Vitammy termometrai (1)

Iliustracija: unsplash.com/@vhladynets
Iliustracija: unsplash.com/@vhladynets
Be termometro neapsieina nė viena namų vaistinėlė. Tik štai kaip išsirinkti, kai pasiūla tokia gausi? Puikus variantas būtų vienas iš Vitammy gaminių.

Vitammy termometrai mūsų asortimente

Mūsų e. parduotuvėje rasite nemažą Vitammy bekontakčių termometrų pasirinkimą, kuriais matuosite ne tik žmogaus, bet ir objektų temperatūrą. Termometrai itin tikslūs, labai lengvai naudojami, turi didesnę ar mažesnę matavimų atmintį (priklausomai nuo modelio). Bekontakčiai suteiks progą temperatūrą pamatuoti be sąlyčio su oda, o tai ypač aktualu mažylius auginantiems tėveliams – lengvai pamatuosite vaikui žaidžiant ar miegant.

Asortimente yra ir Vitammy infraraudonųjų spindulių termometras, kuriuo temperatūrą patogiai matuosite tiek kaktoje, tiek ausyje.

Turime nemažai ir skaitmeninių Vitammy termometrų, žavinčių ne tik paprastu naudojimu, tačiau ir labai patrauklia kaina. Šie modeliai irgi matuoja gana greitai, tiksliai bei nereikalauja iš karto didelių investicijų.

 

Vitammy termometrai internetu iš Biomed.lt: kodėl verta pirkti čia?

Mūsų parduodama produkcija pasižymi puikiomis savybėmis. Jei nuspręsite įsigyti Vitammy termometrą, galėsite rinktis iš plataus spektro kokybiškų, lengvai naudojamų ir tiksliai matuojančių termometrų. Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam.

 

Kiek kainuoja Vitammy termometrai?

Pigiausi yra skaitmeniniai termometrai – jų kainos siekia iki 10 eurų. Kur kas brangesni ir funkcionalesni bei patogiau naudojami – bekontakčiai. Tačiau bekontaktis termometras iš Vitammy kainuos nuo 30 eurų.

 

Kokia Vitammy termometrų nauda ir privalumai?

Bet kuris Vitammy termometras – tai kokybė, palankūs atsiliepimai, patikimumas, paprastas naudojimas. Termometras leis lengvai pamatuoti kūno ar objektų temperatūrą. Jis labai kompaktiškas, patogus naudoti. Bekontaktis suteiks progą temperatūrą pamatuoti operatyviai ir neprisiliečiant prie odos, todėl nepažadinsite mažylio arba lengvai pamatuosite temperatūrą jam žaidžiant.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.