Vonios gyvatukai: ką pasirinkti? (0)

nuotr
Kadaise šildomas rankšluosčių džiovintuvas buvo laikomas prabanga ir juo galėjo pasigirti tik nedaugelis. Tačiau dėka šiuolaikinių technologijų, kokybiškų medžiagų bei funkcionalaus dizaino, šildomi rankšluosčių gyvatukai dabar yra prieinami kiekvienam. Jie yra būtini įrenginiai, kurie gali suteikti gyvybiškai svarbią šildymo ir džiovinimo funkciją vonios kambaryje. O jei ketinate šildyti virtuvės zoną, šis straipsnis gali būti naudingas ir jums! Taigi, kaip pasirinkti geriausią rankšluosčių džiovintuvą savo namams? Savo žiniomis dalinasi ARSAN vonios kambario įrangos profesionalų komanda.

Kaip ketinate naudotis vonios džiovintuvu?

Prieš pirkdami vonios gyvatuką, turite būti tikri, kur šį įrenginį montuosite bei kaip ketinate juo naudotis. Žinoma, yra įprasta manyti, kad gyvatuko vieta yra tik vonios kambaryje. Taip, tai dažniausiai sutinkamas variantas, tačiau visiškai neapsiribokite vien šia erdve. Neretai rankšluosčių radiatorius yra montuojamas ir virtuvėje. Nesvarbu, kur ketinate jį įrengti, yra trys pagrindiniai gyvatukų naudojimo ir pajungimo būdai.

 

Centrinio šildymo sistema

Daugumoje namų ūkių yra centrinio šildymo sistema. Taikydami šį metodą, galite paprasčiausiai į savo esamą centrinio šildymo sistemą įrengti rankšluosčių džiovintuvo vožtuvus. Tai yra labiausiai paplitęs būdas naudotis rankšluosčių džiovintuvu, kad jūsų drabužiai bei rankšluosčiai būtų šilti ir sausi. Iš esmės, jūsų vonios gyvatukas veiks taip pat, kaip ir įprastas radiatorius.

 

Elektrinis džiovintuvas

Elektrinis rankšluosčių radiatorius dažniausiai naudojamas butuose ir kituose daugiaaukščiuose pastatuose – ten, kur centriniam šildymui gali būti sunku pasiekti reikalingą slėgį, arba tokiose patalpose, kur visiškai nėra dujų ar centrinio šildymo. Vis dėlto neprivaloma gyventi aukštame pastate, norint įdiegti elektrinį džiovintuvą. Tai itin ekonomiškas būdas išlaikyti rankšluosčius šiltus ir sausus, nes esant reikalui, lengvai galite išjungti ar sustabdyti elektros tiekimą. Šio tipo vonios gyvatuką nėra sunku sumontuoti, tačiau rekomenduojame pasikliauti kvalifikuotu meistru.

Mažo galingumo elektriniai gyvatukai gaminami naudojant šildymo kabelį ir skirti tik rankšluosčiams ar rūbams džiovinti. Jie nėra skirti apšildyti patalpos, bet yra patogūs tuo atveju, kai vonioje yra grindinis šildymas.

Didžioji dalis elektrinių gyvatukų gali pasiūlyti 2 ir 4 val. laikmatį, kuris automatiškai reguliuoja džiovintuvo veikimo laiką ir tokiu būdu jūs dar labiau taupote energiją.