Medikams ir toliau dovanojami respiratoriai, sulaukta gėlių

dovanos medikams
Alytaus rajono medikai ir toliau sulaukia gerų žmonių bei įmonių dėmesio. Šį kartą rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui (PSPC) padovanoti respiratoriai, vienkartinės pirštinės ir šimtai gėlių.

Alytiškis automobilių ir motociklų sporto entuziastas Romas Bukevičius PSPC šeimos gydytojai Laurai Bieliauskaitei-Svetlauskienei atnešė 50 vienetų respiratorių ir dėžę vienkartinių pirštinių.

„Medikai sunkiai dirba tam, kad mes būtume sveiki. Linkiu Jiems kuo geriausios sveikatos ir stiprybės“, – sakė R. Bukevičius.

Gerų emocijų rajono gydytojams linki ir Alytuje, Vilties gatvėje, veikiančios parduotuvės „Gėlių pasaulis“ kolektyvas, dovanodamas jiems šimtus tulpių.

„Kad ir kokia bebūtų šiandien sudėtinga situacija, norime, kad medikų kabinetuose žydinčios gėlės nuskaidrintų jų įtemptą kasdienybę“, – sakė parduotuvės direktorė Jovita Mineikienė.

Nuoširdų AČIŪ už palaikymą, solidarumą, pagalbą, supratimą R. Bukevičiui ir „Gėlių pasaulis“ kolektyvui taria PSPC direktorė Giedrė Ilgūnaitė ir rajono gydytojai.

Vakar 120 vienetų respiratorių Alytaus rajono medikams padovanojo Simne gyvenantis verslininkas Sigitas Žilinskas.


Alytaus rajono savivaldybės informacija


 

  Komentaras

  Atrodytų ,kad sumažėjus perpus gyventojų skaičiui rajone, laikas jau atgal juos grąžinti į polikliniką, taip išlaisvinant bent dalį dirbančių medikų ir sutrumpinant eiles poliklinikose! Juk iš Eurosojūzo daugiau pinigų greitai nebus, tai ir buvimas tų sveikatos centrų nepateisinamas. Verta verygai ir pagalvoti apie tai, nes skaičiuoti toms pirštinėms ir be jo yra kam!

  Komentaras

  Geras pavyzdys, kaip eiliniai alytiškiai sugeba pasirūpint apsauginėmis priemonėmis nuo viruso. Reiškia įmanoma spręst problemas. Kurių nesugeba laiku spręst abiejų Alytaus savivaldybių merai. Kurie pagal kompetencijas atskaitingi taryboms ir bendruomenėms už savo atstovaujamų savivaldybių veiklas. Nesugebėdami sukontroliuot įmonės dėl padangų gaisro ir nepasimokę. Kad turi būt savivaldybėse sudaryti specpriemonių rezervai avarinėms situacijoms. Nes vertinant, kad ir šiuo metu trūksta savivaldybių medicinos ir kitų institucijų darbuotojams specpriemonių kontaktuojant su padidintos riziko žmonėmis, merams atsistatydint. Ir užleist postus tiems, kas pagal kompetencijas sugeba užtikrint reikiamas specpriemones apsaugojant žmonių gyvybes. Užtenka eksperimentuot žmonių gyvybėmis per ilgai besitęsiantį neatsakingumą valdyme. Keista, kodėl tarybos reikliai nevertina merų neatsakingumų rimrose situacijos. Kur viena po kitos kartojasi ir pasimokint nesugebama.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.