Medus – ne tik skanus: kuo jis naudingas jūsų odai? (2)

medus
Kad medus yra vienas skaniausių dalykų, kokį tik galima suvalgyti, su tuo sutiks daugelis. Tačiau dar viena gera žinia yra ta, kad iš tiesų medus – ne tik skanus; jis labai naudingas ir jūsų odai.

Jau netrukus, išvardinsime, kaip ir kuo šis produktas yra naudingas jūsų odai, o kol kas belieka tik pridurti, kad užsukę į Laisvalaikio dovanos, ypač patraukliomis kainomis rasite daug grožio procedūrų, kurių metu ir yra naudojamas šis komponentas.

Ne paslaptis, kad viena svarbiausių sąlygų, kurią reikia išpildyti, jei norite džiaugtis odos jaunyste, jos stangrumu bei gavimu, yra efektyvus jos drėkinimas. Kitais žodžiais tariant, drėgmės jūsų odai niekada nebus per daug. Tačiau taip pat verta žinoti, kad tikrai ne visi komponentai efektyviai drėkina odą, o, štai medus – bene vienas geriausių pasirinkimų. Jis ne tik drėkina odą, tačiau ir traukia drėgmę iš oro. Tad, dėl šios priežasties, belieka tik pridurti, būtent šis produktas užtikrina ilgalaikį bei labai efektyvų drėkinimą.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: puikiai žinome, kad tam, jog mūsų oda būtų sveika, ją būtina aprūpinti ir įvairiais vitaminais: taigi, svarbu akcentuoti, kad būtent medus, jų turi ypač daug. Taip pat reikia pabrėžti, kad medus yra turtingas ne tik vitaminais, bet ir antioksidantais, o jie yra būtini, norintis laikyti odos jaunystę.

Dar viena svarbi priežastis, kodėl medus yra reikalingas jūsų odai, yra ta, kad po su juo susijusių procedūrų oda pasidaro ypač švelni, lygi, labai maloni liesti, o taip pat – labai spindi, švyti, atrodo gaiviai.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: tyrimais įrodyta, kad būtent medus yra viena efektyviausių priemonių, kovojant su smulkiomis raukšlelėmis: naikina jau esamas ir užkerta kelią naujų atsiradimui.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad šis produktas pasižymi ir antibakterinėmis savybėmis, todėl idealiai tinka į paraudimus ar spuogelius linkusiai odai.

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad medus yra visiškai, natūralus, gamtos dovanotas produktas.

Taigi, kaip matyti, procedūros su medumi, jūsų odai yra labai naudingos dėl įvairių priežasčių. Medus ypač efektyviai drėkina bei maitina oda, suteikia jai minkštumo, švelnumo, gaivumo. Be to, taip pat svarbu akcentuoti, kad būtent medus odą aprūpina vitaminais ir antioksidantais. Po procedūrų su medumi, oda įgauna sveiką bei ypač estetišką išvaizdą. Taigi, kuo dažniau lepinkitės grožio procedūromis, kurių metu yra naudojamas medus – jūsų oda už tai jums padėkos. Na, o jūs, džiaugsitės ne tik maloniomis akimirkomis, bet ir ypač estetiškai atrodančia oda bei labiau pasitikėsite savimi. Be to, tokios procedūros yra ir labai malonios, atpalaiduojančios, tad tikrai pagerins ne tik odos, bet ir emocinę būklę.

Gali būti aktualūs vitaminai kognityvinei funkcijai

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.