Vyriški kvepalai, kurie atima moterims žadą

Hugo Bos
Šiais laikais kvepalų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ir kiekviena gali rasti ne tik tokį kvapą, kuris jam yra malonus, tačiau tokį, kuris puikiai atspindi jo vidinį pasaulį ir suteikia galimybę kvapu sužavėti ne tik save, tačiau ir kitus. Štai vyrai dažnai perka kvapus, kad sužavėtų moteris, o moterys, kad atskleistų kvapą vyrams. Sakoma, kad kiekviena moteris turi turėti jai skirtą kvapą, kuris padėtų vyrui atskirti ją nuo kitų. Atliktas ne vienas linksmas tyrimas, kurio metu analizuojama, kokie kvapai labiausiai patinka moterims. Remiantis statiniais duomenis pateikiame TOP 5 kvepalus vyrams, kurie dažnai varo moteris iš proto.

Šiais laikais kvepalų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ir kiekviena gali rasti ne tik tokį kvapą, kuris jam yra malonus, tačiau tokį, kuris puikiai atspindi jo vidinį pasaulį ir suteikia galimybę kvapu sužavėti ne tik save, tačiau ir kitus. Štai vyrai dažnai perka kvapus, kad sužavėtų moteris, o moterys, kad atskleistų kvapą vyrams. Sakoma, kad kiekviena moteris turi turėti jai skirtą kvapą, kuris padėtų vyrui atskirti ją nuo kitų.

Atliktas ne vienas linksmas tyrimas, kurio metu analizuojama, kokie kvapai labiausiai patinka moterims. Remiantis statiniais duomenis pateikiame TOP 5 kvepalus vyrams, kurie dažnai varo moteris iš proto.

Hugo Boss Dark Blue

Hugo Boss vyriški kvepalai labai dažnai pristatomi kaip numeris vienas vyrams, kurie nori ilgaamžio kvapo. Gamintojas siūlo labai daug alternatyvų. Šie kvapai  vienas mėgstamiausių pasirinkimų, kadangi tobulai susipina citrinos, apelsino bei imbiero kvapai, kurie skleidžia gaivą bei vyriškumo energiją. Hugo Boss Dark Blue – puikus pasirinkimas, kai norite atkreipti moterų dėmesį,  kadangi po savęs paliksite malonaus kvapo šleifą.

Chanel Allure Homme

Chanel Allure Homme, kaip ir kiti Chanel kvapai, labai dažnai pristatomi kaip puikus pasirinkimas solidumo siekiantiems vyrams. Tai – elegantiškų kvapų sintezė, kuri tinka rimtiems vyrams. Derinami citrinos bei vanilės aromatai, puikiai įsikomponuoja ambros aromatas, kuris atsiskleidžia tik ilgiau “pasipuošus” kvepalais.

Diesel Only The Brave

Jeigu ieškote kvapo, kuris perteiks savimi pasitikinčio vyro įvaizdį – tokiu atveju Diesel Only The Brave yra labai puikus pasirinkimas. Šį kvapą turėtų rinktis tie, kurie nebijo būti dėmesio centre ir tuo pačiu sulaukti nemažai moterų dėmesio. Puikiai komponuojami ir derinami citrusinių vaisių bei kedro, ambros aromatai, kurie atsiskleidžia patepti ant odos.

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Intense

Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme Intense yra neįprastų skonių ir kvapų sintezė, kuri derina našlaičių, šalavijų natų bei pačiulės kompoziciją. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi gerą skonį ir nori jį kuo labiau atskleisti.

Dolce & Gabbana The One For Men

Nuostabaus kvapo ambros, kalendrų bei baziliko derinys – puikus pasirinkimas vyrams, kurie nori kvepėti intensyviai ir taip traukti aplink save esančių moterų dėmesį.

Žinoma, kvepalus reikia rinktis pagal savo poreikius, o ne siekiant sudominti kitus. Tačiau juk taip gera, kai kiti sako, kad: “Tu maloniai kvepi!“. Ir jeigu tokią galią pasiekti padeda Hugo Boss kvepalai – kodėl gi jų neišbandžius?

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.