Receptai, kurie įkvepia gaminti (0)

receptai
Maisto gaminimas – tai veikla, kuri patinka anaiptol ne visiems. Ne visuomet yra pakankamai laiko ir noro ilgas valandas leisti virtuvėje, tačiau maisto užsakymas į namus gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų. Taigi, kokia galėtų būti geriausia išeitis? Įvairūs nesudėtingi receptai leis jums pasisemti idėjų, ką gaminti pusryčiams, pietums ar vakarienei, o gamindami namuose galėsite sutaupyti ne taip ir mažai pinigų. Kai kurie receptai gali įkvėpti jus pasigaminti nuostabaus skonio patiekalų, ir tam nebūtinai reikės gausybės įvairių produktų.

Gaminkite iš to, ką turite šaldytuve

Jei savo virtuvėje turite vos kelis produktus, pavyzdžiui, pieno, miltų, kiaušinių, sūrio ir bulvių, iš tokių produktų galite pasigaminti ne taip ir mažai įvairių patiekalų. „Baziniai“ maisto produktai puikiai tinka įvairių bulvių patiekalų ruošimui, blynelių kepimui, ar net saldžių kepinių gamybai. Internete galite rasti tikrai nemažai įvairių receptų, kurie jums pasufleruos, ką galėtumėte pagaminti iš šaldytuve turimų produktų.

Maistą galite ruošti kelioms dienoms

Jei sukinėjimasis virtuvėje jums tikrai ne prie širdies, ruošdami tam tikrus patiekalus galite pasigaminti didesnį maisto kiekį, o nesuvalgytą maistą galite užšaldyti ar laikyti šaldytuve kitai dienai. Šaldyti galite ne tik koldūnus, bet taip pat ir įvairius bulvių patiekalus, blynelius, ir t.t. Kai kitą kartą neturėsite ūpo gaminti, jums tereikės atitirpinti paruoštą maistą ir jį pasišildyti.

Jei planuojate keliauti į parduotuvę...

Jei nusprendėte vykti apsipirkti, naudinga iš anksto pagalvoti, ką planuojate gaminti artimiausiomis dienomis. Įvairūs internete skelbiami receptai padės jums sužinoti, kokių maisto produktų reikės ruošiant valgius, taigi, jums tereikės susidaryti reikalingų produktų sąrašą. Galimas ir kitoks sprendimas: pasidomėkite, kokiems maisto produktams parduotuvėse šiuo metu yra taikomos akcijos, ir tai jums galės padėti paprasčiau apsispręsti, ką norėtumėte pasigaminti. Tuomet beliks tik peržiūrėti jus dominančius receptus ir paruošti pasirinktus valgius.

Atkreipkite dėmesį į gaminimo trukmę

Jei norite, kad maisto gaminimas truktų kiek įmanoma trumpiau, visuomet atsižvelkite ir į recepto sudėtingumą. Pavyzdžiui, gali visiškai pakakti tiesiog suplakti visus produktus kokteilinėje, o tuomet visą darbą atliktų orkaitė. Jei neturite laiko laukti, kol maistas iškeps, galite rinktis įvairius užkandžius, kuriuos galima paruošti nieko neverdant ir nekepant (pavyzdžiui, jums gali patikti greitai paruošiamos mišrainės, sveikuoliški sumuštiniai, ir t.t.)

Kaip žinoti, ar receptas tikrai vertas dėmesio?

Gana dažnai receptai turi ir interneto vartotojų paliktų įvertinimų, todėl tai jums gali padėti paprasčiau apsispręsti, ar tikrai verta išbandyti vieną ar kitą maisto ruošimo instrukciją. Taip pat atsižvelkite ir į tai, ar recepto sudėtyje yra nurodyti jūsų mėgstami produktai, o tuomet, jei manote, kad jums nepatiks vienoks ar kitoks produktų derinys, receptą visada galite pakoreguoti savo nuožiūra.

Mitybos paįvairinimui – *kimchi*

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.