Reklaminiai produktai: kurie iš jų efektyviausi? (0)

nuotr
Reklaminiai produktai suteikia unikalumo ir kūrybiškumo įmonės reklaminėms kampanijoms. Daiktų, kuriuos galite papuošti savo logotipu, pasirinkimas ypač platus. Unikalūs reklaminiai produktai padeda įmonei išsiskirti iš konkurentų, o klientai išvydę logotipą akimirksniu atpažįsta jūsų prekių ženklą. Tad kokie gi reklaminiai produktai yra efektyvūs ir nuo ko tai priklauso?

Rašikliai

 

Vieni dažniausiai naudojamų reklaminių produktų – reklaminiai tušinukai. Didžiausias privalumas yra tas, kad jų mums paprastai prireikia kiekvieną dieną. Verta prisiminti, jog jei daiktas yra praktiškas, klientai jį dažnai naudos, o kai tai darys – prisimins jūsų įmonę. Tad šiuo atveju tušinukai labai efektyvi reklaminė priemonė: jie, priešingai nei kai kurie kiti reklaminiai daiktai, visada reikalingi.

 

Be to, rašikliuose yra pakankamai vietos išgraviruoti ne tik logotipui, bet ir kontaktinei informacijai. Galite pridėti įmonės svetainės ir el. pašto adresą, telefono numerį. Taigi, reklaminiai tušinukai gali būti naudojami ir vietoj vizitinės kortelės.

 

Krepšiai ir kuprinės

 

Dar viena plačiai naudojama priemonė – kelioninės kuprinės ir krepšiai. Paprastai tokiems daiktams žmonės nekelia specialių dizaino reikalavimų. Užtenka, jog krepšys būtų patogus, kokybiškas ir klasikinių spalvų – taip jis bus tinkamas daugeliui.

 

Tokios reklaminės prekės gali padėti reklamuoti jūsų prekių ženklą keletą mėnesių ar net ilgiau. Žmonės naudodami krepšius arba kuprines, kartu su jomis nešiosis ir logotipą. Tai reiškia, kad daugiau asmenų sužinos apie įmonės produktą (-us), jums neišleidžiant pinigų brangiai kainuojančioms papildomoms reklamoms.

 

Tiesa, tokie daiktai gali būti ne visuomet tinkami kasdienai. Sportinių krepšių ar kelioninių kuprinių naudojimą, o tuo pačiu ir skleidžiamos reklamos efektyvumą, gali nulemti metų sezonas ar paprasčiausiai paties daikto turėtojo poreikis jį naudoti: kelionių arba vykimo į sporto klubą dažnumas. Tad, prieš įteikiant tokio tipo reklaminį produktą, verta pasidomėti asmens pomėgiais.

 

Saldainiai

 

Reklaminiai saldainiai su įmonės logotipu ant popierėlio yra veiksminga priemonė parodų metu: ji gali prie jūsų stendo pritraukti norinčius pasivaišinti lankytojus – vienus arba kartu su atžalomis. Taip pat labai gražus gestas yra pavaišinti saldumynais ir klientus, užsukusius į jūsų įmonę. Tačiau saldainių popierėliai yra iš karto išmetami, tad deja, šis produktas yra efektyvus pakankamai trumpą laiką.

 

Taigi, efektyviausiais reklaminiais produktais galime laikyti tuos, kurie yra ilgalaikiai ir reikalingi kiekvienam, o dar geriau – naudojami bene kas dieną. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad kiti daiktai nėra tinkami. Net ir pats paprasčiausias produktas, pavyzdžiui, saldainis, laiku atsidūręs kažkieno rankose, gali padėti pritraukti naujų klientų. Tinkamai pasirinktos reklaminės priemonės suteikia galimybę stipriai padidinti prekių ženklo žinomumą ir garantuoti sėkmę jūsų verslui.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.