Telefonų dizainai 2021 metais (0)

telefonas
Jau daugiau nei visą dešimtį metų telefonų dizaineriai išvien vis kurdavo stačiakampius išmaniuosius su patogiai suapvalintais kampais. Tačiau, dabar atėjo tas laikas, kai jie nusprendė pagaliau paeksperimentuoti ir išbandyti šiek tiek kitokias formas. Jau esame matę įvairius įrenginius su keliais ekranais, skirtingų formų bei dydžių telefonus.

Praėjusiais metais „Samsung“ ir „Motorola“ gamintojai nusprendė sukurti atverčiamus telefonus. Galiausiai, net ir „Microsoft“ pasekė paskui naująją madą ir sukūrė knygos formos telefoną su dviem ekranais, sujungtais vertikaliu vyriu centre. Šiais metais, pati naujausia telefonų dizainų tendencija yra lankstūs ekranai, kuriuos galima „išvynioti“. Pirmieji gamintojai, pristatę tokius telefonus, yra TCL ir LG.

 

Tačiau, ką visgi reiškia ir kaip atrodo tas „išvyniojamas“ telefonas? Šie išmanieji gali būti įvairiausių formų ir juos galima padidinti traukiant už šonų vertikaliai arba horizontaliai. Gamintojai tiki, kad tokio modelio telefonai greitai turėtų išpopuliarėti ir pakeisti senąją stačiakampio formą. Išvyniojami mobilieji tikrai patogūs – jie užima tikrai kur kas mažiau vietos nei įprasti, tačiau vartotojas vis dar gali naudotis didelio ekrano patogumais. Išvyniojami išmanieji telefonai buvo kuriami ne vienerius metus, bet prireikė šiek tiek laiko, kol galiausiai idėją pavyko įgyvendinti. 

 

Naujieji telefonų modeliai yra kur kas kompaktiškesni už šiuo metu mums įprastus, bet žmonės vis dar nenoriai į juos kreipia dėmesį. Tam įtakos turi tai, kad realių galingų programinės įrangos atnaujinimų pastaruoju metu išmaniųjų rinkoje nėra, tad žmonės nebeturi poreikio atsinaujinti mobiliųjų taip dažnai kaip anksčiau. Dėl tos pačios priežasties, gamintojai vis stengiasi sukurti inovatyvesnius ir įdomesnius sprendimus, kurie galėtų patraukti vartotojų dėmesį ir paskatinti įsigyti naują įrenginį. 

 

Kad ir kurį mobilųjį įrenginį sugalvotumėte įsigyti - pasirūpinkite jo saugumu. Tam puikiai tinka įvairūs telefonų dėklai ir apsauginiai ekranų stikliukai. Tai ir dar daugiau priedų telefonams galima rasti internetinėje parduotuvėje https://www.tavotel.lt/.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.