Naktiniai klubai: kuriame geriausia pramogauti? (0)

Naktiniai klubai
Per karantiną Lietuvoje buvo uždaryta daug paslaugas teikiančių verslų: nuo restoranų ir kavinių iki įvairių pramogų vietų.

Kadangi tiesioginis kontaktas su klientu dažniausiai apibrėžia paslaugų sferą, norint sumažinti žmonių sąlyčių skaičių ir galimybę, pasirinkimų nebuvo daug. Naktiniai klubai buvo viena iš sričių ir pramogų vietų, kuri nukentėjo labiausiai: dėl didelės žmonių koncentracijos ir veiklos specifikos, naktinių klubų veikla buvo ne apribota, kaip nutiko tokių paslaugų sričių kaip grožio salonai atveju, bet uždrausta be išlygų.

Prasidėjus vasarai, mažėjant užsikrėtimų skaičiui ir laisvėjant karantino laikotarpio apribojimams, pastarieji palietė ir naktinius klubus. Leidus veiklą vykdyti ir naktimis, daugelis naktinių klubų vėl atvėrė savo duris klientams. Deja, nemaža jų dalis savo veiklos neatnaujino: karantino metu susikaupę nuostoliai privertė juos užsidaryti visam laikui. Tačiau tai nereiškia, kad ieškantiems naktinių pramogų pasirinkimas kardinaliai sumažėjo: veikiančių klubų vis dar yra pakankamai daug, kad būtų galima surasti tinkamą ir priimtiną pasilinksminimo vietą.

Bet klausimas: kuris naktinis klubas yra geriausias ir pagal ką reikėtų jį pasirinkti ieškant naktinių pramogų? Pasirinkimo kriterijų gali būti daug ir viskas priklausys nuo to, kuo ieškote.

 

Lankytojų charakteristika

Naktinio klubo kokybę įtakoja daug dalykų, bet be abejonės svarbiausias tarp jų yra tai, kokius lankytojus jis sugeba pritraukti. Kartais klaidinga manoma, kad visuose naktiniuose klubuose lankosi tie patys žmonės, tačiau tai nėra tiesa. Kiekvienas ilgiau veikiantis klubas turi nusistovėjusį lankytojų srautą. Tai yra ir apie lyčių klube pasiskirstymą, ir apie žmonių išvaizdą, ir apie jų bendrus charakterio bruožus.

Jei klubas veikia ilgesnį laiką, tai jis neabejotinai turi tam tikrą reputaciją šituo klausimu arba apie tai galite išgirsti „legendų“. Jei esate reguliarus naktinių klubų lankytojas, tai tikrai žinote apie ką kalbame. Na, o jei tai vienas pirmųjų jūsų apsilankymų – siūlytume pasidomėti šiuo klausimu, pastebėti kokie žmonės kalba apie šį klubą socialiniuose tinkluose.

 

Muzika, baras ir kita

Klubo atmosfera irgi yra tarp svarbiausių aspektų, kurie apibrėžia jo gerumo. Klubo klientai neabejotinai yra svarbiausias indėlis į tai, tačiau tai neišsemia visko, kas įtakoja atmosferą klube. Ten leidžiama muzika, baruose siūlomas gėrimų ir kokteilių asortimentas ir net tokie dalykai kaip pačio klubo išplanavimas ir šokių erdvė(s) taip pat įtakoja atmosferą klube. Tai yra lengviau pamatuojami dalykai ir apie juos sužinoti nėra sunku.

 

Vietų skaičius ir patekimas

Reikia turėti omenyje, kad populiaresni naktiniai klubai turi griežtesnius patekimo į klubą standartus ir apsaugos darbuotojus, kurie pasirūpina šių standartų įtvirtinimu („face control“). Jei klubas yra paklausus, o jame yra mažai vietų – patekimas į jį gali būti sudėtingas ir jūs nebūtinai būsite į jį įleisti net atitikdami visus formalius standartus (būdami pilnamečiai ir t.t.). Blogiausia, kad jūs net nežinosite kodėl nesate įleidžiami, nes apsaugos darbuotojai neprivalo aiškinti savo pasirinkimo. Tai – dar vienas dalykas į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis klubą naktinėms pramogoms. Na, bent jau turėkite atsarginį variantą.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.