Tinkleliai nuo uodų – apsauga vasaros metu (4)

tinkleliai
Vabzdžiai tikrai kelia gana didelį diskomfortą. Siekiant jo išvengti – siūlome langus bei duris „koreguoti“ ne tik puikiai atrodančiais, tačiau ir stilingais tinkleliais, kurie garantuos, kad kaitrios vasaros naktys bus saldžios kaip niekada.

Tinklelių tipai ir galimybės

Šiuo metu dažniausiai pasirenkami tinkleliai-rėmeliai, kadangi jie ilgiau siūlomi rinkoje ir tuo pačiu pigiau kainuoja. Visgi, juos labai intensyviai skinasi ir roletai-tinkleliai, kurie suteikia apsaugai kur kas daugiau funkcionalumo, kadangi jie pagal poreikius gali būti susukami specialaus mechanizmo, tad vėsiomis dienomis, kai vabzdžiai nekankina – roletų nematyti, langas yra atviras.

Tiesa, nepergyvenkite – roletai tikrai neuždengs vaizdo pro langus bei duris. Jie ne tik apsaugo, tačiau ir patraukliai atrodo, jie praleidžia šviesą bei padeda matyti vaizdą pro langą.

Montavimo galimybės

Verta pastebėti, kad tiek vienas, tiek kitas tinklelių montavimas yra greitas ir paprastas, dažniausiai nereikalingi specialistai, kurie papildomai apmokestina paslaugas. Žinoma, būtinai vadovaukitės instrukcijomis, kurios suteikiamos, darbus atlikite žingsnis po žingsnio. Tokiu atveju tinklelis bus montuojamas tvarkingai, teisingai ir tuo pačiu gebės tinkamai atlikti funkcijas, kurioms ir buvo kurtas.

Pasiūla pagal kiekvieno poreikius

Nors tinkleliai nuo uodų dažniausiai montuojami ant langų, tačiau kai kurie renkasi jų kabinimą greta durų, kadangi pro jas taip pat patenka nemažas vabalų skaičius į patalpas. Žinoma, rėmeliai montuojami visam sezonui, tad reikia rasti tokius, kurie ne tik apsaugo, tačiau ir patraukliai atrodo. Juk vizualiai jie bus matyti visą laiką, tad svarbu įsigyti derančius interjere.

Rinkitės Jums labiausiai tinkamą variantą

Kad ir kokio tipo apsaugos reikalingos, kad ir kokiam langui – visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie įvertinę Jūsų lango arba durų poreikius gali padėti rasti labiausiai tinkamą variantą. Juk vienuose tikrai labiausiai tinka tinkleliai, kai kitose konstrukcijose rekomenduojami roletai. Kadangi tai sistema, kuri perkama ilgiems metams, natūralu, kad verta sumokėti daugiau, kad tik investicija atsipirktų.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.