Patarimai, kurie padės išvengti odinių piniginių pažeidimų (2)

nuotr.
Kada paskutinį kartą išėjote iš namų nepasinešę odinės piniginės? Tikriausiai seniai! Atsižvelgiant į tai, kad pripažįstame piniginės svarbą, prasminga užtikrinti, kad jos kokybę ir galiojimo laiką išsaugotume kuo ilgiau. Tai ypač svarbu, jei investavote į odinę piniginę. Oda dėl savo prabangių ir praktiškų savybių yra populiarus piniginių pasirinkimas, tačiau ji taip pat reikalauja nemažai priežiūros.

Žemiau rasite veiksmus, kaip paprastai ir tvariai apsaugoti savo odinę piniginę: Pirma, jūs turite įsitikinti, kad jūsų odinė piniginė yra švari iš pradinės perspektyvos. Antra, turėtumėte sutvarkyti savo odinę piniginę, kad užtikrintumėte, jog jūsų odinė piniginė grakščiai sensta. Trečia, labai svarbu, kaip laikote savo odinę piniginę. Tai ypač aktualu, jei norite palikti piniginę saugykloje ilgesniam laikui. Galiausiai, turėtumėte žinoti ir vengti dažnų klaidų, dėl kurių gali būti sugadinta jūsų odinė piniginė. Jei galite nors kiek įdėmiai vadovautis šiuo vadovu, esame įsitikinę, kad jūsų mylima odinė piniginė greičiausiai jums tarnaus ilgai ir išliks patraukli.

Dėmių palikimas ant pilno grūdo arba natūralios odos piniginės ilgainiui gali jai pakenkti. Auksinė taisyklė – dėmes ir išsiliejimus reikia nuvalyti vos jas pastebėjus, nes neapdorotas išsiliejimas gali sukelti nuolatines dėmes ir sugadinti visą jūsų odos gaminio išvaizdą. Jei ant savo odinės piniginės išsiliejote dažų ar baliklio, odinę piniginę turite atkurti, o ne valyti, nes šios cheminės medžiagos, deja, ją veikia molekuliniu lygmeniu. Kad oda išliktų be dėmių ir ilgai tarnautų, labai rekomenduojama atlikti teisingus valymo veiksmus. Netinkamas valymas arba stiprių cheminių medžiagų naudojimas gali sugadinti jūsų piniginės odą ir tapti netinkama naudoti.

Mėlyni ir indigo dažai iš džinsų gali nudažyti jūsų odos gaminius, ypač jei jie yra šviesios spalvos. Jei reguliariai laikote piniginę džinsiniuose džinsuose, yra pavojus, kad mėlynai nudažyti džinsai gali išsilieti ant naujos smėlio spalvos piniginės ir ją ištepti. Tai sumažinama, jei jūsų džinsai jau buvo skalbti kelis kartus. Tikėtina, kad jau bus atsižvelgta į palaidus dažus. Todėl būkite ypač atsargūs, kai ką tik įsigijote naujus džinsus, nes tai yra labiausiai tikėtinas langas, kuriame tokiu būdu gali susitepti jūsų piniginė.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.