Kaip išsirinkti trinkeles?

trinkeles
Pasakyti kokios trinkelės yra pačios populiariausios – labai sunku. Tačiau greičiausiai visi sutiksite jog gražus, tvarkingas kiemas yra labai svarbu. Visi norime jog į mūsų kiemą įžengę kaimynai ar svečiai žarstytų komplimentus.

Vis didėjant kiemo trinkelių populiarumai, didėja ir jų pasirinkimas. Dabar galite rinktis tarp betoninių, klinkerinių, natūralaus akmens ar medinių trinkelių. Platus asortimentas suteikia galimybę rinktis tiek plytelių raštus, tiek spalvas bei dydžius. Tačiau visų pirma, prieš renkantis trinkeles labai svarbu atsižvelgti į visus svarbius aspektus. Kokie jie? Skaitykite toliau.

ILGAAMŽIŠKUMAS

Pradėkime nuo kokybės. Kokybė yra tai, į ką rekomenduojama atsižvelgti pirmiausiai. Trinkelės turi būti pritaikytos lauko apdailai, nebijoti net labai sunkios apkrovos, nenusidėvėti kai ant jų yra vaikščiojama ar statomos mašinos. Taip pat, toleruoti drėgmę (ypač svarbu gyvenant Lietuvos klimato sąlygomis). Svarbu jog trinkelėms būtų suteikta garantija. Iš garantijos trukmės galėsite nuspėti kaip ilgai jos tarnaus. Kuo didesnė garantija duota, tuo ilgiau produktas tarnaus. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo trinkelių tipo.

TIPAS

Klinkerio trinkelės. Šio tipo trinkelės yra pripažintos kaip vienos kokybiškiausių ir praktiškiausių visame pasaulyje. Jos gali būti naudojamos tiek vidaus, tiek laiko apdailai. Yra puikiai pritaikomas laiptams, kiemui ar namo vidaus sienoms. Jos yra itin patvarios bei ilgaamžės. Taip pat, atsparios klimato permainoms, taigi puikiai tinka ir naudojimui Lietuvoje. Dar viena savybė dėl kurios klinkerines trinkeles renkasi tiek modernių, tiek klasikinio tipo namų savininkai yra jų natūrali spalva, kuri lakui bėgant neblunka.

Betoninės trinkelės. Dar vienas pasirinkimas – betoninės trinkelės, tačiau šios yra labiau skirtos lauko apdailai. Pavyzdžiui: pėsčiųjų takams, automobilių aikštelėms, kiemams. Jos taip pat pasižymi atsparumu besikeičiančioms oro sąlygoms. Puikiai atlaiko tiek karštas vasaras, tiek žvarbias žiemas.

Natūralaus akmens. Tai idealiai prie kraštovaizdžio prisitaikanti medžiaga. Akmens trinkelės puikiai tinka tiems, kurie vertina natūralumą ir nori jog jų kiemas atrodytų kuo paprasčiau. Žinoma, dabar galima rinktis iš labai plataus akmens trinkelių asortimentų. Daugybė skirtingų formų, spalvų, dydžių.

KAINA

Didžiausia klaida renkantis trinkeles – pigiausio produkto pasirinkimas. Kitaip tariant, taupant tokiam produktui, vėliau galite mokėti du kartus. Kaip ir minėjome prieš tai, trinkelės turi būti itin kokybiškos ir ilgaamžės. Visgi jos jums tarnaus ne vienerius metus. Jeigu turite galimybes, geriau apsvarstykite brangesnių trinkelių pirkimą.

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.