Nepriekaištinga recepcija: 3 aspektai, padėsiantys sukurti stilingą erdvę (1)

nuotrauka
Recepcija – tai viena svarbiausių biuro erdvių, kurioje pasitinkami įmonės svečiai bei klientai. Stilinga, estetiškai atrodanti recepcija – tarsi įmonės vizitinė kortelė, kurianti lankytojams teigiamą pirmąjį įspūdį ir siunčianti teisingą pranešimą apie bendrovę. Dėl šios priežasties recepcijos interjere svarbi kiekviena detalė: nuo recepcijos baldų iki paveikslų ant sienos, kurie turėtų atspindėti pagrindinę verslo idėją. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai įvardija 3 pagrindinius aspektus, padėsiančius sukurti nepriekaištingai atrodančią recepciją.

1. Biuro išplanavimas, padedantis tinkamai įrengti recepcijos ir kitų biuro erdvių interjerą

Biuro išplanavimas svarbus prieš pradedant atlikti bet kokius interjero dizaino darbus. Prieš įsigyjant recepcijos ar kitus biuro baldus, taip pat ir interjero dekoro elementus, reikėtų iš anksto numatyti, kur kuris jų stovės.

Biuro išplanavimas taip pat svarbus skirstant bendrą biuro erdvę į zonas pagal žmonių atliekamas funkcijas, darbo veiklos specifiką ir informacijos pasiskirstymą. Biuro išplanavimas padeda tinkamai įrengti biuro erdves, sureguliuoti įmonės darbuotojų bei lankytojų srautus, palengvina komunikaciją tarp atskirų organizacijos skyrių. Tinkamas biuro išplanavimas taip pat reikšmingas siekiant sukurti komfortišką darbo erdvę, leidžiančią efektyviau atlikti tiek individualų, tiek komandinį darbą. Biuro išplanavimas padeda įvertinti, ar tinkamai išnaudojamos esamos erdvės, ir ar teisingai suplanuota kiekvieno darbuotojo darbo vieta.

Biuro išplanavimas suteikia galimybę sukurti vientisą biuro erdvę, jungiančią skirtingas zonas. Be to, biuro planavimas gali tapti puikiu būdu pabrėžti įmonės unikalumą – sukurti biuro baldų ir interjero dekoro detalių dermę, kuri puikiai reprezentuotų įmonę.

Biuro išplanavimo paslaugas teikia patyrę interjero specialistai, todėl, įmonių vadovams siekiant aukščiausio lygio rezultato, darbus verta patikėti profesionalams.

2. Recepcijos baldai, geriausiai reprezentuojantys įmonę

Recepcijos baldai – viena svarbiausių recepcijos interjero dalių. Ergonomiški recepcijos baldai padeda sukurti komfortišką darbo aplinką įmonės personalui, o patrauklus recepcijos baldų dizainas – nepriekaištingai atrodančią recepciją.

Šiuolaikiniai recepcijos baldai – modernaus dizaino. Siekiant sukurti estetiškai atrodančią recepcijos erdvę, recepcijos baldų dizainas ar stilius turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į vyraujantį biuro interjerą. Pavyzdžiui, medžiagos, iš kurių yra pagaminti recepcijos baldai, gali būti derinamos tiek su minkštais laukiamojo baldais ar sienų apmušalais, tiek ir su kitais biuro interjero elementais. Tačiau skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo itin platų įvairių stilių, spalvų, medžiagų ir kt. recepcijos baldų pasirinkimą, todėl geriausiai įmonės reikmes atitinkančius recepcijos baldus gali išsirinkti kiekvienas.

Bene svarbiausia užduotis – pasirinkti recepcijos baldus taip, jog jie reprezentuotų įmonės identitetą, atskleistų organizacijos požiūrį į aplinką bei, dažnu atveju, leistų atpažinti įmonės veiklos sektorių.

3. Ergonomiška recepcija, užtikrinanti komfortą darbuotojams

Ergonomiškos darbo vietos reikalavimus atitinkanti recepcija padeda užtikrinti aukšto lygio komfortą darbuotojams. Patogiai darbo vietai sukurti pagal poreikius gali būti pasirenkami tiek įprasti fiksuoto aukščio, tiek sėsk-stok stalai, kuriuos darbuotojai gali reguliuoti pagal reikiamą aukštį bei taip reguliariai keisti kūno padėtį, palaikant savo aktyvumo ir produktyvumo lygį. Svarbios ir ergonomiškos darbo kėdės, kurios leidžia išvengti nugaros, kaklo skausmų ir kitokio diskomforto.

Kai kuriuose recepcijos balduose taip pat yra numatyti visi ergonomiškai darbo vietai būtini laidų išvedžiojimo sprendimai. Elektros ir interneto laidai netrukdys užsiimti kasdieniais darbais, o darbo vieta išliks estetiška bei švari.

Maksimaliam komfortui užtikrinti tarptautinės baldų įmonės NARBUTAS specialistai, pasirinkus recepcijos baldus, kartu rekomenduoja naudoti ir akustines pertvaras, kurios padeda sukurti vientisą biuro interjero vaizdą bei suteikia darbuotojams daugiau privatumo.


 


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Sveiki ir Sveiki atvykę į „Spotcap Global Financial Services“, mano vardas Claudia Klein, esu vokietė ir siūlau visokias paskolų paslaugas

  Ar jums labai reikia finansinės paramos? Ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu susisiekti su mano įmone per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninė paskola, verslo paskola ir daug daugiau), mes siūlome tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų ir mes suteikiame paskolas su maža palūkanų norma. 3% per metus. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairiausių tikslų, naudodama įvairiausius paskolų produktus.

  Pripažįstu faktą, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, turintiems finansinių problemų ir kuriems reikia jų sprendimo, daugeliui žmonių taip sunku gauti nuosavybės paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansinių institucijų dėl didelė palūkanų norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito balas ar kitos priežastys

  Nebereikia laukimo laiko ar įtempto banko apsilankymo. Mūsų paslauga yra prieinama visą parą, be išeiginių - galite gauti paskolą ir užbaigti operacijas bet kada ir kur jums to reikia

  Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Jei turite klausimų / klausimų? - Siųsti el. Laišką | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums „WhatsApp“: +4915758108767 | ir mes nedelsdami jus aptarnausime

  Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

  Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose !!

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.