Rytietiški masažai: įvairovė, nauda ir kur jais pasilepinti? (2)

Masazai
Rytietiški masažai, kai kurie iš jų turintys net tūkstantmečius siekiančias tradicijas bei technologijas, visuomet buvo laikomi sveikatos, jaunystės bei grožio šaltiniu. Taigi, priežasčių, kodėl turėtumėte mėgautis šiais masažais, yra labai daug. Na, o, kad būtų lengviau nuspręsti, kokį masažą pasirinkti, kviečiame susipažinti su jų įvairove bei sužinoti, kuo jie yra naudingi.

• Shirodhara terapija su šiltu žolelių aliejumi

Ši terapija yra derinama su holistiniu ajurvedos kūno ir indišku galvos masažu, užtikrinama galimybė pasinerti į visišką ramybę bei pasiekti maksimalų atsipalaidavimą; puikiai tinka intensyvų fizinį ar protinį darbą dirbantiems žmonėms.

• Abyanga viso kūno masažas

Šis masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir pagerina limfos tekėjimą, o tai – ypač svarbi sąlyga, norint gerai jaustis, išlikti žvaliems ir energingiems;

• Marma Abyanga viso kūno energetinis masažas

Šio masažo metu yra atpalaiduojami raumenys, tad aktyvuojama kraujotaka, o taip pat – gerinamas limfos tekėjimas; žmogus jaučias energingesnis, žvalesnis.

• Udvartana viso kūno energetinis masažas

Šis masažass ne tik skatina energijos pratekėjimą kūne, bet ir detoksikuoja, tad skatinamas audinių maitinimas, oda įgauna sveiką spindesį, jaučiamasi energingiau bei žvaliau.

• Balio viso kūno masažas

Tai – tradicinis balinezietiškas viso kūno masažas, kuris ypač efektyviai gerina miego kokybę bei mažina nuovargį, tad idealiai tinka įtemptą darbą dirbantiems ar miego sutrikimų turintiems asmenims.

• Indiškas viso kūno Kerala masažas

Tai – vienas populiariausių indiškų masažų, kuris turi ypač teigiamą poveikį žmogaus sveikatai: gerina miego kokybę, padeda išlaikyti odos jaunystę, tonizuoja, mažina sąnarių skausmus.

• Indiškos galvos masažas su ausų žvakėmis

Masažo metu ypač efektyviai yra gerinama galvos kraujotaka, todėl jis idealiai tinka tiems žmonėms, kurie nori sumažinti plaukų slinkimą bei paskatinti jų augimą.

• Tradicinis tailandietiškas masažas

Masažo metu yra didindamas sąnarių mobilumas, todėl puikiai tinka žmonėms, turintiems judėjimo problemų, norintiems greičiau atsigauti po traumų.

• Tailandietiškas tradicinis viso kūno Sabai Sabai masažas su šiltais žolelių ryšulėliais

Ypač geras pasirinkimas, kadangi pasižymi įvairiomis gydomosios bei profilaktinėmis savybėmis nuo įvairių ligų.

• Tailandietiškas masažas su šiltu aliejumi

Puikiai tiks, jei norite ne tik sumažinti nerimą, bet ir pagerinti miego kokybę bei nuotaiką;

• Tailandietiškass pėdų masažas

Masažo metu yra stimuliuojami tam tikri taškai pėdose, o tai leidžia sumažinti migreninius galvos bei kito pobūdžio skausmus.

• Viso kūno masažas su karštais akmenimis.

Puikiai tinka nuolat patiriantiems nerimą, stresą, įtampą, galvos skausmus.

Taigi, kaip matyti, rytietiškų masažų yra labai daug ir įvairių, tad belieka tik išsirinkti, kuris iš jų geriausiai patenkintų jūsų poreikius bei lūkesčius. Na, o norintiems kokybiškai pasimėgauti šiais masažais verta užsukti į Vilnius Grand Resort SPA. Beje, čia jūsų lauks ir dar daugiau puikių sprendimų grožiui bei sveikatingumui.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.