Tailandietiškas masažas: kuo jis naudingas?

masažas
Nepamirškite, jog tailandietiškas masažas šalina raumenų skausmus, pagyvina kraujo apytaką, mažina įtampą, stiprina imuninę sistemą ir lavina kūno lankstumą.
Tailandietiškas masažas kaip savita gydomoji sistema buvo sukurtas prieš daugiau kaip 2500 metų. Ir nors kasmet vis labiau populiarėja lankytis masažuose, o jų rūšių atsiranda vis daugiau, tailandietiškas masažas – vis dar laikomas masažų karaliumi... Pasakojama, kad šio masažo pradininkas Jivaka Kuramas Bhaccha buvo paties Budos gydytojas. Taip pat sakoma, kad šis masažas savyje slepia gilią filosofiją, holistinį požiūrį į kūną ir šiek tiek magijos. Per daugelį amžių tailandietiško masažo technikai ir ritualams įtakos turėjo ne tik Tailando, bet ir Indijos, Kinijos bei visos Pietryčių Azijos kultūros bei tradicijos.

Kuo tailandietiškas masažas naudingas mūsų kūnui?

Kaip dauguma masažų, taip ir tailandietiškas visų pirma padeda atpalaiduoti kūno raumenis, sumažinti kai kurių kūno vietų įtampą, dažnai atsirandančią dėl netaisyklingos sėdėsenos ar stovėsenos, dėl nuolatinio streso ir emocinės įtampos. Tajų masažas taip pat padeda iš kūno pašalinti susikaupusius teršalus, druskas bei toksinus, skatina organizmą aktyviau kovoti su varginančiomis ligomis ir sutrikimais.

Tajų masažas skatina medžiagų apykaitą, gerina kapiliarų kraujotaką. Į organus, odos paviršių ir raumenis priplūsta apie 10–20 kartų daugiau kraujo negu atliekant tradicinį masažą ar sportuojant. Sumažėja virškinimo sutikimų, migrenos simptomų, praeina galvos skausmai, stiprėja imuninė sistema, gerėja sąnarių lankstumas, sausgyslių ir raumenų tamprumas. Be to, tailandietiškas masažas stabdo senėjimo procesus, atkuria organizmo jėgas.

Priešingai negu tradicinis, tailandietiškas masažas atliekamas ne ant stalo, bet ant grindų, ant patiesto čiužinio. Ypatingas dėmesys skiriamas kojų masažui. Spaudžiamieji judesiai atliekami pirštais, plaštakomis, delnais, dilbiais, alkūnėmis ir kojomis. Atliekant masažinį judesį į vieną kūno tašką yra perkeliama apie 70 % masažą atliekančio žmogaus kūno svorio. Dėl stipraus spaudimo žmogus gali jausti sveiką skausmą, tačiau tai visiškai normalus reiškinys, kadangi stimuliuojami gilesni audiniai. Viso masažo metu stimuliuojama apie 100 svarbių žmogaus energinių taškų, reguliuojančių gyvybinių organų ir sistemų veiklą.

Kada tajų masažas nerekomenduojamas?

Tajų masažas nerekomenduojamas nėščioms moterims, sergantiems onkologinėmis ligomis, uždegimais, esant šviežioms žaizdoms ar kaulų lūžiams.

Tailandietiškas masažas Vilniuje

Tajų masažo metu, masažuotoja rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga suaktyvina gyvybinės energijos apytaką ir išjudina daugiau nei šimtą „marmos" energetinių taškų. Šis masažas ypatingai efektyvus užimtiems ir mažai judantiems žmonėms.

Vilniuje tailandietišką masažą rasite šiuose salonuose: „Užupio grožio namai“, „Kūno akademija“ bei „Nuad thai“. Pastarasis yra pirmasis ir ilgiausiai veikiantis tailandietiško masažo centras Vilniuje ir net visoje Lietuvoje. Be to „Nuad thai“ masažo centruose dirba tik profesionalios, ilgametę patirtį sukaupusios masažo meistrės iš Tailando.

Tailandietiškas masažas Kaune

Kaune tailandietišką masažą Jums atliks „Saulėja SPA“ salone. Čia masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant aliejaus. Masažo metu dėvimi specialūs laisvi, judesių nevaržantys drabužiai, o masažas atliekamas naudojant paspaudimus, raumenų ištempimus ir sąnarių atstatymą, išmankštinant visą kūną.

Nepamirškite, jog tailandietiškas masažas šalina raumenų skausmus, pagyvina kraujo apytaką, mažina įtampą, stiprina imuninę sistemą ir lavina kūno lankstumą. Tad jei Jus kankina bent vienas iš šių negalavimų, išbandykite tailandietišką masažą!

 

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.