Dėl gaisro gesinimo darbų uždaroma Pramonės gatvė, Putinuose bus pastatyta oro taršą matuojanti stotis

Vaizdas nuo Nemuno gatvės prieigų spalio 18 ryte.
Vaizdas nuo Nemuno gatvės prieigų spalio 18 ryte. Saulės Pinkevičienės nuotr.
Šio ryto naujienos. Situacija gaisro vietoje gerėja ir yra kontroliuojama. Dūmų kiekis – sumažėjęs, tačiau, tikėtina, kad bus juntamas Pramonės rajone. Dėl gaisro gesinimo darbų spalio 18 d. bus uždaryta Pramonės g. (nuo Kultūros centro). Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius informuoja, kad dėl gaisro gesinimo darbų spalio 18 d. viešasis transportas nevyks į Pramonės rajoną. Mikroautobusai važiuos tik iki Autobusų stoties.

Šį rytą į posėdį susirinkusi komisija nusprendė, kad ugdymo procesas Putinų mikrorajono mokyklose nebus stabdomas, tačiau organizuoti kūno kultūros pamokų ar kitų veiklų lauke nerekomenduojama.
Pramonės rajone veikiančioms įmonės rekomenduojama spalio 18 d. stabdyti veiklą. Ekstremalių situacijų komisija jau kreipėsi raštu į Valstybinę darbo inspekciją, kurios paprašė kontroliuoti minėtame rajone veikiančių pramonės įmonių darbą.
Šiandien Putinų mikrorajone bus pastatyta papildoma oro taršą matuojanti stotis.
Gesinamose įmonės „Ekologistika“ patalpose esančioms medžiagoms išgabenti bus pasitelkta Alytaus miesto įmonių sunkiasvorė technika.
Į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę dėl apsinuodijimo dūmais nesikreipė nei vienas alytiškis.

 

 

  Komentaras

  Kaip iš pirmų dienų turėjo pastatyt ir tirt. Artistai.. Jei reikėjo iš kart vaikams neit į mokyklas ir įmonėms nedirbt. Tempė tarsi kiek daugiau prisikvėpuot. Taip ir toliau. Mandrus vaizduot.

  Komentaras

  O ko norėti iš tos merijos ,kai vienas žymiausias meras iš vilkaviškio slabados , kitas iš kaimo prie Birštono, o trečias iš Simno stribyno. Jiems tas Alytus tik vieta pasipelnyti! Iki šiol ir nėra aišku, katras iš jų paėmė, manau, už šitos ekologinės bombos įkūrimą šalia senelių namų? Kuo čia ne putino Rusija, kur per pusmetį sudegino gal 3 senelių namus ,dažnai , net su seneliais?

  Komentaras

  Pasirodo taip viskas gerai .Jokios taršos nėra niekas nesiskundžia o jei laukia vaniajet tai čia tavo asmeninė fantazija įsiaudrino , tai gal ir gaisro nebuvo , tiksliau gaisras buvo tik feisbuke toks virtualus ,išmanus kai mums reikia yra kai nereikia nėra toks modernus vakar girdėjau, kad mūsų gaisras net turi savo 3D modelį va kaip mums pasisekė kitų miestelių gyventojai turi mums pavydėti nes dar niekur tokio nebuvo ,kad sudegtų didžiausias padangų savartynas ir jokių pasekmių .

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.