Jurgis Krasnickas (1957-04-16–2020-12-15) (61)

Krasnickas
„Tarp mūsų gyvena pabaiga, ji visur atseka, – nesvarbu, kur nukeliautume, ji išnyra taip netikėtai, ir niekad negali žinoti, iš kurios pusės ji tave užpuls, nespėji nė jos pavidalo įžvelgti, neišmanai, kaip su ja kovoti.“ Vincas Mykolaitis-Putinas

2020 m. gruodžio 15 d., eidamas 64-uosius metus, staiga į Amžinybę iškeliavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Jurgis Krasnickas.

Jis gimė 1957 m. Alytaus rajone, Kolonistų kaime. Baigė Simno vidurinę mokyklą, o 1976 m. – Kauno 23-iąją profesinę technikos mokyklą, kur įgijo kino mechaniko specialybę. 1984 m. baigė studijas Kauno medicinos institute. Vėliau Kauno technologijos universitete įgijo visuomenės sveikatos magistro laipsnį.

1984 m. Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje pradėjo dirbti gydytoju pediatru. 1986 m. dirbo Vaikų reanimacijos skyriaus gydytoju ordinatoriumi, o 1987–1995 m. – Vaikų skyriaus vedėju ir gydytoju reanimatologu.

Nuo 1990 m., kai tapo Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariu, taryboje dirbo tris dešimtmečius – iki pat 2020 m.

1995–1999 m. dirbo sveikatos apsaugos ministro padėjėju, 1999–2006 m. – Alytaus apskrities gydytojo tarnybos viršininku. 2006–2012 m. ėjo Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigas. 2012 m. buvo išrinktas Alytaus miesto savivaldybės meru. Šias pareigas jis ėjo iki 2015 m.

Prieš kiek daugiau nei mėnesį Jurgis Krasnickas buvo paskirtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi. Deja, šias pareigas jam buvo lemta eiti labai trumpai...

Negailestinga lemtis anksti pasiglemžė gyvybę žmogaus, kuris visuomet turėjo savo nuomonę, turėjo drąsos ją pasakyti ir negailėjo jėgų ją ginti.

 

Išėjo Vadovas, vertinęs ne žmogaus kilmę, jo padėtį, bet gebėjimus ir nuoširdumą.

Išėjo Gydytojas iš pašaukimo, gydęs kelias Alytaus vaikų kartas.

Išėjo Politikas, palikęs labai ryškų pėdsaką Alytaus gyvenime ir jo istorijoje.

Išėjo Žmogus, mylėjęs žmones.

 

Jurgis Krasnickas bus pašarvotas penktadienį, laidotuvės – šeštadienį Pirmojo Alytaus kapinėse.

 
Atsisveikinimas su Jurgiu Krasnicku – „Skausmo užuovėjoje“, šeštadienį, nuo
9 val. Karstas išnešamas 13 valandą. Laidojimas Pirmojo Alytaus kapinėse.

 

 

 

Alytaus miesto savivaldybė

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Kvietkauskas teisus. Alytuj per daug blogos energijos, politikai yra mentų įrankiai suvest galus su nepatinkančiais. Minedas, Justrimkas yra stuksčiai. Per uošves ...... Protingi žmonės tą mato, nori pakeisti, bet struktūros neleidžia.... sunkūs tokie darbai ..... mirtys galila kad renkasi geriausius, jautrausius, pažangiausius.....jų nedaug...juos puola intrigantai....MINEDAS

  Komentaras

  Patys į save žvilgtelkit ypač gimti alytiškiai. Siekiantys per savivaldą ir iki ko nusirista. Vietoj rimto darbo miesto naudai metų pabaigoj net per tarybos lygį taip išsekinę save ir miestą. Net iki mirčių, kiti taryboj ir nervuoti. Savivaldybės darbas skaityk stagnuoja praleisdami brangų laiką gerai vystytis. Patys būdami ir kitiems manipuliacijas primeta. Ką prie a.a.atsisveikinimo matys? Dalį, kur išvakarėse šį dėl pavaduotojų ir..kaip galėjo priešino atvirai ir neatvirai. Vėl tų pačių intrigų tesiniai lieka. Net komentaruose bando nukreipt ant kitų. Dar galima teisybės pridėt. Bet tegu pasako tie, kurie..Kad baigtūs manipuliacijos net ir šia tema. Atsirado gailestingieji, kur.. Tuo vėl apsisukę intrigas tes.

  Komentaras

  Nešmeižk dėl Daugėlos. Jokių ryšių neturim. Ir menamų bakų...Geriau pasidomėkit, gal kam prieš nujausdamas mirtį politikas skambino ir gana garbingai situaciją vertino. Galimai vardijo konkrečius. O ir visi matė, kaip išvakarėse paviešinus dėl pavaduotojų, kas kaip elgės. Vieni atvirai, kiti iš užkuliusių. Po to ištrynė komentarus, kur kažkas kelias politikų pavardes viešino. Dėl ko..Juo lab Alytaus teisėsauga, žiniasklaida, atskiri politikai žino kelių intrigų mastus. Žinojo ir a.a.. Tik neįvertino.

  Komentaras

  Pagrindinės priežastys, intrigos kelių siekiančių dominuot ir kol kas nesugebančių taryboj pristatyt valdančios daugumos su veiksmų programa, lieka. Ir a.a. nepakankamai įvertino anų mastus intriguot net per teisėsaugos institucijas. Kur taryba dar anksčiau tokius monus galėjo sustabdyt. Bet per silpni. Kur ir dabar klausimas, ar taryba sugebės per savivaldą prikelt Alytų. Nes kol kas kaip bejėgiai. Graudžios jų metinių veiklų ataskaitos. Be jokių vilčių..

  Komentaras

  Klaidų kaina politikoj didelė. Šis nepakankamai įvertino intrigų masto kelių politikų siūlant pavaduotojus. Iš kart pajuto pasipriešinimo vajų atvirai ir iš užkuliusių. Kur keli po politika siekdami dominuot, kol kas taryboj nesugeba pristatyt oficialios valdančios daugumos su konkrečia veiksmų programa. Bet jų intrigos net per teisėsaugą manipuliuojant, Alytų per savivaldą parklupdė. Šį iki mirties nuvarė. Beje labai silpna taryba. Nes buvo progų šias intrigas sustabdyt ir į rimtą savivaldą miesto vystymą išvest. Bet, apart mandrumų, rimčiau nesugeba. O priežastys šios mirties, intrigų mastai iš kelių, lieka taryboje. Kažin, ar ši taryba prikels rimtam darbui per savivaldą.

  Komentaras

  Tyluma...Sa....Visi nedoreliai,kurie prisidejote prie sio Garbingo ZMOGAUS mirties,,,,,ACIU,siam BRANGIAM ZMOGUI,kad jis buvo ,gyveno,dirbo kartu su mumis,Aciu,

  Komentaras

  Tragiškiausia taryba miesto valdyme. Jokios pagarbos reikiamoms kompetencijoms ir vieni kitiems. Todėl ir metus baigia susierzinę ir išderintas savivaldybės darbas. Kur neaišku, ar pakils. Todėl ir vakar a.a. tik pasiūlius direktoriaus pavaduotojus, pakolo škvalas prieš. Kuroe šiandien gailestingus vaizduoja. Kur atskirų užlulisines intrigas žino voetos teisėsauga, žiniasklaida, dalis politikų. Tik prabilt vengia. Žinojo ir a.a., tik neatlaikė. Dar proeš nujausdamas mirtį a.a. gan garbingai pasielgė atžvilgiu kaip kurių politikų.

  Komentaras

  Nereikėjo Jurgiui apsiimti direktoriaus pareigų, juk amžiuje žmogus buvo, be to savivaldybė ir taryba-intrigų irštva. Neatlaikė žmogaus širdis tokio išbandymo. Užuojauta šeimai.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.