Moksleivio iš Indonezijos projekte „Viltis“ – ir alytiškės balsas

„A.N“ inf.
Komentarai (2)
2020 Gegužė 16
Hope
Hope
Sužinojęs alytiškės Gytės pomėgius – politika ir komunikacija, Kendra iš Indonezijos pasiūlė sudalyvauti jo tarptautiniame projekte. Projektas mums visiems aktualia tema – koronavirusas.

„Iškart sutikau, juk bet kokia galimybe reikia naudotis. Produktas pavyko geresnis, nei aš galėjau įsivaizduoti! Projekto partneriai kilę iš pačių įvairiausių šalių: Vokietijos, Airijos, Indijos, Turkijos, Italijos, Indonezijos ir, žinoma, Lietuvos!“ – sako Gytė Augustinaitytė.

Yra tokia svetainė PenPal World. Jos pagrindinis tikslas: kad žmonės iš įvairių pasaulio šalių susirastų draugų. Šioje svetainėje visai neseniai Gytė susipažino su moksleiviu vardu Kendra, jis gyvena Indonezijoje. Penkiolikmečiam dešimtokui patinka žaisti tinklinį, fotografuoti ir kurti įvairiausius vaizdo siužetus.

https://www.youtube.com/watch?v=daY2Byr2uE0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3jU3srPQQ-EkVfmdlWEaHG6P36M_-wBt-OQkj_QL5R_zpgKyI4FZ2T1JA

 

  Komentaras

  Jei susiduriate su kokiais nors gyvenimo sunkumais ir norite ilgalaikio sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi. Jis yra galingas rašytojas „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com.

  Mano vyras planavo išsiskirti iš manęs, sakydamas, kad jis pavargo nuo mūsų sąjungos, aš buvau nustebęs, nes staiga tai įvyko staiga ir mano instinktas man pasakė, kad kažkas negerai, vėliau sužinojau, kad mano vyras turi moterį lauke, paklausiau jo apie tai. , jis labai supyko ir pasakė, kad būtent todėl nori, kad mes skyrybų, jis paliko namus 6 mėnesiams, kai pamačiau dr. Ajayi rašybos atstovės kontaktą, moteris paaiškino, kas jai gali pastoti ir susilaukti savo vaiko su žolinis vaistas po 9 santuokos metų, aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo situaciją su savo vyru, jis man pasakė, kad mano vyru yra manipuliuojama tamsiomis jėgomis, jis man liepė padaryti keletą dalykų ir atlikti man prabilimą po septynerių Praėjus kelioms dienoms, kai mano vyras atėjo namo ir suplėšė skyrybų popierių, dabar laimingai gyvename visų dėka Dr. Ajayi. Nebijokite dėl savo problemos kreiptis pagalbos ir ją išspręsti.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.