Palaidinių per daug nebūna.. O kam teikti pirmenybę? (0)

Pigu.lt
Statistinė moteris savi spintoje turi bent kelias dešimtis palaidinių. Skaičius iš tiesų nemažas, tačiau tai dar tikrai neapsaugo dažnos dailios lyties atstovės nuo naujos palaidinės įsigijimo. Priešingai, dažna jų yra linkusi manyti, kad ko jau ko, tačiau palaidinių tikrai nebūna per daug ir bet kuri diena yra tinkama naujo šio drabužio įsigijimui. Na, o, kad pirkiniu iš tiesų būtumėte patenkinti, tokiu atveju beliks tik sužinoti, kokioms palaidinės pirmenybę derėtų teikti šiemet.

Palaidinės su užrašais – ne

Palaidinės su užrašais ilgą laiką buvo populiarios ne tik todėl, kad pastarieji puošdavo drabužį, bet ir leisdavo išsiskirti iš minios, o taip pat – neretai tapdavo ir nuotaiką keliančiu akcentu. Tačiau šiais metais stilistai primena, kad įvairiais užrašais puoštos palaidinės tikrai nepatenka į populiariausiųjų sąrašą, tad ir jūs neturėtumėte tokiam gaminiui leisti pinigų. Žinoma, jei jūsų spintoje dar galima rasti ne vieną puikios būklės palaidinė su užrašu – jos tikrai nereikėtų laikyti tolimiausiame kamputyje, tiesiog puoškitės ir džiaukitės, tačiau panorėję įsigyti naują, prisiminkite, kad tai tikrai nėra pats tinkamiausias pirkinys išmes metams.

Pirmenybę teikite žemės spalvoms

Siekiant suprasti, kokie drabužiai yra madingiausi, verta pakalbėti ir apie spalvas. Drabužių stilistai sako, kad norėdami įsigyti iš tiesų madingą palaidinę, pirmenybę turėtumėte teikti žemės spalvų drabužiui. Belieka tik pridurti, kad tokia tendencija nuteikia ypač džiugiai dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, žemės spalvų drabužiai atrodo labai estetiškai bei patraukliai ir būtent dėl šios priežasties patinka ypač didelei daliai žmonių. Dar daugiau, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad žemės spalvų drabužius yra ypač paprasta priderinti prie bet kokių spalvų drabužių. Na, ir taip pat svarbu akcentuoti, kad žemės spalvų drabužiai puikiai žiūrisi bet kuriuo metų laiku. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad paklaususios šios tendencijos, tikrai džiaugsitės ekonomišku pirkiniu, kurį bus paprasta priderinti prie bet kokių kitų drabužių, o taip pat – galėsite dėvėti bet kuriuo metų laiku.

Palaidinės pūstomis rankovėmis

Ne paslaptis, kad palaidinės ilgomis rankovėmis yra labai populiarios – kaip žinia, gyvename tokiam krašte, kuriame vasara trunka ne taip jau ir ilgai, todėl iš tiesų nori drabužių, galinčių garantuoti šilumos bei jaukumo jausmą. Belieka tik pridurti, kad palaidinės, turinčios ilgesnes nei trijų ketvirčių rankovės, tikrai yra puikus pasirinkimas. Na, o, jei jūs ieškote atsakymo į klausimą, kokios palaidinės ilgomis rankovėmis yra madingiausios šiuo metu, siūlome paisyti dar vienos tendencijos, kuri teigia, kad pirmenybę derėtų teikti palaidinės, pūstomis rankovėmis.

Verta atkreipti dėmesį ir į oversize dydžio drabužius

Ne paslaptis, kad dažna mergina ar moteris ieško būdų, kaip paslėpti figūros trūkumus ir oversize stiliaus drabužiai gali būti idealus pasirinkimas. Ne išimtis yra ir oversize palaidinės – jei norėtumėte, kad viršutinė jūs kūno dalis būtų šiek tiek siauresnė, o taip pat – pageidaujate už-maskuoti tam tikrus figūros trūkumus, o svarbiausia – šį efektą norite pasiekti vos per kelias minutes, tai oversize palaidinės yra iš tiesų taiklus pasirinkimas; na, o mes turime ir dar vieną svarbią žinią – šiais metais jos bus ypač madingos.

Taigi, jau įvardijome, kokios palaidinės moterims šiais metais buvo madingiausios, tad planuodami apsipirkimą, nepamirškite šių tendencijų. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad paisydamos šių tendencijų, būsite tikros, jog įsigijote madingų drabužių. Na, o nusprendusios pirkti internetu, būsite tikri ir dėl dar kelių dalykų, t.y., kad pavyks išvengti papildomų rūpesčių, o pasirinkta bus pristatyta jūsų nurodytu adresu.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.