Alytaus rajono mokytojai – saugūs (474)
Mokytojams jau buvo nebelikę vilties, ką daryti, tad nusprendė kreiptis į Alytaus žmonių rinktą Seimo narį R.Šarknicką dėl Vyriausybės sprendimo nesilaikymo. Yra sprendimas, mokytojai dirba tik nuotoliniu būdu, tai sveikatos ir gyvybės klausimas. Jokių priverstinių atostogų negali būti.
Kova vyko kone savaitę, bet Seimo nariui greitai sureagavus į mokytojų prašymą, visi reikalai sprendėsi kur kas greičiau. Nors kai kurie vietiniai, ir ne tik politikai, bandė politikuoti, tačiau tai nesuveikė. R.Šarknickas išlaikė stuburą, nesivėlė į rajono mero keistus amoralius atsakymus, vykdė teisingumą padėti žmonėms.
Visa Lietuva, visos švietimo įstaigos laikėsi Vyriausybės nurodymų, tačiau mažoje Alytaus rajono „valstybėje“ Daugų mokytojai nusprendė dėti tašką, pasakė – gana bijoti, ir čia ponas rajono meras nebeturėjo kur trauktis, sušaukė dar vieną posėdį, tad nieko ir nebeliko, kaip paklusti ir vykdyti Vyriausybės sprendimą, laikytis tvarkos.
Taip ne tik Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojai, bet ir viso Alytaus rajono pedagogai buvo apsaugoti nuo galimo koronaviruso pavojaus, jie visi išleisti dirbti su mokiniais nuotoliniu būdu.
Spaudoje Seimo narys buvo minėjęs, kad būtina Alytaus rajone pagaliau steigti mokytojų profsąjungą, kuri gintų jų teises, tačiau, išgirdęs, kad su profsąjungų kūrimu rajone sudėtinga, liko labai nustebęs. Negi nepriklausomoje demokratinėje valstybėje dar gali būti tokie dalykai?
Dabar belieka tik „padėkoti“ ponui A.Vrubliauskui, kad išgirdo mokytojų prašymą ir Seimo nario raginimą vykdyti įstatymą.
Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Valstiečiai pakėlė mums iki…
Komentaras
Valstiečiai pakėlė mums iki dviejų šimtų eurų, tik rajono meras tarifų netvarko, atlyginimai kur kas didesni būtų. Ačiū Šarknickui, būtumėt geras mūsų rajono meras, ateikit, labai prašome jūsų. Dabrtiniam rajono merui niekada nebuvo rimtos konkurencijos, o Šarknickas sutvarkytų jį, kaip Dievą myliu - būtų rajonui didelė šventė. Mes pasiilgome nuoširdžių, atsakingų valdžios atstovų.
Regina M.
kiek pinigų Šarknickas davė…
Komentaras
kiek pinigų Šarknickas davė mokytojų algoms? Nerandame kur parašyta.
nemanau ,kad Sarknicko…
Komentaras
nemanau ,kad Sarknicko nuopelnas,vldzios nauji paredymai isejo ,ojam pasiseke pasireklamuoti pritaikius momenta
negi tik toks jūsų…
Komentaras
negi tik toks jūsų supratimas?
Apgynėte mokytojus-ačiū…
Komentaras
Apgynėte mokytojus-ačiū. Apginkite , prašau, greitosios pagalbos medikus.
ne manau kad meras…
Komentaras
ne manau kad meras piktybiskai jei ka sake ,ar liepe.Paprasciau kaip ir visi eiliniai pilieciai nesuprato padieties rimtumo.Paziurekit ar klauso zmones karantinuotis,pilnos gatves parkai ,sodai ,niekas nesisaugo.
Nuotrauka pasako viską :) :)…
Komentaras
Nuotrauka pasako viską :) :) ;)
Pavyzdžiui, kartu su…
Komentaras
Pavyzdžiui, kartu su advokatu aptartą ir pakoreguotą matyto įvykio versiją liudininkas prieš teismą verčiamas kartoti labai daug sykių, kol ne tik viską tobulai išmoksta, bet ir pradeda pats sunkiai atskirti nuo tikrosios versijos. Čia apie mero melą.
O mokytojai šaunuoliai, kad nepatikėjo, Seimo nariui +
Laikykitės visi tvirtai
Kur Rajono garsioji…
Komentaras
Kur Rajono garsioji opozicija tyli kaip pelės po šluota ir išlenda pažadus dalija tik prieš rinkimus. Kaip pagalbos reikia rinkėjams nei žodžio nei tuo labiau veiksmų. Gėėėda tokiai opozijai!!!
Ačiū 3 kartus ačiū jums…
Komentaras
Ačiū 3 kartus ačiū jums gerbiamas Seimo nary, esate paprastų žmonių gynėjas. Sveikatos jums!
Įdomi Alytaus rajono 25…
Komentaras
Įdomi Alytaus rajono 25 tarybos narių elgsena. Kur meras atskaitingas tarybai ir bendruomenei. Reiškia tarybos nariai nestoja už bendruomenę. Kaip ir keista, gal vieninteliai per Lietuvą, kur per žiniasklaidą nesimato rajono tarybos narių metinių veiklos ataskaitų. Nes pagal įstatymus tarybos nariai kartą per metus turi atsiskaityt rinkėjams ir likusiai visuomenės daliai. O čia rajone - kaip 10 n metų besitesianti glūduma.
Tik atsistojus reikia ploti…
Komentaras
Tik atsistojus reikia ploti šiam drąsuoliui politikui. Ačiū visų rajono mokytojų vardu!
Šaunuoliai mokytojai, kad…
Komentaras
Šaunuoliai mokytojai, kad nenusileido Vrubliauskui. Teisinga Seimo nario pozicija.
Tai progresyviausias…
Komentaras
Tai progresyviausias politikas Alytuj. Per palyginus trumpą laiką aktyviausias. Ne vietinių turčių paspirtukas, o savo gabumais dirbantis žmonėms. O ir rajono taryboje nuo mero pradedant, 10 n metų politinės patirtys ir tokia stagnacija rajone. Kaip rajono pedagogai tik pas mieste rinktą seimo narį kreipias pagalbos ir tas padeda. O štai dėl rajono politikų - vaizdas niūrus. Juk jie pirma patys turi sugebėt susitvarkyt. Kita pusė rodo blogą padėtį žmogaus teisių sritį. Alytuj ir teismo salėj gal iš eilinių šaipytis atskiri veikėjai..Gali per teisėsaugos intrigas regzt slopindami.. Iš čia rajone tokia baimė.