Oro drėkintuvas: kokias sveikatos problemas padės išspręsti? (1)

oro drėkinimas
Jei nesate vienas iš nedaugelio laimingųjų, kurie žiemą nepaklūsta atšiauriam ir šaltam orui, žinote, kokių iššūkių gali atnešti žiema. Sniegas, šalta temperatūra ir tamsios dienos gali paskatinti visus susiburti ir pasislėpti iki pavasario. Tačiau praleidžiant laiką patalpoje naudojant šildytuvus, gali atsirasti nepageidaujamų šalutinių poveikių. Kaltininkas? Sausas oras. Sausas oras sukelia daugybę nemalonių simptomų, kurių nepastebėjote (pvz., sausa oda ir kraujavimas iš nosies). Skaitykite toliau, kad sužinotumėte pagrindinius požymius, kurie įrodo, kad jums reikia oro drėkintuvo.

Drėkintuvas ir sveikata, kada galima išspręsti pasikartojančius simptomus?

Sloga dėl peršalimo ar kitos ligos yra normalu, tačiau dėl jos neturėtumėte jaudintis kiekvieną dieną. Ir jei pabundate nuo slogos, sunku kvėpuoti naktį arba dažnai per dieną jaučiatės slogus, jums gali būti naudingas oro drėkintuvas. Sausas oras iš šildytuvų ar klimatas lauke gali išsausinti nosies kanalus, o tai gali lemti jūsų nosies užsikimšimą. Jei pykina ar atsiranda papildomų simptomų, pirmiausia turėtumėte kreiptis į gydytoją ir paklausti, ar jis rekomenduoja jūsų būklei pritaikyti drėkintuvą. Jei sergate astma ar kita kvėpavimo takų liga, sausas oras taip pat gali pabloginti simptomus. Pasitarkite su gydytoju, ar drėkintuvas gali padėti.

Sausa oda: kaip padėti?

Sausas oras gali sukelti daugybę erzinančių problemų, o jūsų oda taip pat dažnai nukenčia. Jei prisitepėte ant kūno losjono, veido kremo ir lūpų balzamo, bet oda vis tiek sausa, kaltas gali būti oras. Norėdami padėti, galite pabandyti naudoti drėkintuvą naktį arba dieną. Galima padėti jį prie savo stalo darbe taip pat gali būti naudinga, jei jūsų biuro aplinka yra ypač sausa.

Jei dažnai namuose jums pradeda kraujuoti iš nosies, priežastis taip pat gali būti namuose esantis sausas oras. Drėkintuvas gali padėti padidinti oro drėgmę, todėl jūsų nosies takai tampa mažiau sausi ir dirginami. Jei ir toliau kraujuoja iš nosies, kai išbandėte drėkintuvą, galbūt norėsite kreiptis į gydytoją, kad išvengtumėte kitų priežasčių, galinčių sukelti kraujavimą. Kokybišką oro drėkintuvą rasite orodrekintuvas.lt.

 

 


 

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.