Siuntos sekimas – saugumą ir patikimumą užtikrinanti paslauga

siuntos
Šiomis dienomis, klestint elektroninei prekybai ir mainantis įvairiais siuntiniais su giminaičiais ar draugais iš kitų šalių, labai aktualu tampa kokybiškas kurjerių darbas ir būdai tai užtikrinti. Tad visai suprantama, jog galimybė stebėti savo siuntos gabenimą, kelionėje iškilusius nesklandumus ar klausimus – labai paklausi ir didelio susidomėjimo sulaukusi paslauga.

Kad užtikrintų kokybišką siuntų pervežimą nuo jos paėmimo vietos iki pristatymo taško, paprastai siuntų gabenimo paslaugas siūlančios bendrovės bendradarbiauja su siuntų vežimo ir sekimo kompanijomis. Vienos populiariausių mūsų šalyje – DPD, TNT, Omniva, DHL siuntų sekimas. Klientas savo krovinio transportavimą nuo pradžios iki galo gali stebėti pasamdytos siuntų gabenimo įmonės svetainėse. Kaip vyksta šis procesas?

Pirmiausia pradėkime nuo klausimo: kam reikalingas siuntos sekimas? Pirmiausia, tai suteikia klientui galimybę žinoti, kur konkrečiu metu randasi jo siuntinys. Tai ypač aktualu, jeigu laukiate ar išsiuntėte siuntinį iš tolimesnės šalies ir jis keliaus ilgesnį laiką. Nerimą visą tą laiką dėl kokybiškos savo krovinio kelionės padės išsklaidyti siuntos sekimas bet kuriuo pageidaujamu metu. Be to, visuomet galėsite minučių tikslumu žinoti kuomet siuntinys pasieks gavėją. Dėl iškilusių kažkokių nesklandumų tai gali šiek tiek užtrukti. Tuo tarpu, siuntos sekimas leis žinoti apie tokius trukdžius ir išgelbės nuo bereikalingo nerimo, jog krovinys kažkur pasimetė arba atsitiko kažkas negero.

Ne ką mažiau aktuali ši paslauga ir įvairioms įmonėms, gaunančioms didelį kiekį siuntinių. Siuntų stebėjimas leidžia nepasiklysti jų gausoje ir išvengti įvairių nesklandumų kasdieninėje darbo biuro eigoje. Žinodami, kada tiksliai laukiami reikmenys pasieks įmonę, jos darbuotojai galės efektingai organizuoti biuro darbą.

Siuntos sekimo procesui reikalingas siuntos registracijos numeris. Nuo pat tos minutės, kai siunta yra užregistruojama ir perduodama kurjeriui, sistemoje atsiranda išsami informaciją apie ją. Tuomet galite prisijungti siutinių gabenimo įmonės platformoje arba konkretaus vežėjo, sakykim, DHL siuntų sekimo svetainėje ir gausite visus pageidaujamus duomenis apie savo siuntinio transportavimą, visą kelionės eigą ir joje iškilusius klausimus. Vežimo įmonių siuntų sekimas leidžia integruoti jų sistemą į siuntų gabenimo bendrovių platformoje esantį siuntinių paieškos parinktį, todėl klientai turi galimybę gauti visą reikiamą informaciją apie siuntos būseną jiems patogiu laiku.