Telemarketingo ypatumai (2)

nuotr
Telefono naudojimas rinkodaros kampanijoms vykdyti yra vadinamas telemarketingu. Rinkodara nuėjo ilgą kelią - nuo daiktų pardavimo nuo durų iki durų iki interneto ir telefonų naudojimo. Telemarketingas šiandien yra geras pasirinkimas, nes prekės ir paslaugos yra parduodamos tiesiogiai būsimiems klientams. Tiesioginis kontaktas visada sukurs artimesnį jausmą, negu reklama internete.

Galima išskirti dvi telemarketingo rūšis - siunčiamą ir gaunamą. Vykdydamas siunčiamą telemarketingą, rinkodaros specialistas skambina visiems būsimiems ar esamiems klientus pranešti apie naujus produktus ir paslaugas. Taip pat siekia pritraukti potencialius klientus, paraginti juos apsilankyti parduotuvėse ir salonuose bei susitarti dėl susitikimų, taip pat teikia informaciją esamiems pirkėjams apie karštus ir įdomius pasiūlymas. Taigi pastangos čia yra aktyvios, tuo tarpu įeinančioje rinkodaroje pastangos yra reaktyvios, kai atitinkamas agentas priima produktų užsakymus, taip pat apdoroja klientų užklausas ir prašymus. Norėdami padidinti pajamas, čia galite skelbti, rodyti ir paminėti savo telefonų numerius kataloguose, tiesioginiame pašte, el. llaiškuose, faksogramose, spausdintuose skelbimuose, svetainėse ir radijuose bei televizoriuose.

Telemarketingo kategorijos:

Telemarketingą galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas:

1. Verslas verslui (B2B). Tokio tipo rinkodara priklauso nuo siunčiamo telemarketingo, kad pritrauktų kuo daugiau klientų, įvertintų perspektyvas ir perduotų „šiltus“ klientus prekybos atstovams ir sandorių uždarytojams. Šios kategorijos klientai visada yra verslai.

2. Verslas vartotojui (B2C). Siunčiama rinkodara padeda vartotojams sužinoti apie produktus ir gali atsakyti į visus rūpimus klausimus, susijusius su norimais įsigyti produktais. Šios kategorijos klientai visada bus paprasti vartotojai.

Šiose dviejose kategorijose yra du platūs padaliniai – klientų sukūrimas („lead generation“) ir pardavimai. Klientų sukūrime pagrindinis tikslas yra gauti informacijos, o parduodant - ką nors parduoti. Produktų pasiūla visiškai priklauso nuo poreikių, kylančių reklamuojant gaminius, viešinimo ir pardavimų grupės pastangų.

Telemarketingą galima vykdyti samdant specializuotą įmonę. Galima jį vykdyti ir patiems iš įmonės biuro ar net iš jūsų namų, jei norite parduoti savo produktą. Telemarketingas paprastai apima dviejų skambučių procesą, kad jis būtų efektyvus. Skambučiai, kurie atliekami siekiant nustatyti būsimų ar esamų klientų poreikius, ir skambučiai, kurie yra skirti motyvuoti juos pirkti produktus.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  An abortion intro signifies subscribers must get sensitized regarding stream and the subject within a post about how abortion. On the best way best to get this done intro, the points have been all presented. Figure out just the best way exactly to compose a on diplomatic which may allow you to win your crowd on. Have a look at examples and suggestions! https://mysqlpreacher.com/simple-tips-to-compose-an-argumentative-paper/

  Komentaras

  O kaip, mielieji strapsnio užsakovai, su LR Elektroninių ryšių įstatymo 69 straipsniu, kuris už skambinimą telefonu be išankstinio sutikimo rinkodaros tikslais numato baudas iki 60 tūkst. EUR? (nekalbant jau apie B2C dalį, kur pagal BDAR ne tik negalima skambinti, bet ir užsisaugoti fizinio asmens telefono numerio be aiškaus išankstinio jo sutikimo, o ir baudos čia gali ir milijonus siekti)

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.