„Maxima“ sako „Ačiū“ alytiškiams: dėkoja krašto gamintojams ir vaišina tortais

Maxima
Antrus metus vykstantis lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas per Lietuvą šiandien aplankė Alytų. „Maximos“ komanda Dzūkijos sostinėje susitiko su Alytaus regiono gamintojais ir tiekėjais, bendruomene ir darbuotojais. „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Santaikos g. 34G, pirkėjų laukė saldžios dovanos ir specialiai Alytui atrinktų prekių po 1 eurą iš „A“ raidės pasiūlymai, kuriais bus galima pasinaudoti visą savaitgalį.

„Praėjusiais metais startavęs „Ačiū“ turas po Lietuvą suteikė galimybę padėkoti mūsų šalies gamintojams, susitikti su Lietuvos miestų ir miestelių gyventojais, darbuotojais. Šiais metais  pradedame „Ačiū“ turą nuo Alytaus ir sakome „ačiū“ gausiam būriui vietos gamintojų, kurie „Maximai“ tiekia lietuvišką produkciją. Šiandien Alytuje veikia net penkios „Maxima“ parduotuvės, o pirmoji buvo atidaryta prieš 23 metus. Per tą laiką užaugome ir sustiprėjome kaip bendruomenė, galinti didžiuotis, kad turime tokius vietinius gamintojus, kurių produkciją renkasi pirkėjai iš visos Lietuvos“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

„Ačiū“ turo šventė prasidėjo Alytaus miesto teatro galerijoje, kur K. Meidė kartu su Alytaus miesto meru Nerijumi Cesiuliu ir Alytaus rajono metu Algirdu Vrubliausku įteikė padėkas krašto gamintojams ir tiekėjams. Tai – „MV Group Production“ Alitos gamykla, buitinės chemijos gamintojas „Koslita“, šaldytų maisto produktų gamintojas „Vėtrija“, Algimanto Žemaičio gėlininkystės ūkis, ekologiškus obuolius auginantys „Luksnėnų sodai“ bei L. Večerkauskienės individuali įmonė.

Vėliau, 12 valandą, „Maxima XX“ parduotuvėje adresu Santaikos g. 34G alytiškių laukė 300 kilogramų šventinių „Ačiū“ tortų, kuriuos iškepė „Maximos“ meistrai, ir prasidėjo specialiai Alytui parinktų prekių po 1 eurą prekyba.

Padėka Alytaus krašto gamintojams

„Esame nedidelis Lietuvos regionas, tačiau labai turtingas gamintojų ir talentų. Galime didžiuotis turėdami tokį gausų būrį bendrovių, kurios veikia vien Alytaus mieste, o mūsų produkciją renkasi žmonės iš visos Lietuvos. Partnerystė su „Maxima“ mūsų verslui yra labai svarbi ir džiugu matyti, kad turime ne tik didelių, bet ir smulkesnių gamintojų ir tiekėjų, kurie savo produkcija aprūpina didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjus. Lietuviškų verslų bendradarbiavimas padeda augti kraštui ir Dzūkijos žmonių gerovei“, – pažymėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Taip pat padėkos buvo įteiktos ir Alytaus rajone veikiantiems ūkiams, kurių užauginta lietuviška produkcija kasdien keliauja į „Maxima“ parduotuvių lentynas. 

„Mūsų kraštas turi tikrai daug vietos gamintojų ir augintojų, kurių produkciją vertina ir renkasi pirkėjai visoje Lietuvoje. Verslas Alytaus regione veiklus ir darbštus, todėl džiaugiamės padėka mūsų verslui ir kartu su „Maxima“ dėkojame savo krašto gamintojams už jų darbą“, – sakė Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Nuo dangtelių stiklainiams iki gėlių       

Alytaus regione įsikūrę gamintojai tiekia įvairią produkciją „Maximai“, o kai kurie gaminiai yra pripažinti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Vienas didžiausių tiekėjų yra „MV Group Production“ Alitos gamykla. Patys alytiškiai pirmenybę teikia būtent vietiniam gamintojui. Putojančių vynų kategorijoje čia į populiariausiųjų penketuką patenka net 3 „Alitos“ putojantys vynai.

„Koslita“ yra viena didžiausių buitinės chemijos gamintojų Lietuvoje savo veiklą vykdanti nuo 1991 metų. Įmonės gaminamą buitinę chemiją vertina pirkėjai visoje Lietuvoje, o skalbiamasis muilas „Ūla“ yra trečia pagal populiarumą skalbiamoji priemonė Alytaus mieste.

Alytuje veikianti įmonė „Vėtrija“ tiekia šaldytas sodo bei miško uogas, daržoves, egzotinius vaisius ir grybus. Įmonės produkcija patenka į populiariausių prekių penketuką šaldytos produkcijos kategorijoje.

Alytiškiai „Maximos“ pirkėjus taip pat aprūpina ir vaisiais – tai „Luksnėnų sodai“, kuriuose auginami ekologiški obuoliai.

Ūkininkas Algimantas Žemaitis gėlėmis ir kitais augalais aprūpina ne tik Alytų, bet ir visą Lietuvą. Punios kaime įsikūrusiame gėlininkystės ūkyje užaugintos tulpės yra vienos perkamiausių skintų gėlių „Maximos“ parduotuvių“ tinkle visoje Lietuvoje.

Laimos Večerkauskienės individuali įmonė tiekia konservavimui skirtus indus ir įrankius. Plastikinis dangtelis, skirtas konservavimui, yra viena iš trijų populiariausių prekių šioje kategorijoje.

Specialiai Alytui skirta akcija

Nuo penktadienio vidurdienio bus galima įsigyti išskirtinių tik „Ačiū“ turui Alytuje skirtų prekių už 1 eurą. Akcija tęsis iki sekmadienio, vasario 2 dienos, parduotuvės darbo laiko pabaigos, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Stengiamasi, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

Alytui skirtų prekių sąraše bus avokadai „Ready to eat“ (2 vnt. pakuotė) už 1 eurą, kilogramas šviežio ančiuko (fasuoto) už 1 eurą, 2 vienetai automobilių žieminio stiklų ploviklio „Merkys“ (4 l) už 1 eurą, litras aliejaus „Natura“ už 1 eurą ir juodoji arbata „Lipton“ (50 pak.) už 1 eurą.

Praėjusiais metais „Ačiū“ turas aplankė 9 miestus – Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Telšius, Druskininkus, Palangą, Radviliškį ir Ukmergę. Šiais metais planuojama kampaniją tęsti toliau, o miestai, kaip ir 2019 metais, bus parenkami burtų keliu.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

 

„Maxima“ inf.

  Komentaras

  Sunt DONNA, sunt din Marea Britanie. După ce am fost într-o relație cu iubitul meu de 1 an acum și plănuiam să ne căsătorim curând și dintr-o dată m-a părăsit pentru o altă fată. de un adevăr, îl iubesc cu adevărat pe acest tip și niciodată nu îmi pot imagina viața fără el. Am încercat în continuare tot posibilul să-l recuper, dar tot efortul meu de a-l readuce în viața mea nu a dat rezultate. A fost în această zi credincioasă, am întâlnit câteva Mărturii pe un site web despre acest mare caster vrăjitor numit (DR.WEALTHY) orice persoană a susținut că îi ajută să își reînnoiască relația și să-i readucă pe fostul iubit, trebuia să-l contactez pentru că el a fost ultima mea speranță. L-am contactat prin e-mailul său și m-a asigurat că în trei zile, prietenul meu va pleca de la cealaltă fată și va reveni la mine și a fost o surpriză foarte mare să-l văd pe prietenul meu revenind la mine după trei zile vraja a fost Terminat. Sunt atât de fericit astăzi că s-a întors la mine și am reușit acest lucru cu ajutorul DR.WEALTHY. În același timp, vreau să folosesc această ocazie pentru a spune / sfaturi cât mai mulți care au nevoie de fostul lor înapoi, dacă aveți nevoie de ajutorul lui puteți Contactați-l prin EMAIL: wealthylovespell@gmail.com WHATSAPP HIM @ +2348105150446 vizitați site-ul http://wealthyspellhome.over-blog.com

  Komentaras

  Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms.

  Mūsų įmonė (24 valandų paskolų tarnyba) ieško projektų, kuriuose galėtų investuoti didžiulius grynuosius pinigus, kurie gali būti ilgalaikiai ir (arba) trumpalaikiai projektai, tačiau su dideliais dividendais. Ar jūs ieškote investuotojo savo projektui? Ar pažįsti ką nors, kas ieško investuotojo į savo projektą? ar reikalingi tarptautiniai partneriai mega projektams / sutartims? Pvz. Ar esate finansų konsultantas klientui, kuriam reikia verslo, projektų ir investicijų paskolų? Jūs taip pat galite nukreipti mus į savo klientą ir mes jums pasiūlysime paskolas, už kuriuos gausite 15% komisinio mokesčio už paskolos sandorį ...

  Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

  Svetainė: 24hourservce.com
  Kontaktinis el. Paštas: larryfox2017@hotmail.com
  „WhatsApp“: +447451283532

  Komentaras

  Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills You have come to the right place just contact us abdullahibrahimlender@gmail.com
  whatspp Number +918929490461
  Mr Abdullah Ibrahim

  Komentaras

  Esu labai laiminga, kad dr. Ilekhojie man padėjo sugrąžinti sielos draugę. Esu įsitikinęs, kad yra daug moterų, tokių kaip aš, kurios padarė viską, kas įmanoma, kad susigrąžintų savo vyrus. Aš atėjau čia pasakyti kiekvienai moteriai, kad nežiūrėtų daugiau, nes čia yra atsakymas. Aš visiškai manau, jei būtų buvę kokie penki rašybos raštai, pavyzdžiui, dr. Ilekhojie, pasaulis būtų buvęs geras. Aš ir mano vyras buvome atskirti 4 metams ir aš negalėjau susitvarkyti gyvenimo be jo. Aš pasinaudojau viskuo, kad jį susigrąžintum, bet aš nedirbau, kol perskaičiau daugybę liudijimų apie burtininką, vadinamą dr. Ilekhojie, ir apie tai, kaip jos darbas veiksmingas. yra. Iškart susisiekiau su ja ir ėmiausi žingsnių, kurių ji manęs paprašė, ir po 4 dienų mano buvęs skambino prašydamas atleidimo, kad jis nieko nenori, bet kad mane visam laikui grąžintų. Esu laiminga, kad radau gydytoją Ilekhojie. Tikiuosi, kad jums ji taip pat bus labai naudinga. Reikia pagalbos? „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 ARBA el. Paštas: gethelp05@gmail.com

  Komentaras

  Rimtoj es valstybėj po tokių foto situacijų valdžios asmenys atsistatydintų. Ar būt atstatydinti. Tokie gerai atstovaut rinkėjų interesų ne gali dalyvaudami stambių verslo kompanijų reklamos akcijose. Alytuj apsimes kaip nieko tokio.

  Komentaras

  Kadangi sie "valdininkeliai"sunkiai isgyvena is savo "varganu" atlyginimu ,nutare prisidurti is reklamos ! Tai geriausia "investicija" Alytaus mieste . Nesupratome-o gal tai nemokama reklama (pakeliui ji seima)? JUOKDARIAI!

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.