Alytaus rajono mokytojai – saugūs (474)

Mokytojas
Padėka Seimo nariui Robertui Šarknickui
Padėka Seimo nariui Robertui Šarknickui
Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojai liko apsaugoti, – Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas persigalvojo po viešo Seimo nario Roberto Šarknicko kreipimosi į visuomenę bei švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių.

Mokytojams jau buvo nebelikę vilties, ką daryti, tad nusprendė kreiptis į Alytaus žmonių rinktą Seimo narį R.Šarknicką dėl Vyriausybės sprendimo nesilaikymo. Yra sprendimas, mokytojai dirba tik nuotoliniu būdu, tai sveikatos ir gyvybės klausimas. Jokių priverstinių atostogų negali būti.

Kova vyko kone savaitę, bet Seimo nariui greitai sureagavus į mokytojų prašymą, visi reikalai sprendėsi kur kas greičiau. Nors kai kurie vietiniai, ir ne tik politikai, bandė politikuoti, tačiau tai nesuveikė. R.Šarknickas išlaikė stuburą, nesivėlė į rajono mero keistus amoralius atsakymus, vykdė teisingumą padėti žmonėms.

Visa Lietuva, visos švietimo įstaigos laikėsi Vyriausybės nurodymų, tačiau mažoje Alytaus rajono „valstybėje“ Daugų mokytojai nusprendė dėti tašką, pasakė – gana bijoti, ir čia ponas rajono meras nebeturėjo kur trauktis, sušaukė dar vieną posėdį, tad nieko ir nebeliko, kaip paklusti ir vykdyti Vyriausybės sprendimą, laikytis tvarkos.

Taip ne tik Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojai, bet ir viso Alytaus rajono pedagogai buvo apsaugoti nuo galimo koronaviruso pavojaus, jie visi išleisti dirbti su mokiniais nuotoliniu būdu.

Spaudoje Seimo narys buvo minėjęs, kad būtina Alytaus rajone pagaliau steigti mokytojų profsąjungą, kuri gintų jų teises, tačiau, išgirdęs, kad su profsąjungų kūrimu rajone sudėtinga, liko labai nustebęs. Negi nepriklausomoje demokratinėje valstybėje dar gali būti tokie dalykai?

Dabar belieka tik „padėkoti“ ponui A.Vrubliauskui, kad išgirdo mokytojų prašymą ir Seimo nario raginimą vykdyti įstatymą.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.