Žygis „7 Alytaus poringės“ (0)

Rugsėjo 24 d. 14.30 val. kviečiame į žygį „7 Alytaus poringės“. 1935 m. Alytaus gimnazijos mokytojas Jonas Žekevičius Kaune išleido dzūkiškų poringių ir pasakų rinkinį „Karžygiai“.

Joje 7 poringės pasakoja ir apie Alytaus įvairias vietas bei nutikimus: kaip atsirado Dailidės ežeras ar Klebono akmuo, kur dingo ant piliakalnio stovėjusios bažnyčios varpas ar čia gyvenęs smakas. Dažnai knygoje Alytus vadinamas dzūkų sostine, šiemet Alytui tapus Lietuvos kultūros sostine 2022, minint Pasaulinę turizmo dieną, visus kviečiame įveikti 7 km keliaujant 7 Alytaus poringių maršrutu. Sužinosite daug įdomybių bei kas knygoje buvo vadinama žuvėdais, kurie Nemunu pasiekė ir mūsų miestą.

Susitinkame prie Laisvės angelo paminklo. Būtinai pasirūpinkite tinkama apranga ir avalyne. Nepilnamečiai privalo keliauti kartu su suaugusiais. Daiktų saugumu ir asmenine sveikatos būkle rūpinasi patys žygeiviai.

Į žygį rekomenduojame užsiregistruoti tel. +370 315 52 010 arba el. paštu info@alytusinfo.lt

Organizatoriai: Alytaus miesto bendruomenės centras ir Alytaus turizmo informacijos centras.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.