Policijos pareigūnų padėka Prienų gyventojui už pagalbą sulaikant įtariamąjį (1)

policijos padeka
Eilinis kovo mėnesio vakaras Prienuose ir vos per plauką išvengta mirtinos nelaimės. Kilus konfliktui tarp keleto asmenų, įtūžęs ir neblaivus vyras peiliu sužalojo kitą vyrą jo paties namuose ir mėgino pasišalinti. Šįkart dėl Arno Vaitkevičiaus pilietiškumo ir drąsos situacija susiklostė, galima sakyti, laimingai.

A. Vaitkevičius sužinojęs apie gretimoje gatvėje gyvenančio asmens sužalojimą, nedelsiant ėmėsi veiksmų. Jis apie galimai įvykdytą nusikaltimą pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir nukentėjusiojo artimiesiems. 35 metų vyras tą pačią akimirką pastebėjęs įtartinai besielgiantį asmenį nedvejojo ir jį sulaikęs perdavė atvykusiems Prienų policijos komisariato pareigūnams.

A. Vaitkevičiaus pastangomis ne tik buvo sulaikytas įtariamasis, tačiau ir skubiai suteikta medicininė pagalba nukentėjusiajam, kuris rastas savo namuose stipriai nukraujavęs.

Alytaus apskrities policijos bendruomenės vardu dėkojame šiam drąsiam vyrui už pagalbą policijos pareigūnams atskleidžiant pavojingas visuomenei nusikalstamas veikas bei pilietiškumą.

Prienų rajono policijos komisariato viršininkas A. Rupeikis Arnui Vaitkevičiui įteikė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėką ir simbolinę dovaną.

Didžiuojamės ir dar kartą dėkojame Arnui už neabejingumą kito nelaimei.

 

Alytaus apskr. VPK informacija

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Deja, pvz barakuose taip įsigudrinę būtų ir karantinų pažeidėjai, kad sukėlę riaušės po poros minučių jau išsiskirstė. Kiek bekviesk policiją, tiek neberanda rujos. Nustojo kviesti, nes gresia melagingas iškvietimas, o kas gi tau norės būti DRĄSUS -I ir sakyti pavardę kviesdamas... Kartą baigiasi ir taip.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.