Seimo Laikinosios Dzūkijos bičiulių grupės pirmininko Vytauto Bako pranešimas: „Seimo nariai, ministrai ir Dzūkijos regiono merai tarsis, kaip paskatinti krašto augimą“ (11)

V. Bakas
Vasario 23 ir 25 dienomis Seimo Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė rengia atvirus posėdžius-konferencijas, kuriose bus aptarti Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono ekonominiai ir socialiniai prioritetai.

„2012 m. Seimo patvirtinta Lietuvos pažangos strategija „Lietuva 2030“ nubrėžė valstybės viziją ir raidos prioritetus bei jų įgyvendinimo kryptis iki 2030 metų. Praėjus beveik devyneriems metams po Strategijos patvirtinimo, siekiame aptarti Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono pažangą ir indėlį įgyvendinant Strategijoje numatytus tikslus“, – pažymima darbotvarkėse. Į Laikinąją Dzūkijos bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai kelia tikslą išsiaiškinti, kokių socialinės, ekonominės pažangos rezultatų regionas siekia ir kokie Seimo, Vyriausybės ir ministerijų, regiono bei savivaldos institucijų veiksmai reikalingi, kad Pietų Lietuvos ir Alytaus regiono ekonominių ir socialinių prioritetų įgyvendinimas būtų sėkmingesnis.

Vasario 23 dieną Seimo nariai su susisiekimo ministru Mariumi Skruodžiu, regiono savivaldybių merais aptars svarbiausias priemones, kurias regione ketinama įgyvendinti kelių ir infrastruktūros, eismo saugumo ir kitose Susisiekimo ministerijai priskirtose srityse 2021–2024 metais. Koks tų priemonių poveikis regiono ekonominei ir socialinei pažangai.

Vasario 25 dieną drauge su vidaus reikalų ministre Agne Bilotaite, už regionų plėtrą atsakingais ministerijos pareigūnais, VšĮ „Investuok Lietuvoje“ Regionų plėtros projektų vadovu Aivaru Katinu, regiono merais bus gvildenama, kokie yra regioninės politikos pasiūlymai Pietų Lietuvai ir kur patys Pietų Lietuvos regiono lyderiai deda akcentus. Keli iš esminių klausimų – kokios rekomendacijos ir svarbiausios idėjos Pietų Lietuvos ir Alytaus regionui? Kokie projektai paskatintų šio regiono ekonominį-socialinį proveržį? Kokių rezultatų siekiame ir kaip juos matuosime?

Į Seimo Laikinosio Dzūkijos bičiulių grupę yra susibūrę 11 parlamentarų, kurie vienaip ar kitaip susiję su Dzūkija ir siekia savo kompetencijomis padėti regionui augti, prisidėdami prie strateginių regiono klausimų sprendimo. Grupės pirmininku buvo išrinktas Alytaus vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys Vytautas Bakas, pavaduotojais – Seimo nariai Juozas Baublys ir Zenonas Streikus. Grupėje dalyvauja ir regiono savivaldybių merai.

Maloniai kviečiame stebėti susitikimus, kurie bus tiesiogiai transliuojami Seimo interneto puslapyje lrs.lt ir Seimo Youtube kanale. Abiejų posėdžių pradžia – 10 val.

 

23 dienos posėdžio transliacija.

25 dienos posėdžio transliacija.

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  pritariu,kad butu sujungti rajonas ir miestas, meru rinkt gerb., Cesiuli,jaunas, energingas,protingas,tai ne koks sovitinio palikimo biurokratas, besipuikuojantis savimi ir besigiriantis nenuveiktais darbais.

  Komentaras

  Quando encontrei o Dr. Wealthy, precisava desesperadamente de trazer meu ex-amante de volta. Ele me deixou por outra mulher. Aconteceu tão rápido e eu não tive nenhuma palavra a dizer sobre a situação. Ele simplesmente me largou após 3 anos sem nenhuma explicação. Entrei em contato com o Dr.Wealthy e ele me disse o que eu precisava fazer antes que ele pudesse me ajudar e eu fiz o que ele me disse, depois de fornecer o que ele queria, ele lançou um feitiço de amor para nos ajudar a ficar juntos. Logo depois que ele fez seu feitiço, meu namorado começou a me enviar mensagens de texto novamente e se sentiu horrível pelo que ele acabou de me fazer passar. Ele disse que eu era a pessoa mais importante em sua vida e ele sabe disso agora. Nós fomos morar juntos e ele estava mais aberto para mim do que antes e ele começou a passar mais tempo comigo do que antes. Desde que o Dr.Wealthy me ajudou, meu parceiro está muito estável, fiel e mais próximo de mim do que antes. Eu recomendo fortemente o Dr.Wealthy para qualquer pessoa que precise de ajuda. E-mail: wealthylovespell@gmail.com. Ligue para ele ou adicione-o no Whatsapp via: +2348105150446 Dr.Wealthy BLOG PAGE: Blog: https://wealthylovespell.blogspot.com

  Komentaras

  Dar 2017 m atlikta išsami studija apie žiedinių savivaldybių pertvarką. Alytus ir Alytaus rajonas turi būti sujungti, kad būtų užtikrintas sėkmingesnis Alytaus krašto vystymasis.

Kiti straipsniai