Kalėdinių dovanų idėjos moterims (1)

Dovanos moterims

Kalėdinės dovanos moterims gali būti išties beprotiškai įvairios. Dailiosios lyties atstovės neretai mėgsta tiek pramogauti, tiek gauti buitiškus, valgomus ar šmaikščius daiktus. Visgi, prieš renkant bet kokią dovaną, svarbu bent šiek tiek numanyti tai, kas kitam asmeniui patinka. Tačiau nereikėtų nerimauti – idėjų, anksčiau ar vėliau, pritrūksta beveik kiekvienam žmogui. Tokiu atveju, itin praverčia kitų asmenų patirtys. Taigi, ką įdomaus galima padovanoti dailiosios lyties atstovėms?

Drabužiai ir aksesuarai

Nemaža dalis moterų vieningai pritartų, jog apsipirkinėjimas – tai vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų. Dėl šios priežasties, madingi drabužiai bei aksesuarai garantuotai patiks daugeliui dailiosios lyties atstovių. Tačiau Kalėdinės dovanos moterims neprivalo būti vien daiktai – neretai daugelio žmonių skoniai stipriai išsiskiria, todėl geriausiu variantu galėtų būti mėgstamos prekybos vietos dovanų čekis. Tokiu būdu, mylima moteris gaus šansą pati įsigyti jai patiksiančius drabužius, taigi, iš esmės, šiai padovanosite ne tik puikų daiktą, tačiau ir galimybę papramogauti apsipirkinėjant.

SPA procedūros

Pasaulyje būtų sudėtinga surasti žmogų, kuriam niekuomet nereikia atsipalaiduoti. Dėl šios priežasties, įvairios SPA procedūros tinka ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Visgi, dailiosios lyties atstovės tokiomis pramogomis mėgaujasi šiek tiek dažniau, tad, suteikdami joms šansą atsipalaiduoti niekuomet nesuklysite. Apsvarstykite – galbūt Jūsų mylimai moteriai dabar itin sudėtingas laikotarpis, tad viso kūno masažas pagelbėtų šiai bent trumpam užsimiršti? O gal ji dievina sūkurines vonias, baseiną bei pirtis ir trokšta pasipliuškenti vandens parke? Bet kokiu atveju, nupirkdami tam tikrą procedūrų kuponą tikrai nesuklysite, kadangi poilsis reikalingas bene kiekvienam žmogui.

Buitinės prekės

Ne visos Kalėdinės dovanos moterims privalo būti be galo išskirtinės ar originalios. Kartais pačiu geriausiu daiktu gali tapti tam tikra buitinė prekė, kurios ši neprisiruošė nusipirkti. Nors apie tokias dovanas reikėtų kalbėti atvirai, visgi, šventiniu laikotarpiu dažnai norime padaryti šiokią tokią staigmeną. Dėl šios priežasties, gali būti sudėtinga atspėti, ko tiksliai reikia mylimai moteriai. Tačiau, jeigu esate nugirdę, kaip ši skundžiasi, jog jau sugedo siurblys arba žinote, jog ji dievina gaminti – įvairios buitinės prekės gali itin pradžiuginti dailiosios lyties atstovę.

Bilietai į koncertą ar filmą

Kaip jau minėjome anksčiau, Kalėdinės dovanos moterims neprivalo būti daiktai. Tam tikros pramogos gali palikti gerokai didesnį įspūdį bei sukelti nepamirštamas emocijas. Visgi, tai stipriai priklauso nuo individualaus asmens bei jo pomėgių. Jeigu žinote, jog greitu metu vyks mėgstamiausio moters atlikėjo koncertas, galbūt bilietai į šį renginį jai bus pati geriausia dovana, kokią ši tik yra gavus? O gal mylima dailiosios lyties atstovė trokšta ir vėl nueiti į kino teatrą, tačiau niekaip tam neprisiruošia? Tokiu atveju, specialūs kuponai gali būti nepamirštama bei daug įspūdžių sukelsiančia staigmena.


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.