TV3 žinių žurnalistė Agnė Čeplinskienė tapo Alytaus mero patarėja

Agnė Čeplinskienė.
Alytaus miesto mero patarėja komunikacijai tapo alytiškė Agnė Čeplinskienė.
Alytaus miesto mero patarėja komunikacijai tapo alytiškė Agnė Čeplinskienė. Iki šiol ji 7 metus dirbo TV3 televizijos žinių žurnaliste.

„Po pirmo pokalbio supratau, kad tai – ne eilinis žmogus, išsilavinęs, puikiai išmano savo darbą. Maža to, myli savo miestą, mato jame perspektyvą. Tokius žmones aš vertinu ir gerbiu. Labai džiaugiuosi, kad galų gale Agnė sutiko dirbti mano komandoje“, - sakė meras N.Cesiulis.

A.Čeplinskienė merui patarinės komunikacijos ir viešųjų ryšių klausimais, bus atsakinga už mero įvaizdį viešojoje erdvėje, ryšius su žiniasklaida. Mero patarėja yra politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoja.

„Vertinu mero pasitikėjimą. Nežinau, ko tikėtis, kai pilnai įsivažiuosime į darbus. Bet mano sąlygos buvo paprastos – arba darom atvirai, sąžiningai ir nuoširdžiai, arba nedarom nieko. Meras atsakė, kad skaitau jo mintis. Taigi sutarėme, kad bus daugiau formalaus ir neformalaus bendravimo ir su gyventojais, ir su žiniasklaida. Bus mažiau vietos baimėms ir pykčiui, o daugiau – argumentuotai diskusijai ir geriausiems sprendimams miesto labui“, - apie būsimus darbus pasakojo mero patarėja A.Čeplinskienė.

„Kad šiandien bus pirmoji Agnės darbo diena, mes rankas sukirtome jau prieš kelias savaites. Tada Pramonės parke prasidėjo didžiulis gaisras. Daug žaibiškų sprendimų, jų kaina netgi neįkainojama, milžiniška atsakomybė. Įsivaizduokite: man 38 metai, aš išrinktas tarnauti miestui, nesu nei gaisrininkas, nei ekstremalių situacijų ekspertas. O gaisras toks, kokio Lietuva dar nematė. Tą pačią pirmą dieną Agnė man paskambino ir sako: „Nerijau, privalai būti atviras. Jeigu kažkas bus blogai – turi pasakyti. Net jei pats padarysi klaidų – turi pripažinti. Patikėk, žmonės tai įvertins“, - vieną sunkiausių dienų prisimena miesto meras.

A.Čeplinskienė Vilniaus universitete Komunikacijos fakultete įgijo žurnalistikos bakalauro laipsnį. Be to, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute siekia magistro laipsnio. Alytiškė taip pat yra pirmoji ir iki šiol vienintelė lietuvė, pelniusi tarptautinį Zontos apdovanojimą „Young Woman in Public Affairs“. A.Čeplinskienė yra ištekėjusi, turi du vaikus.

  Komentaras

  Keliasi iš Vilniaus, kur galimybės didesnės, į užkrėstą 10 mečiams miestą.Jei dar mažus vaikus atsiveža..? Vadinas ne iš gero? Štai iš kur ta kaip vaikiškai ciniška retorika per atskirus komentarus. Vadinas viduj prikaupus.. Tikra Alytaus patriotė.

  Komentaras

  Niekad ne tikėjau, kad Alytus per neatsakingumą užsiritins ekologinę bombą 10 mečiams. Ir regis ne labai pergyvena. Nors gal ir ne suvokia kas įvyko ir vyksta.

  Komentaras

  Be jokių pjarų Zarasų meras su institucijom atsakingai kontroliuoja Zarasuose ir esančią pavojingą perdangų perdirbimo įmonę. Išreikalavę mažint perdangas ir kitas grėsmes. Paruoštos krizinės priemonės jei kas, sulėkt iš aplink ekipažais ir slopint gaisrą. Neleist plėstis. Alytuj nuo kadencijos pradžios valdžioj seminarai, komandiruotės, atostogos..Pareikalavus rimčiau dirbt vaikiški ciniški atsimirtimai prieš. Gaisro metu pjaras esmėj lyginant mero kompetenciją ir gaisrų gesinimo taisykles ant įstatymų ribos. Gerai, kad tik peisikvėpavo ir rimčiau neįvyko. Nes gaisrininkai gesindami be instruktažų negali įleist į twritoriją, kad netrukdytų ir nesusižeistų. Vienok ekologinė bomba 10 metų užsiritinta. Atskirų komentarų ciniškumas net ne Nerijaus stilius ir ne į naudą.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.