Vibratorius – tai kiekvienų namų šeimininkas

vibratorius
Nors šiomis dienomis vis garsiau ir garsiau kalbama apie poros seksualinį gyvenimą ir galimas priemones jo gerinimui, kai kurie žmonės vis dar galvoja, jog daugelis sekso žaisliukų yra skirti tik solo žaidimams.

Prie tokių erotinių prekių gali būti priskiriami ir vibratoriai – jie puikus pasirinkimas, kai esate viena (-as) ir norite kokybiško laiko su savimi. Tačiau vibratoriai taip pat gali būti efektyvūs ir poros seksualiniame gyvenime bei pagerinti intymų laiką, praleistą drauge. Vibratorių naudojimas tarp dviejų ar daugiau partnerių pasireiškia stipresniais ir dažnesniais orgazmais, sumažina spaudimą, atsirandantį iš noro lovoje pasirodyti kuo geriau, kadangi šie žaisliukai padaro didelį darbą už jus. Be viso to, tokios erotinės prekės leidžia jaustis daug patogiau kartu su partneriu, jus suartina bei įneša daugiau atvirumo į santykius. Įdomu? Vibratoriai fantazijos.lt parduotuvėje pasižymi plačiu pasirinkimu ir naujausiomis funkcijos, todėl išsirinkti nebus sunku. Visgi kad rinkimosi procesas taptų dar lengvesnis, prieš tai susipažinkime iš arčiau su šiais sekso žaisliukais, kurie turėtų atrasti sau vietą kiekvienuose namuose.

Kaip išsirinkti tinkamą vibratorių?

Vibratorių pasirinkimas toks didelis, kad renkantis jį nesunku pasiklysti tarp įvairių lūkesčių, norų ir visokiausių poreikių. Tad prieš perkant vibratorių, rekomenduojama atsakyti sau į keletą klausimų, kurie itin padės prieš perkant ir renkantis.

Visų pirmiausia, kokia stimuliacija jums patinka labiausiai – klitorinė, vaginalinė, analinė, o gal visos kartu? Išsiaiškinus tai, viskas taps kur kas paprasčiau, susiaurės pasirinkimų ratas, kadangi vieni vibratoriai skirti klitoriui, kiti - makščiai ar analinei angai. Svarbu ir patikrinti, iš kokių medžiagų pagamintas vibratorius. Kokybiškos ir saugios medžiagos – būtinybė jūsų kūnui ir sveikatai. Nerizikuokite, pirkdami erotines prekes iš nepatikimų gamintojų, kurios nėra mediciniškai patikrintos, kadangi taip padidinsite susižeidimo ar nepageidaujamų reakcijų su jūsų kūno audiniais atsiradimo tikimybę.

Vibratoriaus išvaizda taip pat turi įtakos. Nesirinkite žaisliuko, kuris jums atrodo gąsdinančiai ar atgrasiai, kadangi taip tikrai nepasieksite maksimalaus malonumo ir neatsipalaiduosite. Verčiau rinkitės vibratorių, akimirksniu sužadinantį visas giliausias jūsų seksualines fantazijas. Dar vienas aspektas, galintis blaškyti intymiojo akto metu – vibratoriaus veikimo garsas. Gamintojai daug investuoja į tylumą bei diskretiškumą, kad tai neblaškytų koncentracijos bei malonumų. Būtent dėl to, esant progai, rekomenduojama įjungti žaisliuką dar parduotuvėje – taip galėsite lengviau nuspręsti, ar jo skleidžiamas garsas nebus priežastis, dėl kurios negalėsite atsipalaiduoti.

Ir galiausiai, bet ne ką mažiau svarbu, kad jaustumėtės patogiai, pirkdami vibratorių. Jei jums svarbu pačiupinėti prekę savomis rankomis ir turėti galimybę gyvai ją palyginti su kitomis – rinkitės fizinę parduotuvę, kur dirbantys konsultantai profesionaliai pakonsultuos jums rūpimu klausimu ar, atsižvelgę į jūsų norus ir lūkesčius, padės išsirinkti tinkamiausią prekę. Tuo tarpu, jei galvojate, jog fizinė parduotuvė ne jums, ir norite daugiau anonimiškumo – puikus pasirinkimas vibratoriai internetu. Fantazijos.lt užtikrins platų erotinių prekių pasirinkimą ir malonų aptarnavimą, nepaisant to, kurį apsipirkimo būdą pasirinksite.

Vibratorių įvairovė

Kadangi jau išsiaiškinome, į kokius aspektus vertėtų atsižvelgti prieš apsilankant parduotuvėje, konkrečiau žvilgtelkime į visą vibratorių pasiūlą. Vibratoriai – yra vieni perkamiausių seksualinio gyvenimo paįvairinimui skirtų žaisliukų. Jų įvairovė iš tiesų didelė. Bene populiariausi vibratoriai – klasikiniai, savo forma ir tekstūra primenantys tikrą penį, ir Rabbit tipo, kuris sudarytas iš dviejų dalių: penio formos dalies ir specialaus antgalio, primenančio kiškučio ausytes bei skirto klitorio stimuliacijai. Šie žaisliukai pasižymi skirtingais vibracijos lygiais, kuriuos galima reguliuoti pagal savo poreikius, todėl orgazmą pasiekti tikrai nebus sunku. Be šių paklausūs ir G taško vibratoriai, kurie turi unikalią, kiek lenktą formą ir specialią galvutę, reikalingą G taškui pasiekti. Tai idealus pasirinkimas tiems, kas trokšta stipresnių, intensyvesnių potyrių. Taip pat galima rasti ir tik klitoriniam malonumui skirtų sekso prekių. Klitorio stimuliatoriai – nedideli vibratoriai, kurių panaudojimas labai universalus: gali būti naudojami tiek klitorio, tiek kitų erogeninių zonų stimuliacijai.

Nepamirškime ir dar vieno pasirinkimo – vibratoriai poroms. Tai žaisliukai, galintys vienu metu stimuliuoti G tašką, klitorių ir vyro erogenines zonas. Skirtingai nei įprasti vibratoriai, šie produktai yra orientuoti į abipusį malonumą. Jų valdymas priklauso nuo modelio: gali būti kontroliuojami mygtuku, esančiu ant žaislo, pulteliu ar net išmaniajame telefone esančia programėle, kas garantuos patogumą ir modernumą viename!

Kas be ko, vibratorių gamintojų galima rasti labai daug, tačiau jei norite kažko išskirtinio ir pasižyminčio nepriekaištinga kokybe, puikus pasirinkimas – LELO vibratoriai. LELO yra vienas iš lyderiaujančių gamintojų rinkoje, kuriantis unikalią produkciją bei itin daug investuojantis į medžiagų apdirbimo kokybę bei žaislo ilgaamžiškumą. Jie puikai pasitarnaus ir solo žaidimų metu, ir žaidimuose su partneriu ar partnere, sukurdami aistringą bei itin karštą atmosferą. Nesvarbu, kokio tipo žaisliuką išsirinksite, galite būti užtikrinti, jog visi vibratoriai sekso metu atneša pačius geriausius, dar neatrastus potyrius, išsklaido rutiną, o žaidimai su antrąja puse tampa daug įdomesni.

  Komentaras

  Jis negeria, nerūko, nevalgo, neknarkia, nešiukšlina, niekada nepavargsta, pas kitas nesiveržia, visada po ranka, nesikeikia, nesmirdi, nesikabinėja, visada pajėgus, nepriekaištauja, neprisjaudo visur, visada rasi ten, kur palikai, grįžti į namus - jis jau namie, randi tokį, kokį palikai...
  Po šio straipsnio įvairovei pirksiu antrą, gal šventėms, atostogoms ir išeiginėms. Va taip, pašlemėkai ir davatkos!

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.