Motyvacija metant svorį (0)

Motyvacija
Priėmėte sprendimą numesti svorio! Tai reiškia, kad įsijungia sąmoningumas. Tai svarbu motyvacijai, svorio metimui ir sveikatai. Būtina būti sveikam ir aktyviam! Mūsų kūnai skirti judėti, o ne sėdėti. Norint numesti svorio, jūsų kelionės sėkmė priklauso nuo to, ar sugebėsite visą laiką išlikti motyvuoti.

Iš pradžių motyvaciją išlaikyti lengva, tačiau jos išlaikymas gali tapti nedideliu iššūkiu. Žinokite, kad tai normalu. Turėsite dienų, kai motyvacija bus aukščiausia, o kitomis dienomis - žemiausia.

Šiame straipsnyje panagrinėsime keletą geriausių idėjų, kaip įgyti motyvacijos lieknėti ir kodėl svorio metimo kelionėje lengvai prarandame motyvaciją.
 

Motyvacija ir įkvėpimas metant svorį

Yra įvairių priežasčių, kodėl norima numesti svorio. Vienas bendras veiksnys: visiems reikia motyvacijos.

Vienas patarimas:

Motyvacija atsiranda šiek tiek lengviau, kai nustatote, kodėl norite numesti svorio.

Kokie yra (yra) jūsų motyvuojantys veiksniai, skatinantys mesti svorį? Svarbu suprasti savo "kodėl", kad ir koks mažas jis būtų.

Svorio metimas, net jei tai būtų tik 5 % jūsų svorio, gali padėti:

  • pagerinti cukraus kiekį kraujyje

  • Sumažinti širdies ligų riziką

  • Sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje

  • sumažinti sąnarių skausmą

  • sumažinti tam tikrų vėžio rūšių riziką

Aš tai dariau senamadišku būdu - dieta ir mankšta. Man prireikė beveik 3 metų, kad numesčiau 85 kilogramus. Gali atrodyti, kad tai tikrai ilgas laiko tarpas. Tačiau nepamirškite, kad sveikas svorio metimas vidutiniškai siekia 2-3 kg per mėnesį.


 

Iš pradžių motyvacija būna tikrai stipri, tačiau ji ima keistis, kai rezultatai nėra greiti. Rezultatams pasiekti reikia laiko, o jūsų motyvacija yra raktas, padedantis juos pasiekti.

Motyvacija yra tai, kas jus paskatina pradėti. Įprotis yra tai, kas jus išlaiko.

Dažniausiai pasitaikančios svorio metimo motyvacijos problemos

Motyvacijos stoka yra dažna dėl daugelio priežasčių. Motyvacija gali sukelti daugybę emocijų, todėl sunku susikaupti.

Kai kurios iš dažniausių motyvacijos problemų, su kuriomis susiduria žmonės, yra šios:

Nepalanki socialinė aplinka

Socialinė aplinka - tai jūsų fizinė ir socialinė aplinka (namai, šeima, draugai ir t. t.). Daugelis nesuvokia socialinės aplinkos svarbos ir įtakos.

Jei bandote eiti teisingu keliu ir išgirstate ką nors panašaus į "o, tau nereikia to daryti, eime į lauką nusipirkti ledų", jūsų motyvacija elgtis teisingai greičiausiai bus paveikta.

Daug sunkaus darbo už lėtus rezultatus

Kai treniruojatės 5 kartus per savaitę ir kruopščiai skaičiuojate kalorijas, natūralu, kad norite, jog išnyktų daugiau nei 2 kilogramai. Atminkite, kad normalus ir sveikas svorio kritimas vidutiniškai siekia 2 svarus per savaitę - maždaug 3500 sudegintų kalorijų reiškia vieną numestą svarą.

Traumos

Daugelis kenčia nuo traumų, kurios sumažina jų galimybes sportuoti. Tačiau taip pat turėtumėte pagalvoti apie mažo poveikio pratimus ir pratimų modifikacijas.

Be to, su gydytoju naudinga aptarti patvirtintas treniruotes. Mankštintis galima ir patyrus traumą, tačiau nepraraskite motyvacijos!

Potraukis

Turėsite potraukių, ir tai yra gerai! Net sveikiausi žmonės turi potraukių. Kai užklumpa potraukis, nepamirškite, kad norisi valgyti ir kokią porciją.

Norite sausainių? Išsikepkite jų namuose, kad galėtumėte keisti ir kontroliuoti receptą, kad pasiektumėte savo tikslą.

Sveikas maistas yra brangus

Čia yra šiek tiek tiesos ir šiek tiek melo. Sveikas maistas gali būti šiek tiek brangus. Tačiau jei valgysite daugiau augalinės kilmės maisto (vaisių, daržovių, grūdų ir kt.), išlaidos nebus milžiniškos.

Laiko treniruotėms trūkumas

Jei svorio metimas iš tiesų yra tai, ką esate užsibrėžę pasiekti, turite rasti laiko. Turite suplanuoti ir suderinti savo kasdienybę taip, kad į ją būtų įtrauktos treniruotės.

Tomis dienomis, kai tiesiog negalite, priimkite sprendimus, kurie priverstų šiek tiek daugiau judėti. Pasistatykite automobilį stovėjimo aikštelės gale ir eikite ilgesniu keliu iki parduotuvės, lipkite laiptais, o ne liftu, gamindami maistą darykite pritūpimus ir (arba) per reklamines pertraukėles darykite atsispaudimus.


Sąmoningumo svarba motyvacijai ir svorio metimui

Būkite sąžiningi sau, kiek kartų valgėte ką nors iš tikrųjų negalvodami apie tai, kuo save maitinate?

Sąmoningumas atlieka svarbų vaidmenį priimant kasdienius sprendimus, ypač susijusius su mūsų sveikata. Yra daug sąmoningumo sumetimų, kurie padės motyvuoti jus mesti svorį.

Anksčiau buvome mokomi, ką valgyti ir ko nevalgyti. Tačiau nebuvo gairių, kaip pasirinkti ir vartoti, o tai galiausiai prisidėjo prie svorio problemų.

Apskritai žmonės turi labai klaidingą supratimą apie maistą ir jo paskirtį mūsų gyvenime bei sveikatą. Taip formuojasi nesveiki įpročiai, kurie prisideda prie svorio augimo.

Sąmoningumo svarba šioje kelionėje yra labai svarbi jūsų svorio metimo sėkmei. Štai kodėl sąmoningumas yra labai svarbus norint žinoti, kaip įgyti motyvacijos numesti svorio.


Peržiūrėkite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie sąmoningą valgymą: Geriausi sąmoningo valgymo privalumai lieknėjant ir kaip pradėti jau dabar.

Kaip motyvuoti save mesti svorį

Meilė

Meilė įkvepia motyvaciją, o motyvacija maitina dėkingumą.

Meilė sau motyvuoja vertinti mūsų kūną ir visus dalykus, kuriuos jis gali padaryti. Kūno vertinimas gerina kūno įvaizdį, o kūno įvaizdžio vertinimas skatina svorio metimo motyvaciją.

Sąmoningumas

Kaip aptarta pirmiau, sąmoningumas yra raktas į sėkmę. Sąmoningumas užtikrina, kad žinote savo "kodėl", priežastį, dėl kurios pradėjote svorio metimo kelionę, ir esate pasiryžę priimti tinkamus sprendimus, kurie padeda siekti galutinio tikslo.

Be to, sąmoningumas padeda įsisąmoninti visą procesą: maisto pasirinkimą, socialinę aplinką ir procesą / pažangą.

Būkite įsipareigoję

Jūsų motyvacija lieknėti nukentės, jei nebūsite įsipareigoję. Viešas įsipareigojimas padės jums būti atsakingiems ir sustiprins motyvaciją.

Susiraskite mentorių arba atskaitomybės partnerį

Mentoriaus ir (arba) atskaitomybės partnerio turėjimas padės išlaikyti motyvaciją. Jei turėsite žmogų, kuris jus įkvepia ir jumis tiki, tai taip pat padidins jūsų motyvaciją. Jei reikia mitybos specialisto pagalbos galite kreiptis į manomityba.lt ten galėsite sudaryti savo mitybos planą.