Penkios populiariausios prekės suaugusiems

nuotr
Galima pasidžiaugti, jog šiuolaikinis pasaulis nesustoja tobulėjęs, o tam tikrų tabu, vyravusių gana ilgą laiką, vis sparčiau ir sparčiau atsisakoma. Vienas tokių pavyzdžių – sekso prekės. Šiandien ši industrija nesustabdomai auga, kas rodo, jog jų populiarumas visuomenėje yra itin aukštas bei nesustoja kilti toliau. Visgi, nors erotinių prekių pasirinkimas ir yra milžiniškas, pradedantiesiems išsirinkti labiausiai jų norus atitinkantį žaisliuką – gali būti sunki užduotis. Tad, kad palengvintume šią užduotį, išsiaiškinkime, kokios gi yra populiariausios bei daugiausia dėmesio susilaukusios prekės suaugusiems internetu. Taip pat tai aktualu gali būti ir smalsiems skaitytojams, kurie nori susipažinti su populiariausiais žaisliukų tipais rinkoje!

 

 

Vibratoriai

Be jokios abejonės, šiame sąraše vietos nusipelnė vieni seniausių sekso žaisliukų – vibratoriai. Nuo 19 amžiaus, meto, kai buvo išrasti, jie savo pavidalą keitė kardinaliai. Kažkada buvę dideli, grubūs įrankiai, dabar vibratoriai yra pagaminti iš švelnių, kokybiškų, malonių prisilietimui medžiagų, o jų tipų galima rasti įvairių: Rabbit, G taško, klitorinių, dvigubų, diskretiškų, klasikinių, analinių, išmaniųjų vibratorių, masažuoklių, antpirščių ar net vibruojančių kelnaičių. Įvairovė tikrai didelė, tad kiekvienas nesunkiai patenkins savo norus ir poreikius.

Analiniai kaiščiai

Tai vienas puikiausių pasirinkimų poroms, norinčioms ir vienišiems asmenims, siekiantiems paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Analiniai kaiščiai (pvz. https://www.fantazijos.lt/analiniai-zaislai/kaisciai/analinis-kaistis-piramide-skaidrus) – kūgio formos stimuliuojantys analiniai kištukai, pasitarnaujantys įkaitindami atmosferą ir atnešdami daug aštresnius, dar nepatirtus potyrius. Jie itin universalūs, kadangi gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų, tad tiks ir prailginti meilės žaidimų įžangą, ir pagerinti masturbaciją.

Masturbatoriai

Išskirtinai vyrams skirtas žaisliukas, taip pat susilaukęs nemažo pasisekimo. Masturbatoriai yra pagaminti iš labai švelnių ir lanksčių medžiagų, primenančių tikrą odą, todėl nesunkiai atkartoja moters vaginos, analinės angos ar burnos formą. Pagal formą ir dydį jie gali būti skirstomi į: žibintuvėlio tipo, natūralaus dydžio, kišeninius, analinius, oralinius ar tenga masturbatorius. Tad, kiekvienas vyras tikrai ras, kaip išpildyti savo fantazijas!

Sekso lėlės

Natūralaus žmogaus kūno dydžio sekso lėlės (https://www.fantazijos.lt/sekso-leles), skirtos tiek vyrų, tiek moterų malonumams tenkinti. Moteriški variantai gali turėti oralines, vaginalines ar analines angas (arba visas kartu), tuo tarpu vyriški variantai nustebins tikroviško dydžio falu ir nuostabia tekstūra. Norintiems dar daugiau realumo, rekomenduojama pasižvalgyti į itin tikroviškas lėles, identiškai atkartojančias vyro ar moters anatomiją. Jos, be abejo brangesnės, tačiau tokių žaislų paklausa auga tarsi ant mielių!

Vaginaliniai kamuoliukai

Dar vieni, nuo seno žinomi sekso žaisliukai – vaginaliniai kamuoliukai – geras būdas į santykius sugrąžinti prarastą aistrą. Jie suteikia didesnį malonumą, padidina stimuliaciją bei padeda treniruoti moters makšties ir dubens raumenis, kas ilgainiui atneša žymiai didesnį malonumą ir vyrui sueities metu bei gerina moters sveikatą. Taigi, nedvejokite ir leiskitės į svaiginantį aistros sūkurį!

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.