios praverčia išleidžiant daugiau, ieškant dovanų ar perkant didesnį skaičių įrankių.

Nereikia eikvoti brangaus laiko

Daug kas nuvertina tai, jog pirkti įrankius dažnai nėra taip paprasta, kaip du kart du. Norint išsirinkti, reikia nuvykti į vietą, apžiūrėti įrangą, ją įvertinti, palyginti ir pirkti. Dauguma žmonių laiko tam turi tik savaitgalį arba po darbo, o tokiu metu parduotuvės gali būti pilnos, trūksta parkavimo vietų, norisi laiką praleisti su šeima arba suplanuoto laisvalaikio režimu.

Perkant internetu pakanka tam skirti pusvalandį laisvo laiko prieš miegą, po dušo ar laukiant, kol užvirs puodai. Kiekvienas pirkėjas gali pasirinkti sau patogų laiką ir tiesiog namuose nusipirkti reikiamą įrangą.

Įrankius galima gauti tiesiai į namus ar darbo vietą

Kalbant apie pirkimą internetu, negalima nepaminėti ne tik patogaus įsigijimo, bet ir pristatymo. Visos parduotuvės tikrai leis prekes atsiimti jų vietoje ar sandėlyje. Tačiau su didesniais įrankiais arba, jeigu jums taip patogiau, geriausia rinktis pristatymą į namus arba darbo vietą. Pasirinkę geriausią lokaciją, gausite prekes ten. Internetinės parduotuvės bendradarbiauja su kurjeriais arba skiria atsakingus darbuotojus, kurie rūpintųsi prekių pristatymu.

Tai sutaupo jūsų laiko ir jėgų, kadangi didesnius įrankius kurjeriai dar ir iškraus, o, jeigu tai pvz., surenkamos staklės ar kitas sudėtingesnis įrankis, už papildomą mokestį dažnai net surinks.

Dar daugiau naudingos informacijos – ranka pasiekiama

Pirkėjai galvoja, jog pirkdami internetu praras galimybę gauti rekomendacijas iš konsultantų, kurios dažnai būna lemiamas faktorius, padedantis išsirinkti. Bet juk geriausios konsultacijos ir geriausios įžvalgos nebūtinai ateina toje pačioje vietoje. Kai kada tik įsigijus arba pateikus užsakymą į galvą ateina svarbiausi klausimai, o apie kai ką paklausti iš vis pamirštame.

Dėl to pirkti internetu, vėl gi yra saugiau, kadangi galite skirti sau kiek norite laiko tam, kad surastumėte svarbiausią informaciją, gautumėte atsakymus į klausimus bei patarimus apie pirkinį. Informacijos yra ne tik parduotuvės puslapyje, bet ir forumuose ar profesionalų valdomuose naujienų portaluose.

Bene patogiau pirkti išsimokėtinai

Jeigu perkate pačioje fizinėje parduotuvėje, pirkimas išsimokėtinai nėra pats paprasčiausiai atliekamas procesas. Jums reikia užpildyti dokumentus, galite užlaikyti eilę, o tai nėra pats maloniausias jausmas. Jeigu planuojate pirkti išsimokėtinai, daug patogiau viską daryti internetu, kadangi galite matyti preliminarias įmokas, pasirinkti geriausias sąlygas ir pasidaryti puodelį kavos ar arbatos, kol laukiate patvirtinimo.

Daug specializuotos įrangos, kurią paprasčiau rasti

Perkant internetu galite rasti nišines parduotuves arba lengvai rasti tą įrangą, kurios jums reikia. Pavyzdžiui, jeigu reikalingos gręžimo staklės, bet turite labai mažai laiko, jums pakaks paieškoti jų per Google. Tačiau, jeigu patys važinėsite po parduotuvės ir klausite, kur pas jus staklės gręžti ar stacionarūs gręžtuvai ar kiti įrankiai, ne tik truksite labai daug laiko, bet gali būti, kad ieškosite adatos šieno kupetoje, kadangi pardavėjai patys gali gūžčioti pečiais ir nežinoti, ką pasiūlyti ir kur pasiūlyti ieškoti. Taip reikalus žmonės tvarkė seniau, nes kito būdo nebuvo. Dabar viskas paprasčiau, nes yra internetas.  

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.