Planuojantiems skiepytis nuo COVID-19: kaip pačiam pasirinkti vakciną? (2)

Vakcina

Nuo kovo 29 d. skiepui nuo COVID-19 užsiregistravę asmenys gaus SMS žinutes, kuriose bus nurodyta informacija, kokia vakcinos rūšimi – „ Pfizer“, „Moderna“ ar „AstraZeneca“ –  jie bus skiepijami skiepui paskirtą dieną. Jeigu SMS žinutėje nurodyta vakcinos rūšimi asmuo skiepytis nenorės, jis, parašydamas  žodį „Ne“, galės atsisakyti jam siūlomos vakcinos rūšies ir  paskirtą dieną nuo COVID-19 jau nebebus skiepijamas.

Jeigu asmuo sutiks skiepytis SMS žinutėje nurodyta vakcina, į gautą SMS žinutę jis turi atsakyti, parašydamas žodį „Taip“, ir nurodytu laiku turės atvykti į Alytaus sporto ir rekreacijos centre (Naujoji g. 52)  įkurtą Skiepijimo centrą.

Skiepo nepageidaujama vakcinos rūšimi atsisakęs asmuo, nurodydamas norimą vakcinos rūšį, turės iš naujo registruotis skiepui skambindamas tel. nurodytu SMS žinutėje. 

Užsiregistravęs asmuo bus įtrauktas į eilę ir jai atėjus, gaus SMS žinutę su informacija apie jam paskirtą skiepo laiką.

Komunikacijos skyriaus informacija


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.