Vertimo biurai pranašesni už privačiai dirbančius vertėjus

nuotr.
Ieškantiems vertėjo paslaugų neretai kirba mintis ką pasirinkti: vertimo biurą ar individualiai paslaugas teikiantį specialistą. Dažniausiu atveju įmonė bus kur kas pranašesnė dėl kelių esminių priežasčių. Bendradarbiaujant su vertimo biuru galima tikėtis rasti ne tik ypatingai retų kalbų vertėjų, bet ir papildomų paslaugų: vertimo suredagavimo, notarų patvirtinimo ar kt.

Vertimo biuras Lisnora – ypač kokybiškas vertimas

Vertimo biuras visada reikš didesnį patikimumą. Labai tikėtina, kad ilgus metus veikianti įmonė gebės garantuoti ir gerokai aukštesnę vertimo kokybę bei mažesnę klaidos tikimybę (aukšto lygio įmonės samdo aukštą kvalifikaciją turinčius vertėjus, kalbininkus bei užsienio kalbų redaktorius).

Didesnes specialistų komandas turinčių vertimų biuruose darbuojasi pačių įvairiausių specializacijų vertėjai. Tai leidžia tikėtis, kad specifinis: juridinis, turistinio pobūdžio ar techninės srities dokumentas bus išverstas taip profesionaliai, kad skaitomas vertimas prilygs originalui. Toks paslaugų lygis yra paaiškinamas paprastai – vertimo biuruose dirbantiems žmonėms įprasta periodiškai kelti savo kvalifikaciją seminaruose ar mokymuose.

Ypač kompetentinga specialistų komanda gali didžiuotis vertimo biuras Vilniuje „Lisnora“, kuris nuolat įvairiausiais būdais stengiasi gerinti vertimo darbų kokybę. Strategiškai patogioje vietoje veikiantis vertimų biuras gali pasiūlyti profesionalius vertimus tiek raštu, tiek žodžiu. Čia dirbančių profesionalų pagalbos galima tikėtis, visiškai nepriklausomai nuo projekto dydžio. Vertimo biurą „Lisnora“ jau yra įvertinę tie, kuriems kilo poreikis kokybiškai išversti ir suredaguoti ne tik specifinio pobūdžio tekstą – čia nesunkiai bus išversti ir patvirtinti asmens dokumentai, pažymos, ligos istorijos, brandos atestatai bei diplomai. Įmonėje vienodai laukiami tiek privatūs klientai, tiek įmonės, kurioms prireikia sutarčių, sertifikatų, ataskaitų ir kitų vidinių dokumentų ar reklaminio pobūdžio tekstų vertimo.

Vertimo biurai – platus paslaugų spektras

Apostilė. Dar viena papildoma paslauga, kurios galima tikėtis vertimų biure  įmonė „Lisnora“ – Apostilė. Ji dar kitaip vadinama dokumento legalizavimu. Jo esmė – patvirtinti dokumentuose esančių antspaudų ir juos pasirašiusių žmonių pareigų tikrumą. Apostile tvirtinamas ne tik originalas, bet ir prieš tai notarų patvirtinta originalo kopija. Tokiu būdu patvirtinti dokumentai turės savo galią visose valstybėse, kurios prisijungė prie 1961-ųjų spalio 5-osios Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo.  Šią paslaugą teikiantis vertimo biuras „Lisnora“ šį dokumentą, kaip ir bet kuriuos kitus, visada gali pristatyti į nurodytą vietą. 

Notarinis vertimo tikrumo liudijimas. Šiame biure teikiamos ir vertimo notarinio tvirtinimo paslaugos. Notarinio patvirtinimo metu vertimas įrišamas prie dokumento kopijos (gali būti prie notarinės dokumento kopijos arba prie originalo), paskutiniame puslapyje dedamas notaro antspaudas, šalio jo – notaro ir vertėjo parašas. Vertimas, įrištas prie originalo arba notaro patvirtintos kopijos turės tokią pačią teisinę galią, kokią turi originalus dokumentas. Notariškai gali būti patvirtinti tik nuostatus bei teisės aktų reikalavimus atitinkančių dokumentų vertimai.

Konfidencialumas ir terminų paisymas. Vertimo biurą pravartu rinktis tais atvejais, kai norima jaustis tikriems dėl projekto įgyvendinimo laiku – ypač tais atvejais, kai būtina išverstą tekstą, dokumentą ar proginį sveikinimą turėti kaip įmanoma greičiau. Skirtingai nei samdant privačius vertėjus, čia nuolaidų gali sulaukti ne tik lojalūs klientai: jomis gali pasinaudoti moksleiviai, abiturientai, studentai, jaunavedžiai, senjorai, valstybinių institucijų ar privačių bendrovių darbuotojai, planuojantys karjerą užsienio šalyse ar užsienyje atlikę stažuotę ar komandiruotę. Be to, sutartyje numatyti terminai padės jaustis saugiems. Vertimo biuras Lisnora“ saugumą garantuoja ir kitose srityse – visais atvejais klientams yra užtikrinamas konfidencialumas.

  Komentaras

  Hmm... drįsčiau paprieštarauti. Ta prasme, vertimų biuras gali būti pranašesnis tuo, jog gali pasiūlyti platesnį spektrą paslaugų ir greičiau tą padaryti laike. Bet privatus vertėjas visada suteiks kokybiškesnę paslaugą vien dėl to, kad tuo metu turės daugiausiai 1-2 klientus, tuo tarpu vertimų biure jūs būsite vienas iš daugelio.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.