Populiariausi knygų žanrai (0)

knygos
Turbūt daugelis žmonių vis dar dievina skaityti knygas. Nors atrodo, jog išmaniosios technologijos beveik pakeitė skaitymo malonumą, taip yra toli gražu ne visiems. Vartyti knygų puslapius mėgsta ne tik užkietėję skaitytojai, tačiau atsiranda ir vis daugiau naujų asmenų, kurie įsitraukia į šį smagų hobį. Visgi, kartais gali būti sudėtinga išsirinkti knygą, ypač, kai esi tik pradedantysis skaityme – juk dar neaišku, koks žanras žmogui patinka bei kokios istorijos galėtų jį sudominti.

Tokiu atveju, gali pagelbėti ir kiti asmenys bei jų perskaitytos TOP knygos.  Tad, kokie žanrai visgi yra populiariausi?

 

Neblėstantis detektyvų paslaptingumas

Nemaža dalis asmenų tiesiog dievina detektyvines knygas. Nenuostabu – juk šios neretai įtraukia paslaptingu siužetu, o atsitraukti neleidžia noras sužinoti, kas visgi nutinka istorijos gale, kai viskas pagaliau paaiškėja. Net ir nuolat skaitant šį žanrą, jis toli gražu nepabosta, priešingai, nei kiti, kuriuose istorijų detalės gali būti linkę kartotis. Būtent dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių dievina detektyvines knygas, todėl tai gali būti puikiu žanru, norint įsitraukti į skaitymo malonumą.

 

Saviugdos knygos – vis labiau populiarėjantis žanras

Išties, žmonių gretose vis labiau mėgstamu žanru tampa būtent įvairios saviugdos knygos. Tai išties sveikintina – vadinasi, daugelis asmenų domisi, kaip reikėtų perlipti savo baimes bei tapti kuo geresne savo pačių versija. Šio tipo knygų paklausa išties didelė, tačiau ne ką mažesnė ir pasiūla, todėl greičiausiai atrasite tinkamą rašliavą bet kokiai gyvenime kankinančiai problemai, kurią trokštate išspręsti. Tai puikus būdas pažinti bei tobulinti save.

 

Meilės romanai – gyvuojanti klasika

Kaip ir bet kada anksčiau, įvairūs meilės romanai vis dar neišeina iš mados ir greičiausiai yra skaitomiausi būtent moterų tarpe. Nors galėtų atrodyti, jog šio tipažo knygos visuomet baigiasi ganėtinai panašiai, užkietėjusiems romantikams ar svajotojams tai gali būti pačiu geriausiu dalyku, nutikusiu tądien. Neretai tokias knygas lengva skaityti, o gerai perteikta istorija įtraukia ne mažiau, nei labiausiai veiksmo kupinas detektyvas. Būtent dėl šios priežasties tokio tipo knygos vis dar nesitraukia iš mados ir kažin ar greitu metu kažkas pasikeis.


 

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.