Tarptautiniame „Bushido SWAT“ turnyre pirmąkart jėgas išbandė Alytaus klubo „Roninas“ kovotojai (0)

         „Ronino“ ir „A.N.“ inf.
Tarptautinniame „Buschido SWAT“ turnyre dalyvavę Alytaus sporto klubo „Roninas“ kovotojai (iš kairės) Matas Ovčinikovas, Dalius Muzikevičius, Ainas Baranauskas, Tomas Vaškius, Linas Pocevičius, Emilis Leonavičius, Edvinas Levulis su šio klubo treneriu Donatu Butrimu.
Nėra nė vieno Lietuvoje gerai žinomo kovotojo, kuris nepradėjo savo karjeros nuo „Bushido SWAT“ turnyrų. Tai vienintelė galimybė tapti didžiųjų turnyrų dalimi. Tik čia sportininkai gali iškovoti kelialapį į didžiuosius pasaulio serijos KOK ir „MMA Bushido“ turnyrus. Praėjusį šeštadienį, vasario 4-ąją, Kaune vyko tarptautinis „Bushido SWAT“ 87-as turnyras, kurį organizavo Lietuvos bušido federacija, o jos prezidentas yra alytiškis Donatas Simanaitis.

Į šį turnyrą pirmą kartą jėgų ir patirties išbandyti vyko Alytuje veikiančio sporto klubo „Roninas“ kovotojai septyni alytiškiai: Linas Pocevičius, Ainas Baranauskas, Tomas Vaškius, Edvinas Levulis, Matas Ovčinikovas, Emilis Leonavičius, Dalius Muzikevičius. Jiems tai buvo pirmas tokio lygio turnyras.

Ypatingo dėmesio sulaukė L.Pocevičius, kovojęs +68 kg svorio kategorijoje, kuris įveikė gerai žinomo Kauno sporto klubo „Fighter House“ varžovą Martyną Jaudegį. Pastarasis ringe nėra naujokas ir prieš tai turėjęs ne vieną pergalę. L.Pocevičius savo charakterį ir ištvermę pademonstravo jau pirmame raunde. Visų teisėjų sprendimu pergalė atiteko L.Pocevičiui.

Gerai pasirodė ir A.Baranauskas, nugalėjęs savo varžovą Gabrielių Skerį, Klaipėdos sporto klubo „K-1akademija“ sportininką.

Dideles žiūrovų simpatijas pelnė T.Vaškius, kuris susikovė su vyresniu ir daugiau patirties turinčiu varžovu, Lietuvoje gerai žinomo kovotojo Igno Baryso auklėtiniu Norbertu Buinausku. Teisėjų sprendimu T.Vaškius nusileido varžovui taškais, nors visą kovą rodė savo charakterį ir norą laimėti.

Taip pat įdomi ir intriguojanti kova vyko tarp alytiškio D.Muzikevičiaus ir Manto Vėlavičiaus, Klaipėdos sporto klubo „Titanikas“ kovotojo, kuris turi nemažai patirties ir sveria daugiau nei D.Muzikevičius. Šioje įnirtingoje kovoje teisėjai skelbė lygiąsias.

„Tokio lygio turnyrai mūsų klubą motyvuoja ir toliau garsinti Alytaus miestą, tačiau norėtųsi daugiau dėmesio iš Alytaus miesto valdžios. Sporto klubas „Roninas“ veikia Alytaus sporto ir rekreacijos centro patalpose, kurias esame įsirengę už savo ir rėmėjų lėšas. Taip pat noriu pabrėžti, jog tokius renginius galėtume turėti ir savame mieste, jei tik miesto valdžia prisidėtų organizuojant“, – pabrėžė sporto klubo „Roninas“ treneris Donatas Butrimas.

Jis sakė, kad treniruočių pradinis tikslas yra vaikams įskiepyti meilę judėjimui ir kartu mokytis judėti taisyklingai, efektyviai, džiaugsmingai, tausojant organizmo resursus: „Vaikų ir jaunimo sportinis užimtumas itin aktualus šiuolaikinėje visuomenėje, kai vaikai daugiausia laiko praleidžia ne bėgiodami kiemuose, o sėdėdami prie kompiuterio ekrano. Sportuoti kviečiame ir priimame visus miesto vaikus ir jaunimą neatlygintinai, kad kuo daugiau vaikų ir jaunimo augtų sveikesni ir atrastų savo charakterio stipriąsias savybes per sportinę veiklą.“

                                                                

Nuotr. Tarptautinniame „Buschido SWAT“ turnyre dalyvavę Alytaus sporto klubo „Roninas“ kovotojai (iš kairės) Matas Ovčinikovas, Dalius Muzikevičius, Ainas Baranauskas, Tomas Vaškius, Linas Pocevičius, Emilis Leonavičius, Edvinas Levulis su šio klubo treneriu Donatu Butrimu.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.