Tarptautinė kuro kortelė (0)

kuro kortele
E100 yra tarptautinė apdorojimo įmonė, leidžianti savo kuro kortelę - rinkoje veikia virš 20 metų. Per šį laiką E100 tapo pagrindiniu transporto įmonių partneriu visame pasaulyje. Įmonės atstovybės yra 14-oje Vakarų ir Rytų Europos šalių. Kasdien E100 kortele naudojasi daugiau nei 200 000 vairuotojų.

Profesinė patirtis leido įmonei sukurti produktą, atitinkantį šiuolaikinio vežėjo poreikius, nepriklausomai nuo transporto parko dydžio ir veiklos krypties. 

E100 yra vienintelė kuro kortelė, jungianti 2 žemynus ir leidžianti be kliūčių keliauti Europoje ir Azijoje. Kuro kortelė turi prieigą prie 20 500 degalinių 32 šalyse, suteikia galimybę susigrąžinti PVM mokestį ir atlikti mokėjimus už mokamus kelius be grynųjų pinigų (29 šalyse), taip pat už transporto paslaugas – nuo automobilių stovėjimo aikštelių ir plovyklų iki keltų užsakymų. 

 Įmonės klientai gali pasikliauti technologiškai pažangių sprendimų nauodjimu. Vežėjai gali naudotis: 

 • Kliento paskyra - išmani internertinė išlaidų valdymo sistema, skirta sumažinti ir optimizuoti išlaidas.  

 • E100 Mobile – mobilioji aplikacija vairuotojams su interaktyviu degalinių žemėlapiu ir galimybe planuoti maršrutus   

Kiekvienam įmonės klientui suteikiama asmeninio patarėjo bei visą parą veikiančios ir aptarnaujančios daugeliu kalbų infolinijos pagalba. Iškilus problemų maršruto metu, vežėjas gali kreiptis į Pagalbos klubą. 

E100 – tai įmonė, orientuota į žmones. Ji aktyviai plėtoja ne pelno siekiančią veiklą ir remia labdaros programas, tame tarpe projektą “E100 Family”, kuris remia vairuotojus ir jų šeimas. 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.