Jaunimo parką papildys išraiškinga krepšinio aikštelė (12)

Alytaus miesto savivaldybės inf.
Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis
Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis
Jaunimo parkas – geriausia vieta kiekvienam šeimos nariui: mažam ir dideliam, jaunam ir sulaukusiam garbaus amžiaus. Siekdama vystyti naująją Jaunimo parko viziją, Alytaus miesto savivaldybės sudaryta darbo grupė alytiškiams pristato krepšinio aikštelę, kuri dar šią vasarą atsiras vienoje iš Jaunimo parko sporto erdvių.

Aikštelė apgalvota iki smulkmenų

 

Maksimaliai išsaugant parko struktūrą ir autentiškumą, Jaunimo parką siekiama paversti unikaliu traukos centru, kuriame būtų gera aktyvaus laisvalaikio mėgėjui ir tam, kuris ieško ramybės gamtos prieglobstyje. Atsižvelgiant į gyventojų poreikius, Jaunimo parke iš viso numatytos 7 zonos: jaunimo, šeimos, senjorų, renginių, augintinių, pasimatymų ir sporto.

Sporto erdvė yra vienintelė, išsidėsčiusi trijose skirtingose vietose. „Pirmojoje jau praėjusiais metais netoli Vaivorykštės skulptūros įrengėme 3 tinklinio aikšteles, antrojoje šalia dviračių kalnelių trasos išliko alytiškių pamėgti lauko treniruokliai. Džiaugiuosi, kad dar šią vasarą trečiojoje sporto zonoje atsiras charakteringa krepšinio aikštelė”, - sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Kūrybinius sprendimus, deja, ribojo techninės galimybės, buvo vos kelios sporto aikštynų dangos spalvos ir tik kvadratinės formos detalės. Tačiau galutinis rezultatas džiugina, o svarbiausia, vizualiai įprasmina savo paskirtį. Kitaip tariant, raudona ir mėlyna spalvos veikia kaip priešininkų komandos, žaidėjų emocijos, energija liejasi laisvai, todėl spalvos susimaišo ir net peržengia aikštelės ribas”, - kūrybinės virtuvės užkulisius atskleidė Jaunimo parko darbo grupės pirmininkas Artūras Mažeika, architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus specialistas.

Pokyčiai jau šią vasarą

„Mano didžiausia svajonė, kad Jaunimo parkas taptų viso regiono traukos centru.  Nuoširdžiai džiaugiuosi komandos darbu, sugebėjimu išsaugoti tai, kas svarbiausia – parko unikalumą, žalumą, struktūrą, o kartu įkvėpti jam daugiau gyvybės. Pastatę šią krepšinio aikštelę, pilnai įveiklinsime visas numatytas sporto zonas. Kita vertus, prieš akis dar laukia daugybė kitų darbų”, - apie artėjančius pokyčius pasakojo meras N. Cesiulis.

Netrukus Jaunimo parke atsiras legendomis apipintas meilės labirintas, Lietuvoje dar niekur nematyta interaktyvi žaidimų aikštelė su muzikine arka, aštuonių metrų bokštu su čiuožyklomis, supynėmis ir kitomis pramogomis vaikams.

Senjorams bus įrengtos naujos šiuolaikiškos stoginės, suoliukai, žaidimų stalai. Augintinių zonoje bus įrengta šunų socializacijos aikštelė. Taip pat bus apšviestos unikalios parko skulptūros ir atnaujinta visa parko infrastruktūra: gėlynai, apšvietimas, suoliukai, šiukšliadėžės, tualetas ir taip toliau.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  aikšteles gyvenamuose rajonuose, tada lyskit į parkus. Žiūrint į dabartinės valdžios miesto tvarkymo darbų prioritetus taip ir kyla klausimas ,,...o kas gali paneigti, kad Cesiulis...''
  Įdomu, kiek %.

  Komentaras

  ....pramogistam: pramoga, kai stovi aplinkui apsauga ir neleidžia tau girtam ir laimingai peilio suvaryti į vidurius. Jo, ar apsipūtusiam. Nemaišyk pramogų su laukinių gyvenimu. Blyn.

  Komentaras

  Dievinamasis senų krŪvų jaunimas jau pernai aplink parką paliko nemažai švirkštų, pakuočių nuo įvairių narkotinių medžiagų. AK ! Kas per gėlė - JAUNIMAS. Vienintelis , kas dar paskatinęs 40-60 metėm "kūrėjom" iš VSD išskyras.... Kurgi ne, besmegenis tai visą miestą apsistatytų. O juk naravai žemės ar jaunuolio tai identiški. Jos - pasiutę egzaltuitis nuo pedofilizmo ! Tik prisilietei papais ir stovi 3 dienas ar net savaitę ! O vyresni ką - varo seną smarvę šalin į statybas dirbti. Jos - kietos !

  Komentaras

  Kur tie taryboje iš 27 galintys daryt miestui geriau? Teikiantys geresnes veiksmų programas ir telkiantys komandas bei patys einantys į priekį? Kur nei vienam netrukdo, bet bandančių nesimato.

  Komentaras

  Prajuokino meras apie šunų socializacijos aikštelę prabilęs. Reikėtų kuo skubiau mero ir alytiškių socializacijos aikštelę įrengti, kurioje mes feisbukiniam merui Cesiuliui galėtume savo pageidavimus išsakyti. Prašome nebrukti kažkokių savo ir savo draugelių "vizijų", kurios nieko bendro su alytiškių norais neturi. Tos "vizijos" smirda piniginiais interesais

  Komentaras

  Tas kas dabar planuojama tai tikras parko, kaip poilsio vietos niokojimas! Įsikištum į ..... tą savo krepšę, per kurią negalima nei žinių klausyti , nei normalių filmų žiūrėti, lapuchai!
  Iš Tarybiniais laikais sukurto parko ,kaip visada, kermošių norima padaryti, kad jus kur velniai griebtų...

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.