Alytuje duris atvėrė studija, kurioje lepinamos moterys

Laura BALIUKONIENĖ, laura@ana.lt
Komentarai (1)
2018 Spalis 27
Pasilepinti kviečia „Išlepinta“
Alytuje yra vieta, kur moterys gali pasijusti tikrai išlepintos. Tai prieš tris savaites Alytuje, Vilniaus g. 6, duris atvėrusi grožio studija „Išlepinta“. Joje dailiosios lyties atstovės gali pamiršti jas slegiančius kasdienius rūpesčius ir pasimėgauti kosmetologinėmis procedūromis, veido masažais, atlikti depiliacijos procedūras, o svajojančios apie tobulas kūno linijas – išpildyti savo troškimus ir į pagalbą pasitelkti limfodrenažinius masažus veiksminga „Roll Shaper“ įranga.

Tobulos figūros link

„Pašėlęs šiuolaikinio gyvenimo tempas, nuolatinis skubėjimas, nesibaigiantys rūpesčiai, įtampa, netinkama mityba ir jau kasdieniu palydovu tapęs stresas – visi šie veiksniai daro tiesioginę įtaką mūsų išvaizdai ir savijautai. Bėgantis laikas, deja, taip pat nepadeda. Ir jeigu laiku nesustojame ir neskiriame laiko sau, tai anksčiau ar vėliau neišvengiamai susiduriame su begale problemų – pakitusios kūno formos, antsvoris, celiulitas, strijos. Ir tai tik keletas jų“, – dėsto Auksė Tarvainienė, grožio studijos „Išlepinta“ savininkė.

Ji atkreipė dėmesį, kad susidūrusios su šiomis problemomis, moterys dažnai puola naudoti įvairius kūno šveitiklius, odą stangrinančius kremus ir visas kitas kosmetines priemones, gražiai ir efektingai išreklamuotas moterims skirtų žurnalų puslapiuose.

„Naivu tikėtis, jog tai gali išgelbėti, nes visos kosmetinės priemonės skirtos tik išorinio grožio efektui sustiprinti. Jei iš tikrųjų norime būti gražios, visų pirma, turime pasirūpinti vidine organizmo švara, užtikrinti gerą limfos cirkuliaciją organizme. Tam gali pagelbėti limfodrenažinis masažas, o atpalaiduojantis ir vidinę harmoniją suteikiantis pėdų ir delnų masažas neleis pasiklysti kelyje tobulos figūros link“, – sako A.Tarvainienė.

Pati išbandė

Du vaikus auginanti ir neseniai po motinystės atostogų į darbus kibusi moteris pasakojo pati praėjusi moteris kamuojančias grožio problemas, išbandžiusi daugybę būdų, kaip sau padėti būti gražiai, tačiau atradusi veiksmingiausią būdą susigrąžinti tobulas kūno linijas ir vėl patikti pirmiausia sau pačiai.

„Dar prieš keletą metų atsitiktinai išbandžiau limfodrenažinį masažą „Roll Shaper“ įranga ir įsitikinau, kad tai – labai veiksminga. Po gimdymų padidėjusios apimtys maždaug po dešimties seansų sumažėjo bent vienu dydžiu, pajaučiau ir teigiamus sveikatos pokyčius“, – patirtimi dalijasi moteris.

Limfodrenažinius masažus „Roll Shaper“ įranga padeda atsikratyti celiulito, sustangrina odą, pagerina jos būklę, išvalo organizmą nuo toksinų, pagerina kraujotaką, pakelia raumenų tonusą, sumažina patinimus. Kaip žinia, visa tai tiesiogiai atsiliepia bendrai savijautai ir gerai nuotaikai.

 „Roll Shaper“ įranga yra galimybės masažuoti pasirinktas, problemines kūno vietas – pilvą, rankas, kojas, pėdas. Aparatas iš viso turi 18 pozicijų, tad pasirinkimo galimybės – plačios. Per vieną treniruotę sudeginama iki 450 kcal, o tai yra daugiau nei per tradicinę aerobikos treniruotę.

„Dažniausiai po treniruotės moterys jaučiasi lyg po gero sporto, todėl labai svarbu nepersistengti, nenorėti rezultato po vieno karto ir apkrovas didinti pamažu“, – pabrėžia A.Tarvainienė.

Laikas mamoms

Verslininkė atsižvelgė ir į įtemptą vaikus auginančių mamų dienotvarkę, todėl du kartus per savaitę skyrė laiką išskirtinai mamoms, kad jos į procedūras galėtų atsivesti ir savo atžalas. „Tai laikas mamoms ir niekas negali pykti, kad jos ateina su vaikais. Jiems turiu kilimėlį, vaikiškos muzikos, todėl, kol mama mėgaujasi procedūromis, sudominti vaikus bent jau kurį laiką tikrai pavyktų.“

Grožio studijoje „Išlepinta“ moterys gali jaustis komfortiškai, nesijaudinti, nesidrovėti, kad jų netobulas kūno formas kažkas pamatys, nes vyksta individualūs užsiėmimai. Kiekvienai moteriai sudaromas individualus planas.

Studijos savininkė kviečia visas alytiškes išbandyti vieną limfodrenažinio masažo „Roll Shaper“ įranga užsiėmimą nemokamai. Tereikia išsikirpti „Alytaus naujienų“ spalio 27 d. numeryje kuponą ir su juo bei gera nuotaika ateiti į grožio studiją „Išlepinta“ adresu – Vilniaus g. 6, Alytus, 2-ame aukšte.

Reklama.

 

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.